https://x.com/SloboRadovic/status/1848333583988998196
Sent from my iPhone using Tapatalk
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
https://x.com/SloboRadovic/status/1848333583988998196
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
Ja sam to prvo pomislila.Ovaj narod je pun kompleksa.
Još ako se neko sjeti i razne zastave da printa ko maske za covid onomad.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Imaju li kod nas one wc solje sto peru guzicu i koja je cijena
Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk
Ada ima ona cegerica na inst, ionako je radila dobro, sad ce da se raznese od para...
Pusti cegericu ona je fensi da vidiš ti kad izađu ovi za nacionaliste to će biznis da bukne.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Ceger krstaš barjak.
Evo sad imamo i rezultate popisa po Crnoj Gori neko razmišlja i marketinški.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Last edited by Bluemoon; 21-10-24 at 16:01.
Pošto su kese sad?
Koja je razlika između ovih debila i pinka.
Zaspat ću
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Pjevam 'koka me dize na noge' a nikad probao koku.
Koliko mi se jede nešto slatko, neka čokoladna torta
Ali kad pomislim da mi je jedno parče 400+ kcal i da mi treba sat vremena i više da to sagorim, odustajem
Sent from my SM-S23 using Tapatalk
Kao da je sat vremena neki ogroman period.
Nije da nije
Sent from my SM-S23 using Tapatalk
Moze to i za 10-20 minuta.![]()
Sto bi rekao onaj
Momci iz graaadaa
A kad je uzme momak sa sela, pa je spodbije.....
E mozda ako je sa sela ka onaj ipac, moze (za) 20min
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Onaj trosi njegove a ona kukala makar zaboravi na kalorije, nema veze sto ih ne trosi.
Dalo bi se zaključiti da muškarcima slabije ide s mjerenjem, bilo vremena bilo nečeg drugog
Sent from my SM-S23 using Tapatalk
Uvijek kad mjerim dodam jos, bolje da ima viska nego da je kratko.
Ne krade ko ima, no onaj te umije.
Svaki dan je dobar za upiranje.
Kad obrijes eto iznenadjenja
Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk
There are currently 12 users browsing this thread. (0 members and 12 guests)
Bookmarks