Sahrane su tek priča za sebe,naročito u Srbiji.
Ono izgubiš nekog bliskog i poštuješ običaje đe se rulja skupi da jede i pije i prosipa viceve.Kakvi običaji Q-P ono nosite se dođavola svi odreda naročito rodbina.Ni Crna Gora nije bolja.
Mi smo dno civilizacije velim ja stalno.
Licemjeri najveći na svijet.



Reply With Quote





Bookmarks