Da kako mogu jedno 15-20 ljudi stavit na ignore a da mi se bukvalno ništa ne prikazuje od njih (a ne kao sad polovično) odmah bi odradio čistku. Pakao kako se truje sve više tema sa četnicima, komitama, *****ma, palcima, a jebete li što momci i zašto ne, a popijte makar onda nešto demoniiii
Sent from my SM-S908B using Tapatalk



Reply With Quote

PopCorn 






Bookmarks