Bluemoon registruje svaku promjenu. Ovjerava.
Svaki dan je dobar za upiranje.
Bila sam, Boginje mi, na trojici foruma.
Eto i to tako.
but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding
Sve mi neke vikendise po Zabljaku iskacu.. Nesto oce da mi kazu ove reklame
Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk
Mijenjamo se i igramo uloge. Ko se ne mijenja, samo se vrti u krug...
Svaki dan je dobar za upiranje.
Ko je ova sa tvitera sa dobrom frizurom?
Oprah zube kiśelom vodom, nemam obicne. Najgore ce mi ujutru biti na šte srca pola litra kiśele.
Ne.
Koji god moderator je bio u pitanju osjetio je bit foruma.
Znači da to ko god je bio je dobar moderator.
Ja tipujem na jednog da je promijenio naziv.. kvota 1.20
Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk
Ra-kun
Odje se smatra novim forumasom neko ko se registrovao prije 10 godina
Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk
E kako bi neke pocerale ovu blumun,
mi joj nista ne mozemo.
Svježe krvi nikad dosta...
Svaki dan je dobar za upiranje.
Dobra je Bluemoon.
Često malo naivna, ali i ne treba da joj možete išta. Ko vama može išta?
Blumun je atrakcija. Jos ako se malo bocne…
Aha ipak da editujem.
Pa da se odjavim od ove teme.
Last edited by Bluemoon; 10-07-24 at 21:51.
Kako bi ono...Alone, Lonely, Loner...
Svaki dan je dobar za upiranje.
Svaki dan je dobar za upiranje.
There are currently 13 users browsing this thread. (1 members and 12 guests)
Bookmarks