Istorija se, veli, ponavlja.
Pa e, kad nema nikakve ni sadašnjosti ni budućnosti.
Svaki dan je dobar za upiranje.
Koji ono od forumaša bijaše arhitetka?
Sljedeća iteracija naziva teme: istovarite svoje misli i osjećanja.
- .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..
Da se pravi poll da se glasa da se vrati naziv teme, ne znam otkud pravooooo ikomeeee da mijenja breee
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Tu es mon héro!
Vazda li se Nikšićani za sve bune.Revolucionari.A najljepše su im trač partije.
To koliko Nikšićani vole da tračare to nema niđe na svijet ni u Beograd.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Last edited by Bluemoon; 10-07-24 at 19:22.
Ma, i treba da mijenjamo. Protiv uroka![]()
Svaki dan je dobar za upiranje.
There are currently 106 users browsing this thread. (1 members and 105 guests)
Neka da ostavku ko je promijenio naziv teme, i da smo svi spokojni.
Kome ne valja prošli naziv, neka otvori novu sa ovim sadašnjim nazivom.
Potrebe bez.
Jes sve sami sokrat do sokrata uključujući i sebe samu pa se eo izražavaju ođe dubokoumne misli.A ono jes Platinum nažalost ostavio među trivijalnosti i još poneki da ne imenujem no generalno nemate što da se bunite.
@Mylene ostavku na šta?
Last edited by Bluemoon; 10-07-24 at 19:36.
Dabogda nam ovo bio jedini problem u životu.
Svaki dan je dobar za upiranje.
Ahahah nije nam dosta problema (u životu) no još i ovđe da nam ih prave![]()
Spašavaj se ko može...Samo se istresajmo...
Svaki dan je dobar za upiranje.
Last edited by Bluemoon; 10-07-24 at 19:50.
Tastatatura!![]()
Svaki dan je dobar za upiranje.
Prva asocijacija za istresati ?
Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk
Vreća od usisivača.
Svaki dan je dobar za upiranje.
One što sa trećeg sprata istresaju tepihe na prolaznike.
Ili u kad porastem biću kengur o klima uređajima.
Cudno. Ja sam mislio da je svima ista asocijacija kao meni
Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk
Dijagnozu imamo svi.
Svaki dan je dobar za upiranje.
Veli to moja drugarica kad sjednemo u P.R.C. vidiš ođe svi imaju neku dijagnozu.Obrati pažnju na...onaj..sto.
Ili onaj.
Što znam ja ona je ipak razbila u društvene "nauke".Ka producentkinja.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Empatija...dijagnoza najmilija...
Svaki dan je dobar za upiranje.
Jedina dijagnoza koju primijetim kod stolova jeste kad se ljuljaju zbog nejednake dužine nogara.
- .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..
Eo vidi se ko je razbio u perfekcionizam iliti prirodno-matematički smjer.
Klati se, klati...Sve se prosipa...
Svaki dan je dobar za upiranje.
Jes to i Van Gog veli.Ne mogu da vjerujem da sam ovog slušala u srednju.
Last edited by Bluemoon; 10-07-24 at 20:29.
Samo u prošlost, rokanje bre...Kiselina me ufati hahahaha
Svaki dan je dobar za upiranje.
There are currently 16 users browsing this thread. (1 members and 15 guests)
Bookmarks