Srbija je majka, svrbi svakog Dajka...
Zemlja, koje, veli, nema...Tamo, veli, đe te vodim ja...
Svaki dan je dobar za upiranje.
Srbija je majka, svrbi svakog Dajka...
Svaki dan je dobar za upiranje.
Nije to loša ideja. Dajko da bude naziv za neki tip svrabeža. Genitalni, na primjer.
- .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..
Ako je jedan folkaš pjeva o utopiji to bi bila vr' perverzija.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Na kom, veli, procesoru radi vaš mozak.
Nehalem.
Svaki dan je dobar za upiranje.
Svaki dan je dobar za upiranje.
Prestani, veli, da lajkuješ, i pređi na stvar.
Svaki dan je dobar za upiranje.
Što si se raspištoljio danas.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Pistolerišemo...
Svaki dan je dobar za upiranje.
Do 2030. godine ćemo se, veli, svi na Zemlji pretvoriti u pametne telefone.
Svaki dan je dobar za upiranje.
Viđeh da je Gruzija razbila,mislim ne pratim fudbal no čuh komentare i to a drago mi je iskreno zbog Gruzije.
______________________
Muka mi je više od Engleza i Italijana.
Last edited by Bluemoon; 27-06-24 at 13:12.
Je li politika ili priroda čoekova rvaq?
Svaki dan je dobar za upiranje.
Homo politicus.
A nije politika no te proklete kladionice i to vrte pare ka nenormalni.Englezi i Italijani.
Što bi Leonard reka what about love?
Na ljudsko biće se kladiš,ka da je konj u trke.Pi!Totalna dehumanizacija.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Last edited by Bluemoon; 27-06-24 at 13:22.
Glumci su političari, a političari najveći glumci.
Zato se i vole...
Svaki dan je dobar za upiranje.
Plaćeni da rade svoj posao. Krvav...
Svaki dan je dobar za upiranje.
Najmladji.aktivni.clan foruma je ?
Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk
Forum, veli, adiktid.
Svaki dan je dobar za upiranje.
Zavisnik je, veli, osoba, koja zavidi drugima na miru.
Svaki dan je dobar za upiranje.
The more things change, the more they stay the same.
BMW je, veli, raspolagao logorom Dahau sa 600000 robova.
Svaki dan je dobar za upiranje.
Pa veli,vozi BMW kune se u Ladu.
Luka jedna mala opaska na glumac vs političar - deset tehnika manipulacije ljudima baj Čomski ka deset božjih zapovjedi vladanja.
Eto što je Obama "bolji" glumac.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
There are currently 15 users browsing this thread. (0 members and 15 guests)
Bookmarks