Jesu primili platu u cedis-u? Pitam za druga
Sent from my Aber kutija
Nema struje.. pijem pivo.. i davim se kako je vruce
Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
odose zalihe iz vodokotlica. ostao mi jos jedan.
lazem, zaboravila sam na malo wc, znaci 2
Last edited by goozica; 21-06-24 at 12:52.
nothing comes from violence and nothing ever could
Šta kukate ljudi plaćaju saune a mi imamo besplatno.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
nisam na prizemlje, ali ima dosta do mene oZgor, tako da se nadam da komsije ne kake mnogo
nothing comes from violence and nothing ever could
zamisli u lift se zaglaviš na ovaj žaropek
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
Turistička kasaba i maloumni eksperti...
Poslato preko goluba pismonoše
--------------------------
Do Not Disturb.
--------------------------
Mijenjao bih kubik vode s Mareze za 20kwh struje.Šifrarač
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
A koga cu da krivim sto me kuci nije rucak docekao a bio je u rerni ?
Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk
Tacno cu tablu stiropora na krov od kola staviti ko traktoristi ...
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Niko od nas za sebe da pomisli da ti drugi zaglavljeni ljudi možda ne bi đaolje kaplje bili srećni da budu zaglavljeni sa nama.
- .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..
@outline
![]()
nothing comes from violence and nothing ever could
lijepo je u Rožaje ljeti
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
Ispad između Grčke i Albanije prouzrokovao je ispad u prenosnoj mreži kod nas, u BiH i Hrvatskoj i do raspada sistema. Nije da se tu moglo nešto uraditi. Naravno CEDIS-u je najlakše da krivicu prebace na drugog a to što su oni krenuli sve nazad da uključuju pod opterećenjem ne bi uradio ni moj sin od pet godina.
Sent from my SM-S916B using Tapatalk
CEDIS skočio odma da optužuje CGEIS i da se žali što mediji uopšte pominju CEDIS.
Kao dodatnu mjeru su isključili sve telefone službi tako da niko nije mogao da dobije nijedan telefon CEDIS-a.
Uz to su pobrisali sve komentare na društvenim mrežama a onda ih i ograničili, tj. isključili da može uopšte dalje da se komentariše.
Vidi se kakvi degenerici vode kompaniju.
Poslato preko goluba pismonoše
Last edited by Fidel Castro; 21-06-24 at 17:45.
--------------------------
Do Not Disturb.
--------------------------
Kakav je vazduh šyo je ovo, vidljivost 200 metara.
Sent from my S23 ultra using Tapatalk
There are currently 17 users browsing this thread. (0 members and 17 guests)
Bookmarks