Davno bijaše,mi u elektro radili po Veneu a povjerovah im da u Gimnaziji rade po nekoj težoj zbirci?!
PS puštite Venea,no da vidimo ko i kakav sriću donosi...i zašto se moja žena cereka sa g-đicom na napomenu da je (peškir) veliki.
Inače,postoji li srednji peškir,ili samo mali i veliki?
Alapacha je sve ovo zakuvala sa skidanjem,tuširanjem,znojenjem...i sad...Vene.Dajmo se vratiti pravim temama
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
Last edited by joni; 18-06-24 at 18:46.
A matematika nije sexy?Parabola,hiperbola,sinusoida i to.![]()
Fali nam izgleda svijama. Da uđe po jedan friški, peškirIma i srednjih joni, brate. E, ti su vazda dovoljni normalnijama, bez ako nisi Somborac...
Svaki dan je dobar za upiranje.
Dajte dimenzije neozbiljni ste.Ja Reko matematika je keva.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Da nije i tebi @joni Radojica Nikčević Vene-a nabačio? O dimenzijama možemo koliko hoćemo, to je posjebna dimenzija...
Svaki dan je dobar za upiranje.
Iskreno me ne zanima no odo do moga druga pivara ojadu VE zabavnih i sebe samu avetlucima.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Venea sam prvi i jedini put otvorio kad sam ga cijelog spremio da popravim jedinicu na popravni.
- .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..
Blam, danas pobedih psa u šetnju, a prije toga zamjenio pantalone. Kada je pas obavio svoje ja nemam kesa… ostavih ***** na ulici. Da se i ja upišem u ove nekulturne.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Tooo!!! Voli te brat!![]()
Svaki dan je dobar za upiranje.
Dok se ove koleginice sve nešto snebivaju i femkaju,smuvasmo se ja i Ljuka od nužde
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
A nije, no nas je odra Radojica, lako mu bilo...
Svaki dan je dobar za upiranje.
Ne snebivamo se no vas znamo ka zlu paru.
Dobih još jednu naljepnicu.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Urnisa se, ženo Božija...
Svaki dan je dobar za upiranje.
Kakve zle pare, kakvi zli kuhrci...Alkohol je najveće zlo...
Svaki dan je dobar za upiranje.
Last edited by joni; 18-06-24 at 21:47.
Nije, ima skoro 10 godina...
Svaki dan je dobar za upiranje.
Ajde neću.
Mesijanstvo,veli.
Last edited by Bluemoon; 18-06-24 at 21:54.
Counter attack.
Mesi, veli, mesi...Nives Celzijus...
Svaki dan je dobar za upiranje.
Ipak nam je profa iz geografije bio najkriminalniji.Kad me vidio da pišem lijevom rukom samo što me pogledom nije strelja.
A jednome je reka evo ti mršava dvojka pa da ti dam savjet do septembra.Svako jutro a se ustaneš odi ti na terasu pa gledaj put neba i moli boga,moli boga da ovaj Kaćo umre.
Kriminalan čoek,hod,govor tijela,sve skupa pokoj mu duši.
Liječio se, što bi rekli na tebe i slične...Baš mrzim taj poremećaj i dijagnozu.
Svaki dan je dobar za upiranje.
A što znam ono kad se osvrnem dođe mi ga ža iako mi je dao jednom jedinicu što nisam znala čija je kolonija bila Makao.
Bio je to u stvari duboko nesrećan čoek baš na take ne mogu da se ljutim nikad.
Baš baš duboko nesrećno ljudsko biće nije zna za bolje i ža mi je bilo zbog toga.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Last edited by Bluemoon; 18-06-24 at 22:17.
Empata si ti veliki. Mora se imat ljubav prema svima, da bi istu i dobili...
Svaki dan je dobar za upiranje.
Kako zaspat nocas majcin sine..
Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk
There are currently 12 users browsing this thread. (0 members and 12 guests)
Bookmarks