Obični bilde koji je razbiJA gitaru ka Đoković reket.Lol
Kurt Kobejn je bio obični bilde.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Obican copycat, najpoznatije od njega je cover.
Inace je valjda raznio glavu sacmaricom i to da bi se uclanio u klub 27, nije ni tu mogao da bude originalan.
Obični bilde koji je razbiJA gitaru ka Đoković reket.Lol
Kurt Kobejn je bio obični bilde.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Ono obični bilde.
https://youtube.com/shorts/WExachXVrEs?feature=shared
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Last edited by Bluemoon; 05-04-24 at 15:56.
Onaj osjecaj kad ti ispadne tel iz ruke bez maske.. A ekran prema betonu pa ne znas jel veseljak puko
Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk
Here I opened wide the door,
Darkness there, and nothing more.
@goozica![]()
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
nothing comes from violence and nothing ever could
Vrhunski
Sent from my SM-A546E using Tapatalk
Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "
Gledam ovo i automatski mi padaju na pamet ove naše nesreće, a naročito ova lažulja
Što učinješe od Balšićeve, kakav kastig napraviše nesrećnici...
Sent from my S24 Ultra using Tapatalk
sad ce da naprave ljepse i starije drvece
Kakve debilčine u komšiluk su odvrnuli folk do daske tačno mi dođe u 4 ujutru kad poliježu da im odvrnem džerman zvuk Ramštajna u vidu Du Hasta.Veli tooo kumeee idemo i pušta teror od muzike.
Osveta se servira ledna.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Last edited by Bluemoon; 06-04-24 at 21:31.
@goozica 'si živa? tjah, kako pjeva
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
ja sam preskocila, nije mi zao, bice neka bolja prilika
nothing comes from violence and nothing ever could
Nijedno drvo onamo nije smetalo nego samo trotoar da popravi I malo ga rasire kakva bagra. O kakvom bioloskom maksimumu nevjesta prica, a drvo bilo u punom cvatu vidi se kako je crveno bilo. Sramota sto rade, Gorica ogoljena najbolje drvece su unistili, a pajasen niko ne dira no ga cak I pustaju da raste. Popricao bi sa ovim iz zelenila samo da mu recem dvije da veze o zivotu nema , a ne o zelenilu grada. Sklanjaju se trula stabla, a ne zdravo drvo. Pii
Kreativno nema šta.
https://twitter.com/historyinmemes/s...yFDT1zcfg&s=19
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Džejla u Urbanu, petak <3
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
Sjutra je pomračenje Sunca.
Ameri svašta upozoravaju ka i vazda.Lol
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Ne mogu da jedem kad mi je vruće, pih!
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Ni ja ali zato mogu popit
Sent from my SM-A546E using Tapatalk
Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "
There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)
Bookmarks