Thread: Izrazite svoje misli i osjećanja.......

  1. #50951
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    3,167
    Thanks Thanks Given 
    137
    Thanks Thanks Received 
    504
    Thanked in
    308 Posts

    Default

    Nemoj tu parkirat slikace te neko

    Neko:


    Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk

  2. #50952
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default







    Sent from my iPhone using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  3. The Following 2 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  4. #50953
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    3,167
    Thanks Thanks Given 
    137
    Thanks Thanks Received 
    504
    Thanked in
    308 Posts

    Default

    E kako je ovo dobro

    Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk

  5. #50954
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,359
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,695
    Thanked in
    5,189 Posts

    Default

    @outline

    Uh i ja ga volim, apsolutno ništa ne pada bolje od ovoga tokom noći "posle grada" ili mamurnome ujutru E iz duška ode ova boca.

    Sent from my S24 Ultra using Tapatalk
    Last edited by BiTrAtE; 03-04-24 at 21:07.

  6. The Following 3 Users Say Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  7. #50955
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    posle grada redovno svratim u onu aromu na ćošak u Oktobarske Revolucije i uzmem par komada ako nemam doma

    ovo čokoladno, fruvita sok (narandža il miks - jabuka, groždje, borovnica etc) i schweppes (bitter) moram vazda u frižider imat volim i oranginu al bezobrazno su joj digli cijenu


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  8. The Following 2 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  9. #50956
    Join Date
    Sep 2021
    Location
    La Nouvelle-Orléans, Monténégro
    Posts
    4,863
    Thanks Thanks Given 
    352
    Thanks Thanks Received 
    1,634
    Thanked in
    1,251 Posts

  10. #50957
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,330
    Thanks Thanks Given 
    245
    Thanks Thanks Received 
    691
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Kad zena fudbalera pozeli da nije zena fudbalera...tj. jedan njen dio bi i dalje da je zena fudbalera a neki drugi dio da je zena knjizevnika recimo...ili nekog drugog iole dubukoumnijeg stvorenja od besmislenog noznog udaraca predmeta, koji se potom jos besmislenije kotrlja..

    To na srecu ili na zalost se ne desava cesto, zene fudbalera uglavnom ostanu zaodovljne svojim zvanjem, neka manjina sa 35-45 godina pukom slucajnoscu dopre do nekog stiva pa se ponesto svati, izmedju ostalog potsvjesno da joj je muz brav...koji besmileno udara besmileni predmet...koji se potom jos besmislenije kotrlja, koji zna bas svaki rezultat Serie C...ali ne zna zasto proljece ima svoje mirise..i tesko da ce saznati..jer je fudbaler..

    A ona je eto saznala...nekako...nesto joj je reklo..

    Ipak ostace sa njim uprkos tome sto je fudbaler...
    Jer je fudbaler...

    Food. Baller.

    Balira hranu...
    ...i to solidnu.

    Ostaje ipak taj raskorak izmedju nje...koju posle procitanog Koelja vise toliko ne zanima rezultat Piacenza - Virtus Verona..cije iscekivanje je bila svojevrsna seksualna predigra...i njega kojeg zanima i to, a i je li Triestina pobijedila Padovu..

    Elem zivjece oni srecno, rvace se se kompleksima u vidu kupovine pozlacenih snala za kosu ili persijskog tepiha, pametnih patika koje ti govore na 7 jezika koliko si presao KM i da ti bazdeljaju carape, citatima knjizevnika i duhovnika po drustvenim mrezama, iznosenjem stavova o raznoraznim drustvenim socijalnim pojavama - koji u jednom momentu dosegnu relativno solidan nivo svijesti, logike i istinitosti.
    Bez ironije i cinizma...

    Ali ipak ostaju kompleksi i surova istina da je ona samo zena fudbalera, koji ne zna i ne zanima ga zasto proljece mirise..

    ..A mirise onako, nista posebno, isti miris ka i svake godine, u moru parfema gotovo neprimjetno i u dubokoj defanzivi..

    Na koncu..zasto bi neki insan uopste trebao znat zasto proljece mirise..i sta on tu dobija time..
    Last edited by Platinum; 03-04-24 at 23:46.
    Država univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  11. The Following 2 Users Say Thank You to Platinum For This Useful Post:


  12. #50958
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,890
    Thanks Thanks Given 
    24,050
    Thanks Thanks Received 
    9,912
    Thanked in
    7,413 Posts

    Default

    Kako je ovo lijepo napisano..
    "..A mirise onako, nista posebno, isti miris ka i svake godine, u moru parfema gotovo neprimjetno i u dubokoj defanzivi.."
    Ja bih dodala - osim na planini.Tamo proljeće miriše u punom kapacitetu da može i miris borovih iglica da se osjeti u svakoj njihovoj nijansi.


    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 04-04-24 at 06:20.

  13. #50959
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,644
    Thanks Thanks Given 
    6,193
    Thanks Thanks Received 
    5,820
    Thanked in
    3,370 Posts

    Default

    Poceli komarci...

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  14. The Following User Says Thank You to NetworkMaster For This Useful Post:


  15. #50960
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    5,224
    Thanks Thanks Given 
    62
    Thanks Thanks Received 
    1,484
    Thanked in
    995 Posts

    Default

    Kakva prozivka fudbalera, da su portali objavili slican clanak u cosku bi pisalo "sponzorisano" iliti placena objava. Je li moguce da je neko toliko kivan sto drugi zaradjuju dobre pare "sutiranjem" lopte, pa je akcenat na njihove zene a ustvari nije.

  16. #50961
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    11,812
    Thanks Thanks Given 
    2,381
    Thanks Thanks Received 
    2,393
    Thanked in
    1,498 Posts

    Default

    Treba da ti gradjanima Pg nobelovu nagradu za Pg gužvu.
    Što je ovo majko sveta od haosa?
    Što bi rekao naš narod
    "Ni ko pije,ni ko plaća u vožnji"!

    Sent from my Aber kutija

  17. #50962
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,338
    Thanks Thanks Given 
    1,929
    Thanks Thanks Received 
    1,439
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Svaki put se iznova fasciniram promjenama lica (ne izraza lica nego cipanj cijelog lica) pojedinih žena kad slikaju selfi. Namrštena -> selfi i osmjeh tipa "life is beautiful" i potpuno drugo lice -> opet staro lice i namrštena... I tako nekih desetak iteracija, na javnom mjestu, bez blama.

  18. The Following 3 Users Say Thank You to Tica For This Useful Post:


  19. #50963
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    https://www.instagram.com/reel/C5Q9f...cwbjZoaTVydHAy


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  20. #50964
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,890
    Thanks Thanks Given 
    24,050
    Thanks Thanks Received 
    9,912
    Thanked in
    7,413 Posts

    Default

    Evo nešto još brutalnije od Rammstein-a.Rammstein dira đavolje porive i bača plamen sa 1200 lit benzina ali ovaj dira u dušu.Nije lako rasplamsati dušu čovjeka to je najteži posao muzičara/umjetnika na planeti.



    Kao.



    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 04-04-24 at 12:07.

  21. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  22. #50965
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    24,914
    Thanks Thanks Given 
    1,084
    Thanks Thanks Received 
    3,197
    Thanked in
    2,428 Posts

    Default

    Što volim ovu baštu hotela Crna Gora (Hilton) kad je otvore, vazduha da ima.
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  23. The Following User Says Thank You to aLaPaCha For This Useful Post:


  24. #50966
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    15,157
    Thanks Thanks Given 
    2,013
    Thanks Thanks Received 
    6,234
    Thanked in
    2,903 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Evo nešto još brutalnije od Rammstein-a.Rammstein dira đavolje porive i bača plamen sa 1200 lit benzina ali ovaj dira u dušu.Nije lako rasplamsati dušu čovjeka to je najteži posao muzičara/umjetnika na planeti.



    Kao.



    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    Početak devedesetih, jedini kontak sa svjetom mi je MTV (iako sam studirao pomorski) i Nik Kwjv je držao neki koncert/turneju, ne sjećam se, ali jedan koji je bio prisutan tom koncertu komentarisao je da Nik Kejv, ako ovako nastavi, za svaki sledeći koncert uz ulaznicu mora da dijeli i žilete.
    Od tada svaku pijesmu koju čujem (jbg. ušlo u podsvjest) a da ima veze sa dotičnim gospodinom ima mi taj neki morbidni prizvuk.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  25. The Following User Says Thank You to wulfy For This Useful Post:


  26. #50967
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,890
    Thanks Thanks Given 
    24,050
    Thanks Thanks Received 
    9,912
    Thanked in
    7,413 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Početak devedesetih, jedini kontak sa svjetom mi je MTV (iako sam studirao pomorski) i Nik Kwjv je držao neki koncert/turneju, ne sjećam se, ali jedan koji je bio prisutan tom koncertu komentarisao je da Nik Kejv, ako ovako nastavi, za svaki sledeći koncert uz ulaznicu mora da dijeli i žilete.
    Od tada svaku pijesmu koju čujem (jbg. ušlo u podsvjest) a da ima veze sa dotičnim gospodinom ima mi taj neki morbidni prizvuk.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Što bi iko reza vene jednostavno je.

    Počesto čovječanstvo takvo kakvo je treba oćerati u Q.

    Sam.

    U zagrljaj sa prirodom i sam, što bi čovjek bilo koji na planeti drugom čovjeku polagao račune.Ne znam što fali Nicku Cave-u no ođe mu ne fali baš ništa.



    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk

  27. #50968
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    5,224
    Thanks Thanks Given 
    62
    Thanks Thanks Received 
    1,484
    Thanked in
    995 Posts

    Default

    Na koji nacin se ruse zgrade prilikom zemljotresa? Cini mi se da nekako odu na jednu stranu, znaci ne bi ploca sa gornjeg sprata pala nego bi cijela zgrada potonula na jednu stranu, tj. prva nekolika sprata bi se zgnjecila...

  28. #50969
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    15,157
    Thanks Thanks Given 
    2,013
    Thanks Thanks Received 
    6,234
    Thanked in
    2,903 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Što bi iko reza vene jednostavno je.

    Počesto čovječanstvo takvo kakvo je treba oćerati u Q.

    Sam.

    U zagrljaj sa prirodom i sam, što bi čovjek bilo koji na planeti drugom čovjeku polagao račune.Ne znam što fali Nicku Cave-u no ođe mu ne fali baš ništa.



    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    Nik Kejv je limunadica mislim, tada sam bio u fazonu Sepulture, Pantere, tamo neke Metalike, a Nirvana je bila ,,za kidanje vena”… od tadašnje kose od pola metra sada se šišam na pola centimetra, a juče sam, recimo, slušao Oasis (isto limunadica za negdašnji moj ukus) i baš mi je prijalo ušima.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  29. #50970
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    9,389
    Thanks Thanks Given 
    3,467
    Thanks Thanks Received 
    3,811
    Thanked in
    2,387 Posts

    Default

    Nik Kejv je, veli, limunadica, a dva sina izgubio. Umire na albumima, koliko je bijesan na Boga.
    Da nije malo premračan?
    Svaki dan je dobar za upiranje.

  30. #50971
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    24,914
    Thanks Thanks Given 
    1,084
    Thanks Thanks Received 
    3,197
    Thanked in
    2,428 Posts

    Default

    Ne mogu da vjerujem da u ovu uru neko prži nešto...
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  31. #50972
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,890
    Thanks Thanks Given 
    24,050
    Thanks Thanks Received 
    9,912
    Thanked in
    7,413 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Nik Kejv je limunadica mislim, tada sam bio u fazonu Sepulture, Pantere, tamo neke Metalike, a Nirvana je bila ,,za kidanje vena”… od tadašnje kose od pola metra sada se šišam na pola centimetra, a juče sam, recimo, slušao Oasis (isto limunadica za negdašnji moj ukus) i baš mi je prijalo ušima.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    E jes Kurt Kobejn je sebi "prereza" bukvalno vene đe mi je starwalker kako me svi drugi generalno nervirate.Lol


  32. #50973
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    5,224
    Thanks Thanks Given 
    62
    Thanks Thanks Received 
    1,484
    Thanked in
    995 Posts

    Default


  33. #50974
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,890
    Thanks Thanks Given 
    24,050
    Thanks Thanks Received 
    9,912
    Thanked in
    7,413 Posts

    Default

    Saga o 007 se nastavlja.
    Vele biraju jednu od ove dvije što prosto ne stave kako jes da je agent poligamno biće.Lol
    Ono dvostruki život puta ovo puta ono.
    Jedna u Jameriku druga u Njemačku ali Holivudu bi to bilo masu komplikovano zato traže jednu ka u holivudske filmove.



    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk

  34. #50975
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Budva
    Posts
    2,416
    Thanks Thanks Given 
    399
    Thanks Thanks Received 
    333
    Thanked in
    199 Posts

    Default

    30 godina...
    S ekranima na telefonima je kao i sa zenskim si*ama.
    Nema prevelikih,samo ima malih ruku

Page 2039 of 2716 FirstFirst ... 103915391939198920292035203620372038203920402041204220432049208921392539 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 30 users browsing this thread. (0 members and 30 guests)

Similar Threads

  1. Pas se neprijatno osjeća
    By ilirijan in forum Kućni ljubimci
    Replies: 17
    Last Post: 21-12-19, 00:06
  2. Popis je za godinu dana, kako se osjećate?
    By Ćipur in forum Politika generalno
    Replies: 73
    Last Post: 03-05-10, 14:37
  3. Osjećaj poslije nezgodice
    By MimiR' in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 95
    Last Post: 30-12-09, 20:16
  4. Osjećaj za filing
    By The Severed Garden in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 11-04-06, 08:41

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •