Page 600 of 694 FirstFirst ... 100500550590596597598599600601602603604610650 ... LastLast
Results 14,976 to 15,000 of 17327

Thread: Degenerici...

  1. #14976
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Izlaz iz garaže, zagradio trotoar koji se vidi desno. Uglavnom bude auto i sa lijeve strane. Kad izlaziš užasno nepregledno. Ali nikoga briga nije, ni ove što parkiraju ni nadležne.


  2. #14977
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    19,386
    Thanks Thanks Given 
    861
    Thanks Thanks Received 
    2,908
    Thanked in
    1,350 Posts

    Default

    prije neki dan onamo u ulicu baku iz pravca sumice ide bmw i daje lijevi zmigavac da udje u garazu one zgrade...zove li se green level?...kad oces matrak..na sred ulaza parkiran porsche sa 4 zmigavca..vozac naravno nije u autu...ovaj stoji ceka oce li se maci i za tih minut dok sam ja prosao vec se iza ovoga narpavila kolona preko semafora...
    sad na kraju ne znam mace li se ovaj il je vozac bmw-a odluci da se pomjeri...ali je nevjerovatno koliko smo bezobzirni prema svim ostalim ucesnicima u saobracaju..

  3. #14978
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,619
    Thanks Thanks Given 
    6,182
    Thanks Thanks Received 
    5,816
    Thanked in
    3,366 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Izlaz iz garaže, zagradio trotoar koji se vidi desno. Uglavnom bude auto i sa lijeve strane. Kad izlaziš užasno nepregledno. Ali nikoga briga nije, ni ove što parkiraju ni nadležne.

    Ja cu vam to rijestit za 400 eura
    Samo stubici i lanci ))

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  4. #14979
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    29,084
    Thanks Thanks Given 
    3,636
    Thanks Thanks Received 
    6,768
    Thanked in
    4,053 Posts

    Default

    …i katanci i laserski zraci.
    Prema tome, šta da ti kažem?

  5. The Following User Says Thank You to TAKUMI For This Useful Post:


  6. #14980
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Ne moze, ulica, nije nase
    Na trotoar substavili stubice i sad paekiraju full u saobracajnu traku. Nema tu pomoci sve dok nadlezne nije briga

    Sent from my M2007J3SG using Tapatalk

  7. #14981
    Join Date
    May 2008
    Location
    At Home
    Posts
    3,655
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    1,579
    Thanked in
    785 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by E_K_V View Post
    prije neki dan onamo u ulicu baku iz pravca sumice ide bmw i daje lijevi zmigavac da udje u garazu one zgrade...zove li se green level?...kad oces matrak..na sred ulaza parkiran porsche sa 4 zmigavca..vozac naravno nije u autu...ovaj stoji ceka oce li se maci i za tih minut dok sam ja prosao vec se iza ovoga narpavila kolona preko semafora...
    sad na kraju ne znam mace li se ovaj il je vozac bmw-a odluci da se pomjeri...ali je nevjerovatno koliko smo bezobzirni prema svim ostalim ucesnicima u saobracaju..
    Vozač BMW-a uključio pokazivač pravca?
    Ja sam mislio da to ne postoji ugrađeno na bmw vozila...

  8. The Following User Says Thank You to pauki For This Useful Post:


  9. #14982
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    19,386
    Thanks Thanks Given 
    861
    Thanks Thanks Received 
    2,908
    Thanked in
    1,350 Posts

    Default

    a vjerovatno nakon sto su mu svirali jer blokira saobracaj

  10. The Following User Says Thank You to E_K_V For This Useful Post:


  11. #14983
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    23,550
    Thanks Thanks Given 
    9,633
    Thanks Thanks Received 
    5,990
    Thanked in
    2,286 Posts

    Default

    Prosto je nevjerovatan broj Nk degenrika koji radi uštede od 10 sekundi svakodnevno rizikuju smrt.

    Bukvalno svaki dan sretnem bar jednu budalu koja presijeca magistralu i ulazi pod oštrim uglom na isključenje iz suprotnog smjera, a 30m dalje ima regularno isključenje.

    Danas telac stao na sred magistrale, upalio žmigavac, i čeka, jer iz drugog smjera ide kolona. Svi mu redom sviraju, tek kad je krenula i iza njega kolona da se formira je uz negodovanje nastavio regularnim putem (za vrijeme koje je čekao na sred magistrale, mogao se lagano uključiti regularnom trasom).

    Skica powered by Bizbi:


    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  12. The Following 3 Users Say Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  13. #14984
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Da, da, to ej redovna pojava, uštedi 10 sekundi, tačno jedn apatrola tu.
    Ali da ne budem andjeo, i ja sam jednom silom prilika t napravila ali kako je ispred pravac i vidi se siprotni smjer i nije ni u daljini nigdje bilo nijednog auta a toliko sam guslila iza jednog šlepera uh. Znala sam da će i on za Viluse a više nisam mogla i tuda sma skrenula, da bih izašla proje njega ka Vilusima. Priznajem, kriva sam ali tad i nikad više a svako 15 dana idem tuda.

  14. #14985
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,619
    Thanks Thanks Given 
    6,182
    Thanks Thanks Received 
    5,816
    Thanked in
    3,366 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Ne moze, ulica, nije nase
    Na trotoar substavili stubice i sad paekiraju full u saobracajnu traku. Nema tu pomoci sve dok nadlezne nije briga

    Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
    Zadnji kruzni tok na stari aerodrom , zgrada normal dje je Palata [halal] njihova ulica ... nema za strance....

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  15. #14986
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    1,248
    Thanks Thanks Given 
    788
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Slomice oni tu rampu ako je ne zastite betonskim stubicem na trotoar.

  16. #14987
    Join Date
    May 2018
    Posts
    4,570
    Thanks Thanks Given 
    497
    Thanks Thanks Received 
    2,027
    Thanked in
    1,150 Posts

    Default

    Ja zivim u zgradu preko puta, mi smo izglasali prije 20ak dana da postavimo rampu isto.

  17. The Following User Says Thank You to JigSaw For This Useful Post:


  18. #14988
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    10,160
    Thanks Thanks Given 
    1,727
    Thanks Thanks Received 
    1,661
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Postoji jedna gospodjica/gospodja koja pod Velje brdo kod marketa jutrima pravi istu stvar... sjedne u kola (okrenuta ka PG), smota puni lijevi i ode put DG... u zadnjih 20dana smo se sreli barem 5x, svaki put bez izuzetka kocenje sa obje strane i psovanje... samo je pitanje dana kad ce da osvane na banderu jer ce neko da je presega na pola

    moze bit seta neki zeleni
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  19. #14989
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    3,224
    Thanks Thanks Given 
    150
    Thanks Thanks Received 
    281
    Thanked in
    167 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JigSaw View Post
    Ja zivim u zgradu preko puta, mi smo izglasali prije 20ak dana da postavimo rampu isto.
    RAmpa moze pod uslovom da je zemljiste gdj ej parking i ulica u vlasnistvu stanara zgrade. U suprotnom lomi misko
    My Job Is Top Secret. Even I Don't Know What I'm Doing.

  20. #14990
    Join Date
    May 2018
    Posts
    4,570
    Thanks Thanks Given 
    497
    Thanks Thanks Received 
    2,027
    Thanked in
    1,150 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by masster View Post
    RAmpa moze pod uslovom da je zemljiste gdj ej parking i ulica u vlasnistvu stanara zgrade. U suprotnom lomi misko
    Pretpostavljam da jeste za obije zgrade, ali nemam pojma. Medjutim, poprilicno sam siguran da vidi iko od stanara nekoga da lomi tu rampu bubrebe bi mu odvalio - opravdano

  21. #14991
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    15,157
    Thanks Thanks Given 
    2,013
    Thanks Thanks Received 
    6,234
    Thanked in
    2,903 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JigSaw View Post
    Pretpostavljam da jeste za obije zgrade, ali nemam pojma. Medjutim, poprilicno sam siguran da vidi iko od stanara nekoga da lomi tu rampu bubrebe bi mu odvalio - opravdano
    Ne može opravdano da lomi bubrege jer komunalno skida rampu… što kolega reča nije dovoljno da zgrada ima parking, treba da ima i nešto upisano u katastar.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  22. #14992
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,619
    Thanks Thanks Given 
    6,182
    Thanks Thanks Received 
    5,816
    Thanked in
    3,366 Posts

    Default

    Ma njihova je ulica sve upisano ,mozda su po metra vise izbacili rampu ali sve legitimno, zacudih se ispade Normal company dosta fer investitor

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  23. #14993
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,690
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default


  24. #14994
    Join Date
    May 2018
    Posts
    4,570
    Thanks Thanks Given 
    497
    Thanks Thanks Received 
    2,027
    Thanked in
    1,150 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Ne može opravdano da lomi bubrege jer komunalno skida rampu… što kolega reča nije dovoljno da zgrada ima parking, treba da ima i nešto upisano u katastar.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ma sprdam se jer je masster napisao lomi misko

  25. #14995
    Join Date
    May 2018
    Posts
    4,570
    Thanks Thanks Given 
    497
    Thanks Thanks Received 
    2,027
    Thanked in
    1,150 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    Ma njihova je ulica sve upisano ,mozda su po metra vise izbacili rampu ali sve legitimno, zacudih se ispade Normal company dosta fer investitor

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk
    Evo udjoh i ja da pogledam i vidim da je parking iza zgrade i sve do ulice u vlasnistvu zgrade, sto se tice toga investitora ja sam prezadovoljan kvalitetom gradnje za razliku od ostalih zgrada na starom aerodromu ove dvije su zlatne.

  26. #14996
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    16,350
    Thanks Thanks Given 
    1,673
    Thanks Thanks Received 
    1,244
    Thanked in
    826 Posts

    Default

    Opet se prica o Starom A, a ove zgrade su skolski primjer Konika. Jig saw mi je komsija a veli da zivi na Stari, ja kazem da zivim na Konik, kako to?

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  27. #14997
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,844
    Thanks Thanks Given 
    1,905
    Thanks Thanks Received 
    1,869
    Thanked in
    770 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Prije 10 godina bi na soferku ispisao "ja sam crnogorac" plus bi skinuo i tablice za svaki slucaj, danas parkira na sred trotoara, opustili su se previse

    Sent from my SM-A528B using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  28. The Following 2 Users Say Thank You to ^izzy^ For This Useful Post:


  29. #14998
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,690
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default


  30. #14999
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,353
    Thanks Thanks Given 
    1,176
    Thanks Thanks Received 
    250
    Thanked in
    123 Posts

  31. #15000
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    10,160
    Thanks Thanks Given 
    1,727
    Thanks Thanks Received 
    1,661
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    treba, no je nelegalno

    i samo dati 5% nagradu ljudima od naplacene kazne...
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

Page 600 of 694 FirstFirst ... 100500550590596597598599600601602603604610650 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •