Page 6 of 14 FirstFirst ... 2345678910 ... LastLast
Results 126 to 150 of 334

Thread: Ugostiteljstvo (generalno)

  1. #126
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,614
    Thanks Thanks Given 
    6,177
    Thanks Thanks Received 
    5,814
    Thanked in
    3,364 Posts

    Default

    Iz konobe Amanet stigao demant , ovo je naplaceno prolazniku koji nije njihov gost a moga je kafu za euro naruciti....

    Hm pokucas komsiji na vrata "oprosti komso samo da ti iskoristim WC"

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  2. #127
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,039
    Thanks Thanks Given 
    4,955
    Thanks Thanks Received 
    8,912
    Thanked in
    4,304 Posts

    Default

    ene lazu.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  3. #128
    Join Date
    May 2016
    Location
    old town residence
    Posts
    1,526
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    513
    Thanked in
    270 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    Iz konobe Amanet stigao demant , ovo je naplaceno prolazniku koji nije njihov gost a moga je kafu za euro naruciti....

    Hm pokucas komsiji na vrata "oprosti komso samo da ti iskoristim WC"

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk
    Ne znam sad, ali tokom sezone nisu sluzili kafu, da ne bi zauzimao mjesto onima sto ce da iju
    Umoran sam od svega sto znam

  4. The Following 2 Users Say Thank You to Crni Zuti For This Useful Post:


  5. #129
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    927
    Thanks Thanks Given 
    354
    Thanks Thanks Received 
    81
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Nisu sluzili kafu cak ni posle dorucka, do 12h cini mi se. Odavno sam ih pozdravio, tamo nikad vise.

  6. #130
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    8,708
    Thanks Thanks Given 
    7,384
    Thanks Thanks Received 
    4,781
    Thanked in
    2,448 Posts

    Default

    Izuzev što na par mjesta pomenu suši, na poslednjih 4-5 strana sve o istim jelima.
    Ako je forum uzorak nije čudo što u Podgoricu ne rade restorani stranih kuhinja.
    Konzervativni za hranu za medalju.
    Tko leti, vrijedi...

  7. The Following User Says Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  8. #131
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    5,224
    Thanks Thanks Given 
    62
    Thanks Thanks Received 
    1,484
    Thanked in
    995 Posts

    Default

    Strana jela su skupa, treba dovesti strane kuvare...

    Mada realno nasa kuhinja je dovoljno raznovrsna.

  9. #132
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    5,224
    Thanks Thanks Given 
    62
    Thanks Thanks Received 
    1,484
    Thanked in
    995 Posts

    Default

    Na svakom cosku:

    -dorucak sa jajima i raznim mesom i/ili povrcem
    -burekdzinica ili pekara sa burecima/raznim pitama.
    -picerija sa 5-10 vrsta pica.
    -lounge bar/restoran koji ima sve to + paste/rizota + piletinu na 10 nacina i bifteke takodje
    -rostilji, brza hrana
    -restorani sa teletinom, jagnjetinom
    -pecenjare
    -koji azijski restoran
    -tortilje, girosi, burita

    -ribe i morski plodovi

    Koje to hrane nemamo i kako smo to konzervativni da mi je znati.

  10. #133
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    8,708
    Thanks Thanks Given 
    7,384
    Thanks Thanks Received 
    4,781
    Thanked in
    2,448 Posts

    Default

    Propao svaki turski restoran kod nas. Brzo će katanac i na onaj indijski. Da ne pominjemo neku veću egzotiku. Azijske u život održavaju Rusi.
    A pogledajte slike na ovaj forum, uglavnom meso, najčešće roštilj, krtola, tijesto u raznim oblicima pizza, tortilja, bureka…pržena jaja i sl…
    Fast food ili mali upgrade fast fooda.
    Tu i tamo neka riba najklasičnije moguće spremljena.
    Ne kritikujem, svako jede što mu se dopada. Ali bar da se vidi neko lijepo spremljeno povrće za promjenu kao prilog.
    Skadar je za nas gastronomski centar.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Tko leti, vrijedi...

  11. #134
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    5,224
    Thanks Thanks Given 
    62
    Thanks Thanks Received 
    1,484
    Thanked in
    995 Posts

    Default

    Ajde ti okaci danas ili sjutra da vidimo tebe sta jedes za dorucak, rucak i veceru.

  12. The Following User Says Thank You to Zhuangzi For This Useful Post:


  13. #135
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    16,345
    Thanks Thanks Given 
    1,673
    Thanks Thanks Received 
    1,244
    Thanked in
    826 Posts

    Default

    Za ovo sto Gagarin prica trebaju pare a nas narod ih generalno nema. Chi le ma sa azijskom hranom radi samo zbog stranaca kojima nije problem istresti 80-120€ na sušije, vino, gambore...

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  14. The Following User Says Thank You to Tripleta For This Useful Post:


  15. #136
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,614
    Thanks Thanks Given 
    6,177
    Thanks Thanks Received 
    5,814
    Thanked in
    3,364 Posts

    Default

    Jes turski restorah kebab 9 do 15 eura zasto turci ne prodaju kebab ka u tursku pa bi sve puno bilo

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  16. #137
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    8,708
    Thanks Thanks Given 
    7,384
    Thanks Thanks Received 
    4,781
    Thanked in
    2,448 Posts

    Default Ugostiteljstvo (generalno)

    Nemam slika, jednostavno nemam naviku da slikam.
    A evo nekih hintova:
    1. Pulena u Bar, picerija, zapečeno povrće vrhunsko, svašta nabacili preko i zapekli. Čini mi se ne bješe skupo.
    2. Čini mi se ne bješe skupo restoran na jezero u Skadar, ne u grad, brancin u jednu teću sa zapečenim povrćem. Da ne bude samo prženi i na žaru.
    U Podgoricu su restorani generalno preskupi. Kad se jede riba cimne se Aja u Masline da spremi, donesu doma, svasta imaju, nije baš Langust, ali je korektan odnos para i muzike.
    Četri parčeta tune za 4 tuna steka, neđe oko kilo su u Voli ribare 25€. To je cijena jednog steka u restoran koji nije preskup. Spremanje na tiganj sa dvije strane po 3 minuta.
    Nestvarno su precijenjeni restorani, a tek su im vina bezobrazluk. Ići sa maržom x3 i prodavat 100€ bocu koja je u vinoteku 30€, ne ide baš.
    Da ne pričamo ako bi htio nešto ozbiljnije naruči, da mu se donosenje boce i servis naplati 200-300€.
    Ekipo na kraju, sve ranije navedene stvari su ozbiljno nezdrave.

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Gagarin; 18-02-24 at 11:30.
    Tko leti, vrijedi...

  17. #138
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    8,708
    Thanks Thanks Given 
    7,384
    Thanks Thanks Received 
    4,781
    Thanked in
    2,448 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Za ovo sto Gagarin prica trebaju pare a nas narod ih generalno nema. Chi le ma sa azijskom hranom radi samo zbog stranaca kojima nije problem istresti 80-120€ na sušije, vino, gambore...

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Pođeš do Porta, Knjaza, Protokola…
    Pa vidiš ovi novi “Mladi, lijepi, pametni 2.0” prave manite cehove na potpis isto kao i prethodni.
    I liše Porta, sve varijacije mesa i krtole.
    Tako da ima nešto i do stila, prehrambenih navika i sl…


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Tko leti, vrijedi...

  18. #139
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    more - TV
    Posts
    2,053
    Thanks Thanks Given 
    8,026
    Thanks Thanks Received 
    1,422
    Thanked in
    608 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Izuzev što na par mjesta pomenu suši, na poslednjih 4-5 strana sve o istim jelima.
    Ako je forum uzorak nije čudo što u Podgoricu ne rade restorani stranih kuhinja.
    Konzervativni za hranu za medalju.
    90% podgoricana svijeta vidjelo nije. Nema potrebe forsirat ista preko pica, bureka i rostilja.

    Sent from my SM-S908B using Tapatalk
    To learn how to use your head, you have to go out of your MIND.

  19. The Following 2 Users Say Thank You to crane_operator For This Useful Post:


  20. #140
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,820
    Thanks Thanks Given 
    2,461
    Thanks Thanks Received 
    1,162
    Thanked in
    547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by crane_operator View Post
    90% podgoricana svijeta vidjelo nije. Nema potrebe forsirat ista preko pica, bureka i rostilja.

    Sent from my SM-S908B using Tapatalk
    Teska srca mogu rec da je ovo istina.

  21. The Following 4 Users Say Thank You to DJuzla For This Useful Post:


  22. #141
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    1,663
    Thanks Thanks Given 
    244
    Thanks Thanks Received 
    841
    Thanked in
    535 Posts

    Default

    Varaš se. Veliki je procenat onih koji jesu, ali zato nikad nijesu pošli da obiđu bilo koju znamenitost u svom gradu.

  23. The Following User Says Thank You to NotRobot For This Useful Post:


  24. #142
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    more - TV
    Posts
    2,053
    Thanks Thanks Given 
    8,026
    Thanks Thanks Received 
    1,422
    Thanked in
    608 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NotRobot View Post
    Varaš se. Veliki je procenat onih koji jesu, ali zato nikad nijesu pošli da obiđu bilo koju znamenitost u svom gradu.
    Do prije 5 godina su oslovljavali svakog drugacijeg: Vi mora da ste sa primorja.

    Sent from my SM-S908B using Tapatalk
    To learn how to use your head, you have to go out of your MIND.

  25. #143
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    5,224
    Thanks Thanks Given 
    62
    Thanks Thanks Received 
    1,484
    Thanked in
    995 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NotRobot View Post
    Varaš se. Veliki je procenat onih koji jesu, ali zato nikad nijesu pošli da obiđu bilo koju znamenitost u svom gradu.
    Podgorica ima znamenitosti? Koje?

  26. #144
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    1,663
    Thanks Thanks Given 
    244
    Thanks Thanks Received 
    841
    Thanked in
    535 Posts

    Default

    Sitno nešto, Duklju, Staru Varoš sa Sat kulom, crkvu Sv. Đorđa, Magaru, Medun, Plantaže, jezero. Nastavi niz.

  27. The Following 3 Users Say Thank You to NotRobot For This Useful Post:


  28. #145
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    11,922
    Thanks Thanks Given 
    18,997
    Thanks Thanks Received 
    8,856
    Thanked in
    4,303 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NotRobot View Post
    Sitno nešto, Duklju, Staru Varoš sa Sat kulom, crkvu Sv. Đorđa, Magaru, Medun, Plantaže, jezero. Nastavi niz.
    Primorci bi dodalieltu
    Beranci: City kvart
    ...nastavi niz

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  29. #146
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    5,224
    Thanks Thanks Given 
    62
    Thanks Thanks Received 
    1,484
    Thanked in
    995 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NotRobot View Post
    Sitno nešto, Duklju, Staru Varoš sa Sat kulom, crkvu Sv. Đorđa, Magaru, Medun, Plantaže, jezero. Nastavi niz.
    Podgorica ima jezero? :O mislim da nema ni plantaze, kako god, svakako su toliko dosadne te znamenitosti da jedan Niksic ima takvih jos vise, jos boljih.

    Vise vrijede nacionalni parkovi, more, planine, prirodna jezera i slicno nego sve to sto si nabrojala.

    Mozda si cula da ljudi kad odu u Bec ili tako nedje razgledaju slicne znamenitosti, ali poredjenje je ravno privlacnosti koju izazove novi model BMWa na premijeri ili nas jugo koji samo sto se ne raspadne, pa umjesto da nas bude sramota sto smo stari, truli, jugo...mi kazemo da i mi imamo konja za trku.

  30. #147
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    1,922
    Thanks Thanks Given 
    227
    Thanks Thanks Received 
    445
    Thanked in
    301 Posts

    Default

    Od gradjevina nemamo nista osim sat kule,ali vodopad na cijevnu i njen kanjon,kanjon morace je isto lijep,skadarsko jezero( znam da ne pripada podgorici ,makar veci dio) bukumirsko jezero,kucka korita -ima se sto pogledat od prirode

  31. #148
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,614
    Thanks Thanks Given 
    6,177
    Thanks Thanks Received 
    5,814
    Thanked in
    3,364 Posts

    Default

    Kad ce poceti da se naplacuje ulazak da se vidi vodopad na cijevni ?
    Hmmm.

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  32. #149
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    1,663
    Thanks Thanks Given 
    244
    Thanks Thanks Received 
    841
    Thanked in
    535 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zhuangzi View Post
    Podgorica ima jezero? :O mislim da nema ni plantaze, kako god, svakako su toliko dosadne te znamenitosti da jedan Niksic ima takvih jos vise, jos boljih.

    Vise vrijede nacionalni parkovi, more, planine, prirodna jezera i slicno nego sve to sto si nabrojala.

    Mozda si cula da ljudi kad odu u Bec ili tako nedje razgledaju slicne znamenitosti, ali poredjenje je ravno privlacnosti koju izazove novi model BMWa na premijeri ili nas jugo koji samo sto se ne raspadne, pa umjesto da nas bude sramota sto smo stari, truli, jugo...mi kazemo da i mi imamo konja za trku.
    E moj ti, da ti je znati kako meni reče jedan u Mastrihtu da če mi pokazat najveću znamenitost grada - Dartanjanov zamak; ili koliko su me kilometara vozili na Srednji Zapad da obiđem rodnu kuću Džona Vejna i mostove okruga Medisona, da ti ne pričam kako svaka glavica ođe ima više istorije i slave no to.

  33. The Following User Says Thank You to NotRobot For This Useful Post:


  34. #150
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    5,224
    Thanks Thanks Given 
    62
    Thanks Thanks Received 
    1,484
    Thanked in
    995 Posts

    Default

    Sve je to u redu, primorje je krcato tvrdjavama, naum mi pade Haj Nehaj...pa dovoljno je da gledas sa magistrale i bolje je nego bilo sta u Podgorici.

  35. The Following User Says Thank You to Zhuangzi For This Useful Post:


Page 6 of 14 FirstFirst ... 2345678910 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Oprema za ugostiteljstvo
    By DanielV in forum Sve i svašta
    Replies: 2
    Last Post: 30-11-15, 13:21
  2. Prodajem Namjestaj za Ugostiteljstvo
    By PG like in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 14-11-14, 23:33
  3. Prodajem Namještaj za ugostiteljstvo
    By PG like in forum Ostali oglasi
    Replies: 22
    Last Post: 15-07-14, 13:51
  4. Prodajem Namjestaj za ugostiteljstvo
    By filip__pg in forum Ostali oglasi
    Replies: 17
    Last Post: 14-03-14, 13:10
  5. Prodajem Oprema za ugostiteljstvo:
    By M.S. in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 18-11-13, 20:09

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •