Page 39 of 51 FirstFirst ... 2935363738394041424349 ... LastLast
Results 951 to 975 of 1272

Thread: Svijetla...

  1. #951
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Buduća Autonomna Pokrajina Boka Kotorska
    Posts
    9,319
    Thanks Thanks Given 
    1,723
    Thanks Thanks Received 
    2,377
    Thanked in
    1,097 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CYBUG View Post

    Valjaju li sta ove sijalice ili je bacanje para?

    Sent from my SM-G965F using Tapatalk
    Bacanje.

    Sent from my S23 Ultra using Tapatalk
    Stay salty.

  2. The Following User Says Thank You to guvarana For This Useful Post:


  3. #952
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Buduća Autonomna Pokrajina Boka Kotorska
    Posts
    9,319
    Thanks Thanks Given 
    1,723
    Thanks Thanks Received 
    2,377
    Thanked in
    1,097 Posts

    Default

    E za koliko je mi je Silicijum popravio štopku, znači ostavio je i nisam stigao ni da sjednem u Goodfellas kad zovu, vele dođi gotovo je. Ne znam je li po ure pasalo

    Sent from my S23 Ultra using Tapatalk
    Stay salty.

  4. The Following User Says Thank You to guvarana For This Useful Post:


  5. #953
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    10,359
    Thanks Thanks Given 
    1,294
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,260 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guvarana View Post
    E za koliko je mi je Silicijum popravio štopku, znači ostavio je i nisam stigao ni da sjednem u Goodfellas kad zovu, vele dođi gotovo je. Ne znam je li po ure pasalo

    Sent from my S23 Ultra using Tapatalk
    Kakve su im cijene sad?

    Bozo mi je radio promjenu komplet osvjetljenja table prije 5-6 godina dok jos nije otvorio zvanicno biznis, tad je radio za korektne pare bas.

    Juce bas pricam s drugom, 1000e mu je trazio za ambijentalno osvjetljene u bmw, i to ne oridji nego s onim divljim modulima s alija.
    (jer u ovu bendzu u fulu dodje ambijentalno, al ovaj njegov nema)



  6. #954
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,099
    Thanks Thanks Given 
    639
    Thanks Thanks Received 
    654
    Thanked in
    408 Posts

    Default

    1000e?A jesu postali alavi

  7. #955
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    10,359
    Thanks Thanks Given 
    1,294
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,260 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Randy Orton View Post
    1000e?A jesu postali alavi
    noviji je to neki bimer 2019 godiste mozda, nisam siguran rece li x3 ili x5 tako da nije golf 4...


    al me cudi da to nemaju kao standard opremu, jer znam da su jos 2013-14 neki modeli to imali



  8. #956
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Buduća Autonomna Pokrajina Boka Kotorska
    Posts
    9,319
    Thanks Thanks Given 
    1,723
    Thanks Thanks Received 
    2,377
    Thanked in
    1,097 Posts

    Default

    Moj je 2011 i ima ambijentalno Ali zato nema svašta nešto drugo

    Nego, 40€ je bilo. Trebalo je otvoriti, maknuti sprženu štampanu i skarabudžiti da radi bez nje.

    Pričali smo za retrofit fabričkih ksenona, za 200€ radi ugradnju, prepravlja instalaciju i kodiranje. Djeluje mi ok, u BG su mi za to tražili 450€.

    Sent from my S23 Ultra using Tapatalk
    Last edited by guvarana; 07-02-24 at 21:10.
    Stay salty.

  9. #957
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    29,073
    Thanks Thanks Given 
    3,635
    Thanks Thanks Received 
    6,765
    Thanked in
    4,050 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Laz View Post
    Kakve su im cijene sad?

    Bozo mi je radio promjenu komplet osvjetljenja table prije 5-6 godina dok jos nije otvorio zvanicno biznis, tad je radio za korektne pare bas.

    Juce bas pricam s drugom, 1000e mu je trazio za ambijentalno osvjetljene u bmw, i to ne oridji nego s onim divljim modulima s alija.
    (jer u ovu bendzu u fulu dodje ambijentalno, al ovaj njegov nema)

    Vecina modela BMW-a imaju hardver samo treba platit za otkljucavanje.
    Prema tome, šta da ti kažem?

  10. #958
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,402
    Thanks Thanks Given 
    327
    Thanks Thanks Received 
    50
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by marko.ni View Post
    Moze li mi neko reci da li ove H7 led sijelice mogu da se ugrade bez ikakvog prepravljanja? I da li ce prijavljivati gresku

    https://www.osram.com/ecat/LEDriving...4/ZMP_4063386/

    ali kaže u linku "These products do not have ECE approval and must not be used on public roads in any exterior application. Public roads use leads to cancellation of operating license and loss of insurance coverage."

    pa ne znam kakva je poenta onda?
    (nečitko)

  11. #959
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Buduća Autonomna Pokrajina Boka Kotorska
    Posts
    9,319
    Thanks Thanks Given 
    1,723
    Thanks Thanks Received 
    2,377
    Thanked in
    1,097 Posts

    Default

    Poenta su građevinske mašine, offroading i zemlje trećeg svijeta

    Sent from my S23 Ultra using Tapatalk
    Stay salty.

  12. #960
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,402
    Thanks Thanks Given 
    327
    Thanks Thanks Received 
    50
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    pretpostavljam da marko.ni nije imao na umu ni jednu od navedenih kategorija

    Mene lično interesuje to, ali ako se kaže da 98% toga što se prodaje na našem tržištu ne valja, šta je onda tih 2% što valja, što neće zasljepljivati vozače iz kontra smjera?
    (nečitko)

  13. #961
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Buduća Autonomna Pokrajina Boka Kotorska
    Posts
    9,319
    Thanks Thanks Given 
    1,723
    Thanks Thanks Received 
    2,377
    Thanked in
    1,097 Posts

    Default

    U far sa projektorom možeš da staviš šta goćeš i to će biti ok.
    U reflektorski ako ubaciš (gotovo) bilo šta osim halogene, zasljepljivaćeš.

    Ovo ti je "rule of thumb"

    Sent from my S23 Ultra using Tapatalk
    Stay salty.

  14. #962
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    11,809
    Thanks Thanks Given 
    2,380
    Thanks Thanks Received 
    2,392
    Thanked in
    1,498 Posts

    Default

    Pojavi se starom greška na Tuarana,google nije pomogao nista.
    Pitao par ljudi,niko ne znam. Gledao sijalice ,ne nadjoh ji jednu sve rade. I na kraju mi je pomogao momak koji radi vag kodiranje,rece sijalica u faru od maglenke

    Sent from my Aber kutija

  15. #963
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    2,153
    Thanks Thanks Given 
    1,387
    Thanks Thanks Received 
    724
    Thanked in
    364 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miovrag View Post
    Gledao sijalice ,ne nadjoh ji jednu sve rade.

    Sent from my Aber kutija
    Vidis da nisi dobro pogledao



    Sent from my iPad using Tapatalk

  16. #964
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    11,809
    Thanks Thanks Given 
    2,380
    Thanks Thanks Received 
    2,392
    Thanked in
    1,498 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by HaRRyy View Post
    Vidis da nisi dobro pogledao



    Sent from my iPad using Tapatalk
    Kako da vidim druze,kada ona radi samo kada se okrece volan
    Vjerovatno si ti veći sturčnjak,pa bi tebi radilo i kada ne treba

    Sent from my Aber kutija

  17. #965
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Buduća Autonomna Pokrajina Boka Kotorska
    Posts
    9,319
    Thanks Thanks Given 
    1,723
    Thanks Thanks Received 
    2,377
    Thanked in
    1,097 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miovrag View Post
    Kako da vidim druze,kada ona radi samo kada se okrece volan
    Vjerovatno si ti veći sturčnjak,pa bi tebi radilo i kada ne treba

    Sent from my Aber kutija
    A da upališ maglenke na dugme, znaš ono kad povučeš prekidač prema sebi?

    Sent from my S23 Ultra using Tapatalk
    Stay salty.

  18. The Following 2 Users Say Thank You to guvarana For This Useful Post:


  19. #966
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    2,153
    Thanks Thanks Given 
    1,387
    Thanks Thanks Received 
    724
    Thanked in
    364 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miovrag View Post
    Kako da vidim druze,kada ona radi samo kada se okrece volan
    Vjerovatno si ti veći sturčnjak,pa bi tebi radilo i kada ne treba

    Sent from my Aber kutija
    Hahahaha, a nisam vala neki strucnjak, ali znam toliko da provalim koja mi sijalica ne radi

    Mozda da upalis auto pa smotas u jednu stranu pa drugu?

    Ili, kao sto rece kolega, da povuces prekidac prema sebi, tad isto treba maglenke da rade

    Sent from my iPad using Tapatalk

  20. The Following User Says Thank You to HaRRyy For This Useful Post:


  21. #967
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    11,809
    Thanks Thanks Given 
    2,380
    Thanks Thanks Received 
    2,392
    Thanked in
    1,498 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guvarana View Post
    A da upališ maglenke na dugme, znaš ono kad povučeš prekidač prema sebi?

    Sent from my S23 Ultra using Tapatalk
    Uopste mi je djelovalo na board da je maglenka,i iskreno nije palo na pamet da da povucem prekidac
    Quote Originally Posted by HaRRyy View Post
    Hahahaha, a nisam vala neki strucnjak, ali znam toliko da provalim koja mi sijalica ne radi

    Mozda da upalis auto pa smotas u jednu stranu pa drugu?

    Ili, kao sto rece kolega, da povuces prekidac prema sebi, tad isto treba maglenke da rade

    Sent from my iPad using Tapatalk
    E kazem ti,kao sto gore napisao po boardu nije palo na pamet da je maglenka.
    Posle sam ja smotao,H8 sijalica Ospram bila u njega.
    Zezam se kolega,nista licno,nego sam gledao vise puta,nije padalo na pamet za maglenku, pogotovo sto je faru i totalno zaboravis da postoji.
    To vozi auto stari,ja ga uzmem jedino kada mi treba za put

    Sent from my Aber kutija

  22. #968
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    1,627
    Thanks Thanks Given 
    438
    Thanks Thanks Received 
    209
    Thanked in
    106 Posts

    Default

    Adaptive Front light System...pa mora biti nesto vezano za osvjetljenje/sijalice

    Sent from my SM-G965F using Tapatalk

  23. #969
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    2,153
    Thanks Thanks Given 
    1,387
    Thanks Thanks Received 
    724
    Thanked in
    364 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miovrag View Post
    Uopste mi je djelovalo na board da je maglenka,i iskreno nije palo na pamet da da povucem prekidacE kazem ti,kao sto gore napisao po boardu nije palo na pamet da je maglenka.
    Posle sam ja smotao,H8 sijalica Ospram bila u njega.
    Zezam se kolega,nista licno,nego sam gledao vise puta,nije padalo na pamet za maglenku, pogotovo sto je faru i totalno zaboravis da postoji.
    To vozi auto stari,ja ga uzmem jedino kada mi treba za put

    Sent from my Aber kutija
    Ada i ja se zezam, lagano

    Sent from my iPad using Tapatalk

  24. #970
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    29,073
    Thanks Thanks Given 
    3,635
    Thanks Thanks Received 
    6,765
    Thanked in
    4,050 Posts

    Default

    Meni je jako sto ovaj sistem nazivaju ADAPTIVE FRONT LIGHT SYSTEM. ALOOOO, adaptive a sve sto radi je pali maglenku...
    Prema tome, šta da ti kažem?

  25. #971
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    10,359
    Thanks Thanks Given 
    1,294
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,260 Posts

    Default

    Evo da znate, izbacio je Osram Night Breaker LED generation 2 sijalice, prve na svijetu koje su potpuno legalne.
    TUV i KBA approved, street legal. (nema vise ono off road only)
    Cijene su od 90e pa na vise.




  26. #972
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,478
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    4,446
    Thanked in
    2,610 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    Meni je jako sto ovaj sistem nazivaju ADAPTIVE FRONT LIGHT SYSTEM. ALOOOO, adaptive a sve sto radi je pali maglenku...
    https://kakosepise.net/sta-znaci/adaptivan/

    Prilagođava se, tako što kada okrećeš volan u stranu pali svijetlo.

    Poslato sa Ultra Fold5 pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  27. #973
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    11,809
    Thanks Thanks Given 
    2,380
    Thanks Thanks Received 
    2,392
    Thanked in
    1,498 Posts

    Default

    Ne muci se Bugi,takumi ne vidi dalje od Leksa i Fabije sdi.
    Ta svijetla za to godiste sasvim su ok

    Sent from my Aber kutija

  28. The Following User Says Thank You to miovrag For This Useful Post:


  29. #974
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    2,153
    Thanks Thanks Given 
    1,387
    Thanks Thanks Received 
    724
    Thanked in
    364 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miovrag View Post
    Ne muci se Bugi,takumi ne vidi dalje od Leksa i Fabije sdi.
    Ta svijetla za to godiste sasvim su ok

    Sent from my Aber kutija
    Zaboravio si Elegance

    Sent from my iPad using Tapatalk

  30. #975
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    29,073
    Thanks Thanks Given 
    3,635
    Thanks Thanks Received 
    6,765
    Thanked in
    4,050 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    https://kakosepise.net/sta-znaci/adaptivan/

    Prilagođava se, tako što kada okrećeš volan u stranu pali svijetlo.

    Poslato sa Ultra Fold5 pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż............

    Ma e, bas to. A kad se farovi pomeraju lijevo desno… ista stvar.
    Prema tome, šta da ti kažem?

Page 39 of 51 FirstFirst ... 2935363738394041424349 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Modul za svijetla BMW E46
    By okleznam in forum Vozila i oprema
    Replies: 2
    Last Post: 08-03-16, 01:35
  2. Prodajem Dnevna led svijetla
    By hogar1 in forum Vozila i oprema
    Replies: 12
    Last Post: 02-01-13, 13:07
  3. Prodajem Prekidac za svijetla VW
    By dnikola in forum Vozila i oprema
    Replies: 6
    Last Post: 30-05-12, 23:02
  4. svijetla
    By cpu in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 3
    Last Post: 10-08-08, 13:07
  5. Svijetla u automobilu!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 0
    Last Post: 29-10-04, 00:36

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •