Thread: Izrazite svoje misli i osjećanja.......

  1. #50326
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,893
    Thanks Thanks Given 
    24,051
    Thanks Thanks Received 
    9,912
    Thanked in
    7,413 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    To mi je jedna od neispunjenih želja, to i piramide i završio sam karijeru
    Bila sam u Moskvi sa nekih dvadesetak godina.Moskva sva napucana,puna turista sjaj i odsjaj onda smo uzeli kartu vozom prema Čeboksariju zatim do Nižnjeg Novgoroda.U Čeboksariju se noću temperatura spuštala i do -40.Nižnji Novgorod je prelijep više mi se svidio od Moskve.

    Ta dva mjeseca u Rusiji su mi zaista nešto ka da sam bila na drugoj planeti.Ono što me iznenadilo jeste što sam više znala o ruskim piscima od tih drugara Rusa vele ko to još čita.Reko mi u Crnoj Gori.
    Kad sam im rekla što smo za lektiru čitali u čudu su me gledali.Lol
    Ja tu ka njima oduševljena ruskom kulturom a oni Mek Donaldom.
    Kad sam došla u Beograd pita me društvo pa kakvi su Rusi reko opčinjeni Amerikom ka mi Rusijom u šali.

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk

  2. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  3. #50327
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    16,395
    Thanks Thanks Given 
    2,439
    Thanks Thanks Received 
    5,125
    Thanked in
    2,749 Posts

    Default

    A to je već stvar globalnih promjena i tajminga, pretpostavljam da su tada bili željni zapadnjsčkog života, jer im je do prije lupam 10ak godina prije toga bio nedostupan, najljepše je zabranjeno voće.
    Mislim da se i ta situacija opet okrenula i izbalanirala trenutno.
    Forever young, i want to be forever young

  4. #50328
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,893
    Thanks Thanks Given 
    24,051
    Thanks Thanks Received 
    9,912
    Thanked in
    7,413 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    A to je već stvar globalnih promjena i tajminga, pretpostavljam da su tada bili željni zapadnjsčkog života, jer im je do prije lupam 10ak godina prije toga bio nedostupan, najljepše je zabranjeno voće.
    Mislim da se i ta situacija opet okrenula i izbalanirala trenutno.
    A đe nedostupan tehnikuse vidiš Gorbačov je otvorio Pizza Hut.Lol



    Zezam se dobro je da se izmješaju sve kulture na svijetu samo da se ne miješaju (ne)kulture.

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk

  5. #50329
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,703
    Thanks Thanks Given 
    1,165
    Thanks Thanks Received 
    718
    Thanked in
    521 Posts

    Default

    Imam milijardu eura na pripejd račun

    Sent from my Redmi 6 using Tapatalk
    Yes, I'm in need of something
    But it's something you ain't got​

  6. The Following 2 Users Say Thank You to Raulio For This Useful Post:


  7. #50330
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    11,934
    Thanks Thanks Given 
    19,026
    Thanks Thanks Received 
    8,872
    Thanked in
    4,311 Posts

    Default

    Zna li ti žena za to?Još ako je leglo sa Djevičanskih ostrva,biće da te Vanja Ć. prečešlja

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  8. The Following 3 Users Say Thank You to joni For This Useful Post:


  9. #50331
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,065
    Thanks Thanks Given 
    4,965
    Thanks Thanks Received 
    8,942
    Thanked in
    4,317 Posts

    Default

    nothing comes from violence and nothing ever could

  10. #50332
    Join Date
    May 2009
    Posts
    24,265
    Thanks Thanks Given 
    1,413
    Thanks Thanks Received 
    5,574
    Thanked in
    2,610 Posts

    Default

    If you discovered a time machine but could only use it once would you go back in time to.. Yugoslavia?




    Last edited by starwalker; 20-01-24 at 00:14.
    The more things change, the more they stay the same.

  11. The Following 5 Users Say Thank You to starwalker For This Useful Post:


  12. #50333
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    16,395
    Thanks Thanks Given 
    2,439
    Thanks Thanks Received 
    5,125
    Thanked in
    2,749 Posts

    Default

    Forever young, i want to be forever young

  13. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:


  14. #50334
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,893
    Thanks Thanks Given 
    24,051
    Thanks Thanks Received 
    9,912
    Thanked in
    7,413 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Ova pjesma me podsjeti na jednog mog druga iz srednje koji nije znao što da napiše na pismeni (slobodna tema) a car napisao stihove Balaševića kod Ševaljevićke i ona rekla šta je ovo Radovane imaš li ti obraza životati sad ćeš dobiti jedinicu.

    Ne mogu to da odvojim od pjesme nikako.

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk

  15. The Following 2 Users Say Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  16. #50335
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    20,911
    Thanks Thanks Given 
    2,894
    Thanks Thanks Received 
    3,500
    Thanked in
    1,569 Posts

    Default

    Seva cuvena, predavala je i meni

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  17. #50336
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    16,395
    Thanks Thanks Given 
    2,439
    Thanks Thanks Received 
    5,125
    Thanked in
    2,749 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Ova pjesma me podsjeti na jednog mog druga iz srednje koji nije znao što da napiše na pismeni (slobodna tema) a car napisao stihove Balaševića kod Ševaljevićke i ona rekla šta je ovo Radovane imaš li ti obraza životati sad ćeš dobiti jedinicu.

    Ne mogu to da odvojim od pjesme nikako.

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk



    Nešto nisam u elementu, ali si mi sa ovim izvukla jedan pošten osmjeh
    Forever young, i want to be forever young

  18. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:


  19. #50337
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,893
    Thanks Thanks Given 
    24,051
    Thanks Thanks Received 
    9,912
    Thanked in
    7,413 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Seva cuvena, predavala je i meni

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk
    Njeno čuveno namještanje naočara kad hoće nešto mnogo smisleno da reče.
    Meni nema ko nije predava Barbika (pokojna) onaj što je dobio nagradu Oktoih Slobo Bošković što je Vito mu čestita kad se oženio sa riječima čestitam ti na ženi ne tebi njoj mogu saučešće da izjavim (Vito mangup) i Boris što je sin moje nastavnice matematike iz osnovne.

    A što znam ja sam voljela mnogo taj predmet iako sam bila na prirodno matematički smjer jer mi je književnost neostvarena ljubav.



    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk

  20. #50338
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,893
    Thanks Thanks Given 
    24,051
    Thanks Thanks Received 
    9,912
    Thanked in
    7,413 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Nešto nisam u elementu, ali si mi sa ovim izvukla jedan pošten osmjeh


    "Kako to Radovane loviš zečeve a ne znaš matematiku?Znaš li koja je brzina metka,zeca i koordinate jadan ne bio?
    Prof.Kilibarda
    Radovan veli profesore ja nijednog zeca ulovio nisam.
    "Pa nisi jer ne znaš matematiku i nećeš ako je ne naučiš."

    Kakve smo mi imali profesore to je za almanah.

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk

  21. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  22. #50339
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,893
    Thanks Thanks Given 
    24,051
    Thanks Thanks Received 
    9,912
    Thanked in
    7,413 Posts

    Default

    ..a prof. Kilibarda inače je išao na Kosovo '99 ka neki operativac navuka je PSTD od toga rata jer jednom prilikom u sred časa na zvuk aviona je stao pored prozora i reka ne brinite djeco to su naši.
    Mislili smo da je otiša u Q.
    Kad mu je neki dan da rešeta samo pokaže prstom ti aksiom 13. ti aksiom 9.
    Jedina Biblija djeco je ovaj Vene Bogoslavov veli.Krvnu grupu može neko promijeniti ali grupu na pismeni neće moći.

    Kad je bila neka pucnjava u školi policija je došla u našu učionicu da nas evakuiše on je reka ako ovi ne nauče jednačinu sa dvije nepoznate završiće ka ta dvojica ili će ka ti završiti u policiju.Napolje.

    Enivej.

    Pozdrav za sve gimnazijalce Nikšićke gimnazije tija dana.
    Tehnikuse nije ni meni neki dan pravo da ti rečem ali ništa manje ni ti meni nisi izvukao osmjeh jer si mi film vratio neke slike iz prošlosti kojima sad mogu samo slatko da se nasmijem.



    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 21-01-24 at 12:39.

  23. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  24. #50340
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    20,265
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    8,656
    Thanked in
    3,825 Posts

    Default

    Dark history od Nikšić.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  25. The Following 2 Users Say Thank You to NHM For This Useful Post:


  26. #50341
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    3,167
    Thanks Thanks Given 
    137
    Thanks Thanks Received 
    504
    Thanked in
    308 Posts

    Default

    Moze li se otvorit kakav privatni topic koji cu nazvat jebe' mate' i pisat redom komeee

  27. #50342
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    1,952
    Thanks Thanks Given 
    497
    Thanks Thanks Received 
    1,365
    Thanked in
    867 Posts

    Default


  28. #50343
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    16,395
    Thanks Thanks Given 
    2,439
    Thanks Thanks Received 
    5,125
    Thanked in
    2,749 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    ..a prof. Kilibarda inače je išao na Kosovo '99 ka neki operativac navuka je PSTD od toga rata jer jednom prilikom u sred časa na zvuk aviona je stao pored prozora i reka ne brinite djeco to su naši.
    Mislili smo da je otiša u Q.
    Kad mu je neki dan da rešeta samo pokaže prstom ti aksiom 13. ti aksiom 9.
    Jedina Biblija djeco je ovaj Vene Bogoslavov veli.Krvnu grupu može neko promijeniti ali grupu na pismeni neće moći.

    Kad je bila neka pucnjava u školi policija je došla u našu učionicu da nas evakuiše on je reka ako ovi ne nauče jednačinu sa dvije nepoznate završiće ka ta dvojica ili će ka ti završiti u policiju.Napolje.

    Enivej.

    Pozdrav za sve gimnazijalce Nikšićke gimnazije tija dana.
    Tehnikuse nije ni meni neki dan pravo da ti rečem ali ništa manje ni ti meni nisi izvukao osmjeh jer si mi film vratio neke slike iz prošlosti kojima sad mogu samo slatko da se nasmijem.



    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    Svačega je u ti Gimnaziju bilo, jednom nafata prof. Marković iz matematike nas 3-4 na parking krenuli kući, on vozio nekog Golfa, ciča zima, neće da upali, mi ga ucjenjivali da nam poveća po ocjenu pa ćemo ga pogurat da upali, mora' je čo'ek pristat' na kraj e se pomete pored auta.
    Moga' bi se roman iz te škole napisat'.
    Forever young, i want to be forever young

  29. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:


  30. #50344
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,893
    Thanks Thanks Given 
    24,051
    Thanks Thanks Received 
    9,912
    Thanked in
    7,413 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Svačega je u ti Gimnaziju bilo, jednom nafata prof. Marković iz matematike nas 3-4 na parking krenuli kući, on vozio nekog Golfa, ciča zima, neće da upali, mi ga ucjenjivali da nam poveća po ocjenu pa ćemo ga pogurat da upali, mora' je čo'ek pristat' na kraj e se pomete pored auta.
    Moga' bi se roman iz te škole napisat'.
    E to se zove ocjena na guranje i to bez metafore.



    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk

  31. The Following 2 Users Say Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  32. #50345
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    11,812
    Thanks Thanks Given 
    2,381
    Thanks Thanks Received 
    2,393
    Thanked in
    1,498 Posts

    Default

    Poveh djecu na snijeg na Sutorman,tako malo treba da su happy.

    Sent from my Redmi Note 12 Pro 5G using Tapatalk

  33. The Following 2 Users Say Thank You to miovrag For This Useful Post:


  34. #50346
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    33,111
    Thanks Thanks Given 
    3,591
    Thanks Thanks Received 
    6,834
    Thanked in
    3,574 Posts

    Default

    Bas danas primjetih tablu "skijaliste" blizu Krnova i zacudih se a onda vidjeh da je u pitanju skijaliste za djecu i stvarno puno skijaliste djece koja su odusevljena...

    https://www.google.com/maps/place/%D...b27x?entry=ttu
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  35. #50347
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    5,224
    Thanks Thanks Given 
    62
    Thanks Thanks Received 
    1,484
    Thanked in
    995 Posts

    Default

    Nesto razmisljam da je moj bog - sunce ali ne bih da ostanem donji pa vorsipujem sunce ako je sunce samo sef, ako ima jos neko iznad...

    Ali posto ne znam ko mu je nadredjeni, za mene je sunce bog.

  36. #50348
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    8,212
    Thanks Thanks Given 
    1,272
    Thanks Thanks Received 
    2,977
    Thanked in
    1,576 Posts

    Default

    Kako'te?

    "I shut my mouth and hold the light"

  37. #50349
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    jačina izlaska ovoga




    Sent from my iPhone using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  38. #50350
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,359
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,695
    Thanked in
    5,189 Posts

    Default

    Ono kad se miču kvote na pitanje ko je ođe MILF.

Page 2014 of 2716 FirstFirst ... 101415141914196420042010201120122013201420152016201720182024206421142514 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 13 users browsing this thread. (0 members and 13 guests)

Similar Threads

  1. Pas se neprijatno osjeća
    By ilirijan in forum Kućni ljubimci
    Replies: 17
    Last Post: 21-12-19, 00:06
  2. Popis je za godinu dana, kako se osjećate?
    By Ćipur in forum Politika generalno
    Replies: 73
    Last Post: 03-05-10, 14:37
  3. Osjećaj poslije nezgodice
    By MimiR' in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 95
    Last Post: 30-12-09, 20:16
  4. Osjećaj za filing
    By The Severed Garden in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 11-04-06, 08:41

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •