Inache vidim niko ne pominje....povrijedio se Vucinical izgleda lakshe mada su ipak doveli pod znakom pitanje njegov nastup...tj igrace sigurno al mozda ne cijelu utakmicu
Eo i ja gledam u kvote ne znam sto cu da igram![]()
Inache vidim niko ne pominje....povrijedio se Vucinical izgleda lakshe mada su ipak doveli pod znakom pitanje njegov nastup...tj igrace sigurno al mozda ne cijelu utakmicu
dobro bi bilo kad bi to neko sa zapada snimio jer cemo mi bit vjerovatno ispod shetalica iliti koreografijemada ako budem u mogucnosti svakako cu snimiti
![]()
PS Nadam se da ce fudbalski savez napraviti neki dvd sa snimkom utakmice i svim propratnim dogadjajima... Sad cu mail da im posaljem![]()
Ne znam je li ko to pominjao ali dobro bilo da fudbalski savez uplati sam prihod sa utakmice za lijecenje Davora Vukovica. Bio bi to lijep gest od saveza narocito jer se radi o prvoj utakmici ove selekcije.
They used to call me tricky_kid, I lived the life they wish they did, I lived the life don't own a car, now they call me SUPERSTAR
[quote=tricky_kid;599064]Moramo li i da ustanemo? :mrgreen: Nisam znao da je obavezno znanje himne, ako ides na stadion... Ja ne vjerujem ni da je svi igraci znaju, a ne navijaci, opustite se malo
samo da se sve ovo ne napravi u nekakvi miting sto ne bi bilo prvi put. Treba podrzati te momke, to je valjda najvaznije, da se osjete bodrenim i podrzanim od svoga naroda.
Meni ostala jos jedna strofa da naucim
"PO DANASNJEM SHVATANJU NORMALNOSTI ZDRAVO JE BITI NENORMALAN"
idemo li mi sjutra na utakmicu ili na skolsku priredbu pa pjesme pripremamo!
zamijenih seeto me na tekmu sjutra sa zastavom 4 C
SRBIJA ale SRBIJA alee ale ale :mrgreen:
/me stetan
Amor dolor est!
Amor vincit omnia!
obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html
Danas sam sjedio u kafe hotela CG sa Jeknicem i Jovanovicem, i pricaju za jucerasnji trening. Vjezbali su sutiranje i kazu za malog Jovetica da ima bombu u obije noge, svaka mu ide i jako i precizno u sami cosak, a tek tehnika ... Jovanovic mi rece kako je teren dobar ali i koliko god da je drenaza dobra klizavo je, jos ce danas malo da ga pokose!
Last edited by holjo; 23-03-07 at 19:13.
Sto su rekli za Batka, je li cvrst u odbrani?
"PO DANASNJEM SHVATANJU NORMALNOSTI ZDRAVO JE BITI NENORMALAN"
vidimo se sjutra junaci.... ima na lijecenje glasnih zica da odem poslije utakmice. srecno nam bilo sjutra premijerno!
C9H13NO3
One world, Two wheels
evo sad javise nema utakmice(((((((((
/me stetan
Amor dolor est!
Amor vincit omnia!
obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html
Osjecam miris paljevine..![]()
Cuh i ja. Bio je komesar uefe da pregleda stadion i nije bilo tople vode u svlacionice. Ovo je jedan od osnovnih zahtjeva evropske kuce fudbala, tako da je utakmica otkazana. :mad:
niste fer smrc ne mogu vise ni da palim :P
/me stetan
Amor dolor est!
Amor vincit omnia!
obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html
/me stetan
Amor dolor est!
Amor vincit omnia!
obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html
/me stetan
Amor dolor est!
Amor vincit omnia!
obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks