Isao bi na pg da nije uspio tamo...
Sent from my iPhone using Tapatalk
Satelitski resiveri/oprema
I ko jos vjeruje u ovakve gluposti?
Prema tome, šta da ti kažem?
Bizbi![]()
She is only here to annoy herself!
Najaca stvar tk za tivat je prerutiran za pg i putnici iz tv prebaceni na pg i onda im otkazu i ovaj
Sent from my iPhone using Tapatalk
Satelitski resiveri/oprema
zato pegasus leti po turbulenciji lagano, stigao sam sa Kipra juče, karta 90e u jednom smjeru preko Istanbula i to na dan polaska
She is only here to annoy herself!
jutros ovaj iz beograda okrenu ga iznad podgorice umjesto iznad jezera, mislio sam da ce u dalmatinsku da sleti
Jes ima taj kralj u MA koji slijece tako, ja sam bio u soku prvi put. Samo sto vertikalno ne ulaz u pg
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
navozali ste se lijepo, ne znam što nije sletio na Tiranu pa da vas prebace busom
She is only here to annoy herself!
Upravo preletise uz samu obalu, 6 komada black hawk-a
Sent from my M2101K6G using Tapatalk
been there, done that !!!
Evo ga i Đed Mraz notiran...![]()
--------------->
<---------------
Odavde dovde...
W46691
Pratiteme!!! Poyyy
Prema tome, šta da ti kažem?
9.99e
Lijep provod
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
nemase
od cega moj brt
Prema tome, šta da ti kažem?
Ma ufatio sam i ja tu ponudu. Dobar ulov za januar iz tirane
Sve najbolje, nije mi bila namjera da nesto omalovazavam
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Svi zivi kazu. Japaci su to. Kod nasih ljudi bi bilo mrtvih u stampedu koji bi se desio.
https://twitter.com/pubity/status/17...7_9XZ5LFA&s=19
Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!
Da, ali sa druge strane 5oro mrtvih u drugom avionu koji mu se nasao na put.
Prema tome, šta da ti kažem?
Kod nas bi bilo barem 300+ mrtvih u stampedu između ovih koji hoće da se spasu i ovih kojih hoće da spasu ručni prtljag...
TT
…da snime i da objave…
Prema tome, šta da ti kažem?
uporedjujete li to Japance sa ovim plemenom odje?
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks