toliko mladih "kulturnih" izvodjaca imaju, vise nego svi mi oko njih, oni dovode gagrice, pakao
toliko mladih "kulturnih" izvodjaca imaju, vise nego svi mi oko njih, oni dovode gagrice, pakao
nothing comes from violence and nothing ever could
Ma Srbija dominira.Lol
To što ima u Srbiji sa njihovim muzičkim "ukusima" to nema niđe na svijet.
Tamo je rođen turbo folkae.Ceca/Gavrilović i ostala družina devedesetih.Ostali naspram tog kulturološkog ponora su mačke male.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
...ili da prevedem - Srbija najveće civilizacijsko posrnuće doživjela,jedne zemlje kroz Cece/Cice/Šeki/Miki/treš treš koji su poklopili jednu zemlju zvucima turbo folka uz turske melose/separee/mafijaše/tabloide Hrvatska je za Srbiju mačka mala u tom pogledu.
I na kraj.
Uporedite sad ovo i Čorbino smeće e moj druže Zagrebački a to smeće od numere da ne postavljam jer je žešća kanalizaciona cijev i razlog što je jedan Čorba Bora to što jes.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
my favorites 🤍
![]()
nothing comes from violence and nothing ever could
Umorih se od foruma ne sumnjam da je reverzibilna reakcija.
Reverzibilne reakcije su pjur čiste.Najgore su ireverzibilne reakcije ja da vi rečem.
Lažovi,foliranti će vi uvijek sa zadovoljstvom pružiti ireverzibilnu reakciju.Koliko ih samo ima na planeti to je da se čoek ozbiljno zabrine ako nije jedan od njih.
Think about that.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Meni je ova jaca
Dobar je cio album iz filma.Sjetih se sad jedne numere iz Gori Vatra iako je po melosu seljana ali nek bude parodija.Kad god se tog filma sjetim pomislim na ono ka što đecu lažu da bebe donose rode tako ti neko može donijeti demokratiju.
Dok se mi na ove prostore ne naučimo pameti niko nam istu ne može donijeti.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
stiže veli nova godina
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
"Zivot je Avganistan, vjeciti rat niskog inteziteta"
• No Rich Parents •
od svih cudnih desavanja, hajlajt dana mi je :
- osjecas li miris?
* pelin?
- dzoi... cus, pelin 🥴
nothing comes from violence and nothing ever could
Ko primjeti u ovoj sceni kad ovaj pita want some coffee a ova dodaje how about beer a on smarač veli yeah right taj je Car.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Utisak sažet u komentaru:
Купио сам шешир да бих га скинуо вама у част!
The more things change, the more they stay the same.
1 unpopular opinion
Živjeti u stanu sa psom i/ili mačkom je - nehigijenski. Ljudi koji praktikuju takav lifestyle višestruko su skloniji pojavi parazita u svom sistemu.
The more things change, the more they stay the same.
Istina. Zato češće čistiti od parazita. A možda i postajemo otporniji na neke stvari na koje ljudi koji ne žive sa životinjama nisu toliko otporni.
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
A možda preuzmemo i karakter svojih ljubimaca pa krenemo da lajemo,grebemo i ujedamo.
Extra zezam se.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
To već radimo
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
E lajemo, siguran budi, i to na sva zvona.
S to se tice drzanja kucnih ljubimaca u kuci, ako se drze kako treba, vodi racuna o njima i njihovoj higijeni, nikakav problem. Moj pas je cesto u kuci, prespava povremeno kad je kakvi kijamet vani. Ali, prije nego udje, prvo ciscenje, redovno tablete protiv unutrasnjih parazita, cim ugrije, s proljeca, preparati za spoljnje parazite, protiv komaraca, buva i krpelja, redovno kupanje. I evo nekoliko godina...sve kako treba.
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
outline na Cetinju
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks