Thread: Izrazite svoje misli i osjećanja.......

  1. #49751
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    8,212
    Thanks Thanks Given 
    1,272
    Thanks Thanks Received 
    2,976
    Thanked in
    1,575 Posts

    Default

    "I shut my mouth and hold the light"

  2. #49752
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,638
    Thanks Thanks Given 
    6,189
    Thanks Thanks Received 
    5,817
    Thanked in
    3,367 Posts

    Default



    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  3. The Following 2 Users Say Thank You to NetworkMaster For This Useful Post:


  4. #49753
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,703
    Thanks Thanks Given 
    1,165
    Thanks Thanks Received 
    718
    Thanked in
    521 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    uz svo dužno poštovanje, jedna od većih sramota ove države i društva je da se malo priča o Svetom Petru Cetinjskom. mada ovo društvo sad je na gorem stepenu razvoja od onoga koje je bilo prije nego što je postao vladar


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Kako je Svetom Petru bilo... uglavnom nije mu ga lako bilo

    Sent from my Redmi 6 using Tapatalk
    Yes, I'm in need of something
    But it's something you ain't got​

  5. The Following User Says Thank You to Raulio For This Useful Post:


  6. #49754
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,703
    Thanks Thanks Given 
    1,165
    Thanks Thanks Received 
    718
    Thanked in
    521 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by diVerso View Post
    Gledao sam davno jednu americku seriju, cak se ne sjecam ni imena serije niti jednog glumca, ali jedna scena mi je ostala u sjecanju… jedan lik je na zidu drzao sliku sarajevskog atentata. Kad su ga ljudi pitali zasto na zid drzis sliku tog teroriste, on im je odgovorio da je drzi jer ga stalno podsjeca na to kako jedan covjek sa samo jednim gestom moze da promijeni citav svijet. Nit je taj lik bio neki srbin, vrlo vjerovatno nije ni opravdavao to sto je princip uradio, ali jednostavno, njega je ta slika radila na taj nacin.
    Stari dobri Gavrilo, moj zemljak, rodom iz Grahova. "Neko" je jednom sarajevski atentat prokomentarisao: "Istorijska spoznaja delovanja kuće Habzburg bila je potkrepljena svakodnevnim iskustvima. Na sjeveru i na jugu žderao je tuđinski otrov naše narodno biće, pa je čak i Beč upadljivo sve više postajao nenjemački grad. "Nadkuća" je reagovala, gdje je i kako bilo moguće, i zar to nije pesnica boginje vječne pravde i neumoljivog poravnanja, koja je smrt neprijatelja austrijskog njemstva, nadvojvodu Franca Ferdinanda, dovela do pogibije upravo od onih metaka koje je on sam pomagao da se izliju. Zar pa baš on nije bio glavni pokrovitelj da se odozgo pa sve do dolje sprovede sloveniziranje Austrije?" Taj "neko" je isto htio da promijeni čitav svijet, ali nije Principa smatrao odgovornim za početak svjetskog rata.
    Yes, I'm in need of something
    But it's something you ain't got​

  7. The Following User Says Thank You to Raulio For This Useful Post:


  8. #49755
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,330
    Thanks Thanks Given 
    245
    Thanks Thanks Received 
    691
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LjukaTheMantidis View Post
    Živim, veli, na trinaesti sprat, ali nam lift ne radi.
    Nikad u dom, moj brate.

    Od 1h:13
    Last edited by Platinum; 18-11-23 at 07:27.
    Država univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  9. The Following User Says Thank You to Platinum For This Useful Post:


  10. #49756
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    12,783
    Thanks Thanks Given 
    26,065
    Thanks Thanks Received 
    8,372
    Thanked in
    4,114 Posts

    Default

    @outline pričaj mi.. Džejla?

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  11. #49757
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    tjah, šta da se kaže klasa za sebe, ka Novak. dodatni plus nije bilo mnogo kuvanija glava u Urban. samo mnogo lijepih djevojaka


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  12. #49758
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    12,783
    Thanks Thanks Given 
    26,065
    Thanks Thanks Received 
    8,372
    Thanked in
    4,114 Posts

    Default

    Ja se smucah po gradu, a skroz zaboravio na Džejlu i Urban. Shame on me

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  13. #49759
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,871
    Thanks Thanks Given 
    24,043
    Thanks Thanks Received 
    9,908
    Thanked in
    7,410 Posts

    Default

    Danas ko upali auto zaHebo se.

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk

  14. #49760
    Join Date
    May 2022
    Posts
    471
    Thanks Thanks Given 
    587
    Thanks Thanks Received 
    490
    Thanked in
    182 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Raulio View Post
    Stari dobri Gavrilo, moj zemljak, rodom iz Grahova. "Neko" je jednom sarajevski atentat prokomentarisao: "Istorijska spoznaja delovanja kuće Habzburg bila je potkrepljena svakodnevnim iskustvima. Na sjeveru i na jugu žderao je tuđinski otrov naše narodno biće, pa je čak i Beč upadljivo sve više postajao nenjemački grad. "Nadkuća" je reagovala, gdje je i kako bilo moguće, i zar to nije pesnica boginje vječne pravde i neumoljivog poravnanja, koja je smrt neprijatelja austrijskog njemstva, nadvojvodu Franca Ferdinanda, dovela do pogibije upravo od onih metaka koje je on sam pomagao da se izliju. Zar pa baš on nije bio glavni pokrovitelj da se odozgo pa sve do dolje sprovede sloveniziranje Austrije?" Taj "neko" je isto htio da promijeni čitav svijet, ali nije Principa smatrao odgovornim za početak svjetskog rata.
    Sve zavisi iz kog se ugla posmatra… veli, iz ovog mog se ništa ne vidi
    "Zivot je Avganistan, vjeciti rat niskog inteziteta"

    No Rich Parents

  15. #49761
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    najbolje da su nekako vas grad zatvorili radi trke ove nekakve
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  16. #49762
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,871
    Thanks Thanks Given 
    24,043
    Thanks Thanks Received 
    9,908
    Thanked in
    7,410 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    najbolje da su nekako vas grad zatvorili radi trke ove nekakve
    To je neka sekta trče a niko ih ne juri.

    A đe da sam znala tačno bi za vikend otišla u Nikšić.

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk

  17. #49763
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    16,395
    Thanks Thanks Given 
    2,439
    Thanks Thanks Received 
    5,125
    Thanked in
    2,749 Posts

    Default

    A ne može se u taj velegrad od PG jedan dan bez auta, i to nedelja.
    Eto pola NYC zatvore za maraton, grad od 10-15 miliona, nemojte na dojč zakasnit
    Forever young, i want to be forever young

  18. The Following 4 Users Say Thank You to technus For This Useful Post:


  19. #49764
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    ajd da je onaj pravi maraton i da je to dobro organizovano pa da reče čoek. no zatvore se neke ulice totalno a nekima saobraćaj može tipa u 11 a u 12 ne
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  20. #49765
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,871
    Thanks Thanks Given 
    24,043
    Thanks Thanks Received 
    9,908
    Thanked in
    7,410 Posts

    Default

    Lako mi je za njih kad imaju Metro.Cijeli grad mogu da iznad zemlje stopiraju.

    Ođe a neko protestvuje,a litije,a delegacije ne možeš bez muke proći od tačke A do tačke B.Tako da nama treba metro.



    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk

  21. #49766
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    16,395
    Thanks Thanks Given 
    2,439
    Thanks Thanks Received 
    5,125
    Thanked in
    2,749 Posts

    Default

    Pa zar nije puni i polumaraton?
    Protegnute malo noge, zdravije vam je, a i jeftinije
    Forever young, i want to be forever young

  22. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:


  23. #49767
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,871
    Thanks Thanks Given 
    24,043
    Thanks Thanks Received 
    9,908
    Thanked in
    7,410 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Pa zar nije puni i polumaraton?
    Protegnute malo noge, zdravije vam je, a i jeftinije
    Mašiš poentu.Poenta je da čovjek šeta kad mu se šeta a ne kad mu se to nameće.

    Od onih protesta majki sa 3 djece,preko litija i ko zna čega i ko zna kakav delegat u PG da se dočeka i utakmica cio grad se blokira.Pri tom neko m*do pod rotaciju može da prođe i na dojč.

    Eto to je sva poenta.



    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 19-11-23 at 18:36.

  24. #49768
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    16,395
    Thanks Thanks Given 
    2,439
    Thanks Thanks Received 
    5,125
    Thanked in
    2,749 Posts

    Default

    A bgm ka da je PG nedini grad u svijet sa protestika i sa maratonom, svaki iole veći, a pogotovo glavni grad u Evropi ima isto puta 10.
    Ne morate šetat, ne thera vas niko, sjedite na bajs ako vam volja, mislim još PG, prepješačio sam je sa kraja na kraj grada x puta.
    Forever young, i want to be forever young

  25. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:


  26. #49769
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,871
    Thanks Thanks Given 
    24,043
    Thanks Thanks Received 
    9,908
    Thanked in
    7,410 Posts

    Default

    Umjesto da idemo u smjeru da nam treba podzemlje.Zamisli metro kroz cijelu Crnu Goru.

    Kakav bi to bio projekat!Što veliš neki evropski grad taman je te veličine.

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk

  27. #49770
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    16,395
    Thanks Thanks Given 
    2,439
    Thanks Thanks Received 
    5,125
    Thanked in
    2,749 Posts

    Default

    Oće, kad se ostatak civilizacije preseli na Mars.
    Forever young, i want to be forever young

  28. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:


  29. #49771
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    11,931
    Thanks Thanks Given 
    19,014
    Thanks Thanks Received 
    8,871
    Thanked in
    4,310 Posts

    Default

    Zamišljam metro u PG.Čekaš na početnu stanicu(npr.Murtovina),izađeš na sledeću stanicu(Centar npr) za minut i po i onda zoveš taxi da te prebači do Sastavaka ili izađeš na drugu stanicu,ujedno i poslednju na drugi kraj grada(npr Zabjelo kod pasarele) i onda zoveš kuma da te prebači kolima od te stanice do Lakovića jer nemaš trotoara do tamo ili te blam da pješačiš.
    ...ili možda da kopamo stanice na svakih 500m pa da vožnja metroom bude ka vožnja ovim novim liftovima u poslovnim zgradama ili u KBC-u npr,kad ti vožnja do 4.sprata traje 3-4min.

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Last edited by joni; 19-11-23 at 18:58.

  30. #49772
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default






    Sent from my iPhone using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  31. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  32. #49773
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,871
    Thanks Thanks Given 
    24,043
    Thanks Thanks Received 
    9,908
    Thanked in
    7,410 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Zamišljam metro u PG.Čekaš na početnu stanicu(npr.Murtovina),izađeš na sledeću stanicu(Centar npr) za minut i po i onda zoveš taxi da te prebači do Sastavaka ili izađeš na drugu stanicu,ujedno i poslednju na drugi kraj grada(npr Zabjelo kod pasarele) i onda zoveš kuma da te prebači kolima od te stanice do Lakovića jer nemaš trotoara do tamo ili te blam da pješačiš.
    ...ili možda da kopamo stanice na svakih 500m pa da vožnja metroom bude ka vožnja ovim novim liftovima u poslovnim zgradama ili u KBC-u npr,kad ti vožnja do 4.sprata traje 3-4min.

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Vala oni majstori što su prokopali tunel do tužilaštva bješe a da su toliki švajcarci da ih niko čuo nije..treba im se dat imunitet da metro izgrade ne bi bilo greške ni od Podgorice do Pljevalja.

  33. #49774
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    11,931
    Thanks Thanks Given 
    19,014
    Thanks Thanks Received 
    8,871
    Thanked in
    4,310 Posts

    Default

    E to bi moglo i ličilo bi na evropske metroe.Recimo,metro Ulcinj-H.Novi.
    Neko će bolje znat,koliko slobodnih m˛ treba da bi se izgradila jedna metro stanica i đe te kvadrate vidite u užem i širem centru PG

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  34. The Following User Says Thank You to joni For This Useful Post:


  35. #49775
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,871
    Thanks Thanks Given 
    24,043
    Thanks Thanks Received 
    9,908
    Thanked in
    7,410 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    E to bi moglo i ličilo bi na evropske metroe.Recimo,metro Ulcinj-H.Novi.
    Neko će bolje znat,koliko slobodnih m˛ treba da bi se izgradila jedna metro stanica i đe te kvadrate vidite u užem i širem centru PG

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    To je cca 108km (HN-UL) a Moskovski Metro ima 397km.Dakle sitnica.
    No na kraju krajeva ko bi se ođe istim vozio kad je auto statusni simbol i najbolje da ključeve istog parkira na sto u kafanu da se vidi kakva je on faca.Zamisli da stavi na sto kartu iz metroa svaka bi ga oduvala.Lol.

Page 1991 of 2715 FirstFirst ... 99114911891194119811987198819891990199119921993199419952001204120912491 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 10 users browsing this thread. (1 members and 9 guests)

Similar Threads

  1. Pas se neprijatno osjeća
    By ilirijan in forum Kućni ljubimci
    Replies: 17
    Last Post: 21-12-19, 00:06
  2. Popis je za godinu dana, kako se osjećate?
    By Ćipur in forum Politika generalno
    Replies: 73
    Last Post: 03-05-10, 14:37
  3. Osjećaj poslije nezgodice
    By MimiR' in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 95
    Last Post: 30-12-09, 20:16
  4. Osjećaj za filing
    By The Severed Garden in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 11-04-06, 08:41

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •