View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 24 of 2251 FirstFirst ... 1420212223242526272834741245241024 ... LastLast
Results 576 to 600 of 56252

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #576
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    hn<->pg
    Posts
    871
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Filipović je izjavio da ima još širi spisak i da će kombinovat,a što se tiče Baše,on je dobio poziv,ali je zamolio Filipovića da ga poštedi ove utakmice zbog nekih obaveza,tako da je Fila rekao ako se ne odazove na sljedeći poziv da je priča Baša završena! A što se tiče kapitena,moj favorit je Banjo Bošković,to sam i ranije naglasio 8)
    Ne kupujte kasete japanske grupe TDK.
    Nista se ne cuje.

  2. #577
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,729
    Thanks Thanks Given 
    228
    Thanks Thanks Received 
    118
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    E, e, ovoga za kapitena:



    :monkey:
    P r i m o r a c

  3. #578
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    on je trenutno najvece ime naseg fudbala!

  4. #579
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,790
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    ko ovo glasa za jovetica sprdaju li se ovi ljudi.dijete koji jos ni bradu nema-za kapitena.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  5. #580
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,462
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    i dejan stankovic i nemanja vidic su jako mladi bili kapiteni zvezde, i to jako uspijesno. ja glasah za mirka, pojma nemam zasto, tim je u globalu jako mlad, logicno bi bilo da basha bude kapiten kad se odazove pozivu... a za tu jednu utakmicu, svejedno je, mozda bi i fora bila, najmladja drzava sa najmladjim kapitenom jo0veticem u prvom mecu, ipak je mec revijalnog karaktera.
    Just to slip the skin...

  6. #581
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,729
    Thanks Thanks Given 
    228
    Thanks Thanks Received 
    118
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by getaway blues View Post
    mozda bi i fora bila, najmladja drzava sa najmladjim kapitenom jo0veticem u prvom mecu, ipak je mec revijalnog karaktera.
    Upravo tako!
    P r i m o r a c

  7. #582
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja bi Brana Milacica za kapitena Po meni je Mirko najveca zvijezda ekipe i treba da bude vodja. Mirko Vucinic a ne Raicevic, da budemo jasni

  8. #583
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    1,944
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kapiten treba da bude neko sa MALO wecim iskustwom,da powede ekipu,da ih moralishe kad ne ide,a Jovetic sa swojih 17-18... hm... Ne shtima mi tu neshto...
    ...The grass was greener, the light was brighter, the taste was sweeter, the nights of wonder...

  9. #584
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Danmark
    Posts
    255
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja sam glasa za Boskovica...zasto? valjda zato sto je fino igra u francusku i jedan bratov drug (danac) ga obozava...hehe inace iskreno neznam pola ovih igraca.
    Moze li neko postavit neke konkretnije informacije o igracima.
    Poleksic? je li to onaj sto je neko vrijeme branio za U-21? Onaj sto je igra za sutjesku?

  10. #585
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    ko ovo glasa za jovetica sprdaju li se ovi ljudi.dijete koji jos ni bradu nema-za kapitena.
    Evo me
    Malo zajebancije radi, malo i zbog jucerasnjih izjava novinarima.

    Vidi se da je decko odrastao u jednoj finoj "independent"-istickoj familiji
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  11. #586
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Tivat
    Posts
    430
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Slazem se sa majonezom !

    Sta mislite,kako ce izgledati prva postava? Nesto mi je sredina tanka,a odbranu ni da ne komentarisem...

  12. #587
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Danmark
    Posts
    255
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Montenegro 3.00 x 3.30 madjarska 2.10

    Kvota pada li pada

  13. #588
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,790
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    dako vrbujemo kojeg talijana ili brazilca da igra za nas.2 talijana za odbranu i eto 1 brazilca-moze zuninjo
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  14. #589
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    23
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by getaway blues View Post
    i dejan stankovic i nemanja vidic su jako mladi bili kapiteni zvezde, i to jako uspijesno. ja glasah za mirka, pojma nemam zasto
    Mozda zato sto je iz Niksica. Sto se cini od lokal patriotizma :grin:

  15. #590
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,462
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    ma ne samo lokal-patriotizam, vec i komsijske veze
    bez sale, nije mirko za kapitena, jedva je i prelomio da ce da igra za cg, i previse je tih momak, ima tu "elokventnijih" momaka
    Just to slip the skin...

  16. #591
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    23
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by getaway blues View Post
    bez sale, nije mirko za kapitena, jedva je i prelomio da ce da igra za cg
    Ja sam citao u italijanske novine da je rekao da jedva ceka da igra za CG. Prvi put cujem da je kod njega bilo bilo kakvog dvoumljenja.
    Last edited by Ajnstajn; 20-03-07 at 17:48.

  17. #592
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    23
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovdje bih morao istaci da bi morali skinuti kapu nekim igracima koji su izabrali da igraju za Crnu Goru iako su imali mjesta u srpskoj reprezentaciji (tu spadaju, izmedju ostalih, Mirko Vucinic i Marko Basa), jer bi sa srpskom reprezentacijom mnogo bolje prosli zbog toga sto oni vec igraju na evropskom prvenstvu 2008 godine i imaju vece sanse da prodju kvalifikacije jer dobijaju lake protivnike.

    Igraci koje sam naveo (izmedju ostalih) su svjesno ugrozili svoje karijere samo iz razloga da bi mogli da igraju za nacionalni tim Crne Gore. Od mene dobijaju najvece moguce postovanje.
    Last edited by Ajnstajn; 20-03-07 at 18:03.

  18. #593
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mirko za kapitena jer ima najvise odlike vodje od svih trenutnih igraca. Da li je ovo definitivno da je Raicevic kapiten ili je to samo za ovu utakmicu?

  19. #594
    Join Date
    May 2005
    Posts
    1,541
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    65 Posts

    Default

    je li ziv onaj bogavac.. niko ga ne spominje
    I've never seen so many electric jellyfish in my life!

  20. #595
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Igra u Njemackoj drugoj ligi, za Oberhauzen ili Burgauzen ne znam tacno jer ih stalno mijesam. Gledao sam ga par puta preko satelita, standardan je, ali kad ga covjek vidi izgleda kao stetno dijete inace nije los igrac.

  21. #596
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    38
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nesto ne znam za koga da se odlucim u vezi kapitena,a zanimljiva mi je,isto toliko i nemoguca,ideja da jovetic,bar za ovu utakmicu,dobije traku. nesto sam citao neke njegove izjave sad u START,vidi se da je momak presrecan zbog poziva,iskren i nije iskvaren,kao sto neki postanu kad odu u bgd. "moja drzava,moj narod,moj grad...srce hoce da iskoci" nego,ipak mislim da ce file prelomit izmedju dva mirka,vjerujem da ce raicevic dobiti tu cast.

  22. #597
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ljudi, ne bih da mislite da ja imam nesto protiv Cira Raicevica, ali na osnovu cega predlazete za kapitena reprezentacije, pored ovoliko od njega boljih igraca i igraca sa vecim imenom u svijetu fudbala?

  23. #598
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    38
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    to si u pravu,on nije neki igrac,kao,vole ga jer je borac,a on je,po meni,obican shegac,koji mlatara dje stigne,a ne zna da sutira. medjutim,volio bih da kapiten ne bude neko iz inostranstva,zbog publike i atmosfere,razumijete sto hocu da kazem,siguran sam. neko ko je ovdasnjoj publici poznat i opsteprihvacen,neko koga znaju i uvazavaju,e sad...

  24. #599
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Neko ko se zove Mirko Vucinic, reci slobodno

  25. #600
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    38
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne,rakao sam:"neko ko NIJE iz inostranstranstva."

Page 24 of 2251 FirstFirst ... 1420212223242526272834741245241024 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8815
    Last Post: 31-05-26, 21:58
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •