Koristim SwiftKey tastaturu ali sa ios 17 mi svako malo prebacuje na njegovu tastaturu probao da je obrisem ostavim sako SwiftKey ali isto... Citam kao zbog sigurnosti cim na njihovom sajtu treba neka sifra dq se logujem on to tako malo bzv...


Sent from my iPhone using Tapatalk