Page 183 of 347 FirstFirst ... 83133173179180181182183184185186187193233283 ... LastLast
Results 4,551 to 4,575 of 8652

Thread: [TRŽIŠTE] Cijene | ponuda | potražnja

  1. #4551
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    4,448
    Thanks Thanks Given 
    408
    Thanks Thanks Received 
    1,308
    Thanked in
    885 Posts

    Default

    Pa da se vratimo nazad 7-12 mjeseci i prisjetimo samo nekih vijesti iz regiona.

    U Evropi se najavljuje „haotičan“ pad cena nekretnina: Evo šta će se desiti u Srbiji
    https://nova.rs/vesti/biznis/u-evrop...siti-u-srbiji/


    Padaju cijene nekretnina u Evropi
    https://www.bankar.me/2023/04/29/pad...nina-u-evropi/


    Cene nekretnina u EU padaju treći mesec zaredom: Hrvatska i dalje rekorder po rastu
    https://www.blic.rs/biznis/nekretnin...a-u-eu/hmvs1sr


    Tržište u svetu na nizbrdici: Cene nekrenina padaju
    https://www.b92.net/biz/mojkvadrat/a...padaju-2310381

    Šta se dešava na tržištu nekretnina u CG: Cijene miruju, vlasnik Zetagradnje očekuje pad potražnje i investicija
    https://investitor.me/2022/09/22/sta...i-investicija/


    ---

    A u medjuvremenu kako to stvarno izgleda u EU. Padaju, padaju, nema sta... No da bi dostigle pre COVID19 nivo treba jos godinama i godinama da padaju ovim tempom (citaj: nece se desiti).


  2. The Following User Says Thank You to beatnological For This Useful Post:


  3. #4552
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,345
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,688
    Thanked in
    5,185 Posts

    Default

    Drugarica htjela da kupi stan na Zabjelo (KIPS), kako mi reče prije 15 dana je bilo po 1500e, juče zvala da kupi, 1700e sad traže, ima veli keš, odma da donese po 1500 ako će, ni da čuju.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #4553
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,652
    Thanks Thanks Given 
    75
    Thanks Thanks Received 
    931
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Drugarica htjela da kupi stan na Zabjelo (KIPS), kako mi reče prije 15 dana je bilo po 1500e, juče zvala da kupi, 1700e sad traže, ima veli keš, odma da donese po 1500 ako će, ni da čuju.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Na ljekove ih trošili.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  5. #4554
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,614
    Thanks Thanks Given 
    6,177
    Thanks Thanks Received 
    5,814
    Thanked in
    3,364 Posts

    Default

    dje je ta na zabjelo Kips zgrada

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  6. #4555
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,362
    Thanks Thanks Given 
    44
    Thanks Thanks Received 
    363
    Thanked in
    219 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Drugarica htjela da kupi stan na Zabjelo (KIPS), kako mi reče prije 15 dana je bilo po 1500e, juče zvala da kupi, 1700e sad traže, ima veli keš, odma da donese po 1500 ako će, ni da čuju.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Veliki gradjevinski mag i dalje prodaje hamburgere, pardon stanove

    U normalnoj zemlji bi mu ispitali prvo kako tretira radnike (iz prica po narodu izgleda da su dostina radnika ostali invalidi poslije rada kod doticnog bizmismena), pa redom gradnju i sve ostalo.

    Za taj Kvalitet stanova (vise cumezi, nego stanovi), sve preko 600 EUR po m2 je ludnica Nego kad to nije rijeseno zakonski kako treba, mogu da rade sta hoce.

  7. #4556
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    24,997
    Thanks Thanks Given 
    4,278
    Thanks Thanks Received 
    8,266
    Thanked in
    3,144 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Drugarica htjela da kupi stan na Zabjelo (KIPS), kako mi reče prije 15 dana je bilo po 1500e, juče zvala da kupi, 1700e sad traže, ima veli keš, odma da donese po 1500 ako će, ni da čuju.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Mnogo je ljudi postalo kreditno sposobno od ES programa+strani kupci, i ubrzo ce kvadrat u Pg doci na 2000, vjerovatno dogodine vec, 1700 ce bit proslost.

    Sent from my SM-A536B using Tapatalk

  8. The Following 2 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  9. #4557
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    26,030
    Thanks Thanks Given 
    1,791
    Thanks Thanks Received 
    2,314
    Thanked in
    1,278 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Drugarica htjela da kupi stan na Zabjelo (KIPS), kako mi reče prije 15 dana je bilo po 1500e, juče zvala da kupi, 1700e sad traže, ima veli keš, odma da donese po 1500 ako će, ni da čuju.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Tako i u new city

    Danas 1800€ (ako kupis garazu) sjutra da pogledaš 1900€ … važi

  10. #4558
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,478
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    4,446
    Thanked in
    2,610 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Mnogo je ljudi postalo kreditno sposobno od ES programa+strani kupci, i ubrzo ce kvadrat u Pg doci na 2000, vjerovatno dogodine vec, 1700 ce bit proslost.

    Sent from my SM-A536B using Tapatalk
    O ovome sam pisao još prošle godine.
    Ali na kraju ovog ciklusa svi su kupili stanove na 15-20.godina i to je to...

    Poslato sa Ultra Fold5 pisaće mašine

    ............ ¯\_(ツ )_/¯............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  11. #4559
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    24,997
    Thanks Thanks Given 
    4,278
    Thanks Thanks Received 
    8,266
    Thanked in
    3,144 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    O ovome sam pisao još prošle godine.
    Ali na kraju ovog ciklusa svi su kupili stanove na 15-20.godina i to je to...

    Poslato sa Ultra Fold5 pisaće mašine

    ............ ¯\_(ツ )_/¯............
    Bankari ce poci stopama eu i us banaka i ubrzo dati kredite na 30 godina, kako bi kupci mogli da isprate povecanje cijena i kupe dom.
    Za sad je max 25 godina kod vecine banaka, mislim da samo Erste daje na 30.

    Sent from my SM-A536B using Tapatalk

  12. #4560
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    20,262
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    8,654
    Thanked in
    3,824 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Tako i u new city

    Danas 1800€ (ako kupis garazu) sjutra da pogledaš 1900€ … važi
    U januaru je bilo 1380, čini mi se, ako se kupi garaža.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  13. #4561
    Join Date
    May 2008
    Location
    At Home
    Posts
    3,653
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    1,579
    Thanked in
    785 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Bankari ce poci stopama eu i us banaka i ubrzo dati kredite na 30 godina, kako bi kupci mogli da isprate povecanje cijena i kupe dom.
    Za sad je max 25 godina kod vecine banaka, mislim da samo Erste daje na 30.

    Sent from my SM-A536B using Tapatalk
    Mogu li ja uzet kao Ervin ovu ratu od 40-50€ ne mojte me vjerovat...

    https://www.instagram.com/reel/CwnI1...RlODBiNWFlZA==

  14. The Following 2 Users Say Thank You to pauki For This Useful Post:


  15. #4562
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    3,690
    Thanks Thanks Given 
    1,231
    Thanks Thanks Received 
    1,667
    Thanked in
    904 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Mnogo je ljudi postalo kreditno sposobno od ES programa+strani kupci, i ubrzo ce kvadrat u Pg doci na 2000, vjerovatno dogodine vec, 1700 ce bit proslost.

    Sent from my SM-A536B using Tapatalk
    Pa ako je neko imao 500 evra a sad ima 700, taman ta razlika ide u trgovine.

    Ne dižu oni kvadrat jer ljudi bolje žive već zbog nekontrolisanog upliva stranaca koji ne pitaju za cijenu.

  16. The Following 2 Users Say Thank You to Dzi For This Useful Post:


  17. #4563
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    10,160
    Thanks Thanks Given 
    1,727
    Thanks Thanks Received 
    1,661
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    dje je ta na zabjelo Kips zgrada

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    u Iva Vizina (gore blizu ul Vojislavljevica i Montenegropetrol pumpe)

    Quote Originally Posted by techlinkit View Post
    Veliki gradjevinski mag i dalje prodaje hamburgere, pardon stanove

    U normalnoj zemlji bi mu ispitali prvo kako tretira radnike (iz prica po narodu izgleda da su dostina radnika ostali invalidi poslije rada kod doticnog bizmismena), pa redom gradnju i sve ostalo.

    Za taj Kvalitet stanova (vise cumezi, nego stanovi), sve preko 600 EUR po m2 je ludnica Nego kad to nije rijeseno zakonski kako treba, mogu da rade sta hoce.
    kad u drzavu za 10-20-500-500eura koje ces da uletis na par mejsta mozes sve da sredis, vazda ce biti nesoja... posle idu okolo i kupuju oprostajnice grjehova, lako im je ljuckost svima prepoznat
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  18. The Following User Says Thank You to LuTheDuck For This Useful Post:


  19. #4564
    Join Date
    May 2008
    Location
    At Home
    Posts
    3,653
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    1,579
    Thanked in
    785 Posts

  20. #4565
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,614
    Thanks Thanks Given 
    6,177
    Thanks Thanks Received 
    5,814
    Thanked in
    3,364 Posts

    Default

    Duh novogradnji...
    kad sad krenu iz green levela stare varosi siti....zabjela .... svi u multicom po projektor like

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  21. The Following 7 Users Say Thank You to NetworkMaster For This Useful Post:


  22. #4566
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    33,106
    Thanks Thanks Given 
    3,589
    Thanks Thanks Received 
    6,833
    Thanked in
    3,573 Posts

    Default

    Fala bogu danasnje zgrade se popere sve jedna uz drugu pa je ovo moguce i sa najjeftinijim projektorom

    Kad kupujes stan ne pitas ima li pogled ili ne nego gleda li u dnevnu komsije ili u spavacu.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  23. The Following User Says Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  24. #4567
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    24,997
    Thanks Thanks Given 
    4,278
    Thanks Thanks Received 
    8,266
    Thanked in
    3,144 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Fala bogu danasnje zgrade se popere sve jedna uz drugu pa je ovo moguce i sa najjeftinijim projektorom

    Kad kupujes stan ne pitas ima li pogled ili ne nego gleda li u dnevnu komsije ili u spavacu.
    E jedna mladja komsinica preko puta mene na 3.sprat.... izaziva li izaziva... mislim da voli da je gledamo

    Sent from my SM-A536B using Tapatalk

  25. The Following 8 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  26. #4568
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    13,466
    Thanks Thanks Given 
    6,598
    Thanks Thanks Received 
    6,292
    Thanked in
    2,622 Posts

    Default

    Zena te cita Mojsije.

    Srecno.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  27. The Following User Says Thank You to Antares For This Useful Post:


  28. #4569
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    24,997
    Thanks Thanks Given 
    4,278
    Thanks Thanks Received 
    8,266
    Thanked in
    3,144 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Zena te cita Mojsije.

    Srecno.
    Zato sam i rekao 'gledamo'...

    Sent from my SM-A536B using Tapatalk

  29. The Following 2 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  30. #4570
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    13,466
    Thanks Thanks Given 
    6,598
    Thanks Thanks Received 
    6,292
    Thanked in
    2,622 Posts

    Default

    Sto znam, muski postanu mnozina kad ima zgodnih zena
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  31. The Following User Says Thank You to Antares For This Useful Post:


  32. #4571
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,039
    Thanks Thanks Given 
    4,955
    Thanks Thanks Received 
    8,911
    Thanked in
    4,303 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    evo se porodica sa maloljetnom djecom seli jer im je dignuta kirija sa 240 na 350.
    nasli kucu za 200.

    sve najgore zinutim gyzicama.

    ovome je biznis sa rusima trajao god dana sa prekidima pa mu evo ponovo useli neki nas par sa bebom.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  33. #4572
    Join Date
    May 2008
    Location
    At Home
    Posts
    3,653
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    1,579
    Thanked in
    785 Posts

    Default

    Nova biznis ideja:

    Izdaješ parking mjesto kao renta stana, samo te nije briga oće li ti pobjeć sa neplaćenim računima, a državi ne plaćaš porez na izdavanje...

  34. #4573
    Join Date
    Feb 2022
    Posts
    484
    Thanks Thanks Given 
    58
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    88 Posts

    Default

    Bgm poodavno se kupuju garazna mjesta radi izdavanja. Cijena im raste a renta taman ispada kao na stan i to onaj luksuzni

  35. #4574
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    5,224
    Thanks Thanks Given 
    62
    Thanks Thanks Received 
    1,484
    Thanked in
    995 Posts

    Default

    Mozda ako poredis stan na mjesec a parking mjesto na godinu.

  36. #4575
    Join Date
    Feb 2022
    Posts
    484
    Thanks Thanks Given 
    58
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    88 Posts

    Default

    Mozda sam se loše izrazio, naravno da nije cijena zakupa garaze ista kao za stan. To je valjda logično
    Mislio sam na odnos uloženo-dobijeno.
    Ranije su garazna mjesta u City kvartu bila po 5-6 hiljada. Sto znači da se za cijenu jednog stana moglo uzet 10 mjesta. A izdaju se po 50-60e pa na više, neko ih čak cijeni 100e. Ne gube na vrijednosti, naprotiv, cijena im je skakala i prije korone. Nema glavobolje oće li ih zakupac oštetit, uništit, ostavit račune, nema opremanja, renoviranja, ugradnih kuhinja i sl.
    Last edited by 357; 24-09-23 at 19:28.

Page 183 of 347 FirstFirst ... 83133173179180181182183184185186187193233283 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 7 users browsing this thread. (0 members and 7 guests)

Similar Threads

  1. Južni Južni Bend ili ...južni južni Rock
    By Predrag zvani Džo in forum Muzika
    Replies: 2
    Last Post: 16-12-09, 17:37
  2. Replies: 5
    Last Post: 11-02-09, 17:52
  3. Švabe vs Žabari
    By Senna in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 72
    Last Post: 27-06-07, 13:34
  4. kad veza postanje nja nja nja
    By touch_of_pink in forum Ljubav
    Replies: 40
    Last Post: 20-03-06, 16:26
  5. Gledanje u ženske grudi produžava život!
    By lik.50 in forum Sex i erotika
    Replies: 29
    Last Post: 26-01-06, 15:45

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •