Page 162 of 245 FirstFirst ... 62112152158159160161162163164165166172212 ... LastLast
Results 4,026 to 4,050 of 6106

Thread: Majstori svog zanata

  1. #4026
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    18,615
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    1,655
    Thanked in
    1,036 Posts

    Default

    Bas slaba ponuda. Okov, Trimico, to jr to manje vise

  2. #4027
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    6,385
    Thanks Thanks Given 
    625
    Thanks Thanks Received 
    2,093
    Thanked in
    779 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Incognito View Post
    067-542-593 Danilo
    Zvao Danila juče, rekao da će doći danas, došao danas sa kolegom, imali u kolima spojnicu koja mi je falila pa nisam morao da idem da kupujem, naplatili normalnih 20 € za sitan posao, sve u svemu preporuka.

  3. The Following 2 Users Say Thank You to Djed_Djuro For This Useful Post:


  4. #4028
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    4,197
    Thanks Thanks Given 
    775
    Thanks Thanks Received 
    642
    Thanked in
    299 Posts

    Default

    Drago mi je da to cujem. Ja ih licno ne poznajem osim sto su i meni par puta bili, svaki put bas korektni i po dogovoru, zato ih rado i preporucim.
    Pritom normalni i kulturní majstori (ne dodu ofucani, da im viri pola guz*ce dok rade itd), sto je dodatni bonus
    Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)

  5. The Following 4 Users Say Thank You to Incognito For This Useful Post:


  6. #4029
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    376
    Thanks Thanks Given 
    60
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Vodoinstalater i stolar u Nk, ima li ko preporuku?

  7. #4030
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    23,550
    Thanks Thanks Given 
    9,633
    Thanks Thanks Received 
    5,990
    Thanked in
    2,286 Posts

    Default

    Vodoinstalater Raco +38268637465, ne znam šta ti treba, meni je završavao neke sitnije stvari.

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  8. #4031
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    11,931
    Thanks Thanks Given 
    19,013
    Thanks Thanks Received 
    8,871
    Thanked in
    4,310 Posts

    Default

    Da pitam ođe:
    Đe ima da se kupi onaj najlon sa vazdušastim džepovima što se koristi za pakovanje lomljivih stvari?
    Pade mi na pamet da to obmotam oko ventila i vodomjera na selo da ih zaštitim od mraza zimi,da ne popucaju.Ima li ko bolji predlog?ono,računam vazduh dobar izolator.

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Last edited by joni; 30-08-23 at 15:15.

  9. #4032
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    pg
    Posts
    8,149
    Thanks Thanks Given 
    661
    Thanks Thanks Received 
    617
    Thanked in
    322 Posts

    Default

    okov je nekad toga imao
    * Profesionalni detailing vozila *
    Instagram : Tico Detailing

  10. The Following User Says Thank You to Tico For This Useful Post:


  11. #4033
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    1,922
    Thanks Thanks Given 
    228
    Thanks Thanks Received 
    445
    Thanked in
    301 Posts

    Default

    Imas sundjere za zastitu cijevi od hladnoce,imas ih po ovih radnji za vodoinstalatere

  12. #4034
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    10,160
    Thanks Thanks Given 
    1,727
    Thanks Thanks Received 
    1,661
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kikiriki View Post
    Imas sundjere za zastitu cijevi od hladnoce,imas ih po ovih radnji za vodoinstalatere
    ima i u okov da se kupi isto izolacija za cijevi
    ali mozes i da kupis termosilent izolaciju pa da obmotas
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  13. The Following User Says Thank You to LuTheDuck For This Useful Post:


  14. #4035
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    11,931
    Thanks Thanks Given 
    19,013
    Thanks Thanks Received 
    8,871
    Thanked in
    4,310 Posts

    Default

    To za cijevi ne znam kolko je praktično,jer su u pitanju ventili od po cola i 3/4 kugličasti sa onim velikim drškama,kao i vodomjer koji je isto gabaritan.
    Inače,prije se dok su bili stari ventili sa gumicama,završavalo sa starim krpama.
    Ne znam, što kolega spomenu taj termosilent,je li isto strogo namijenjen za cijevi,tačnije za oblik cijevi ili ...?

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Last edited by joni; 31-08-23 at 17:08.

  15. #4036
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,632
    Thanks Thanks Given 
    6,186
    Thanks Thanks Received 
    5,816
    Thanked in
    3,366 Posts

    Default

    a bil pilo vodu pur pjena i folija okolo

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  16. #4037
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    18,615
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    1,655
    Thanked in
    1,036 Posts

    Default

    Termosilent je folija koja ide ispod laminata isl.
    Ovo sto iznad pomenu, ako mozes napraviti neku takvu formu, taman pur pjenom zalij i ljepota. Obmotaj cijevi i sat kakvim tankim najlonom, stavi okolo kakvu kutiju ili sl, da ne bjezi pjena i isprskaj. Samo rijesi nekako poklopac sata, da se moze otvarati. Mozes isto kartonom nekim oiviciti, da ne ode pjena preko. Samo nemoj da je izlozeno suncu.

  17. The Following User Says Thank You to Dutch For This Useful Post:


  18. #4038
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    18,615
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    1,655
    Thanked in
    1,036 Posts

    Default

    Zasto skid ne valja koristiti na auto limariji?

  19. #4039
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    1,922
    Thanks Thanks Given 
    228
    Thanks Thanks Received 
    445
    Thanked in
    301 Posts

    Default

    Koristi se za skidanje starih farbi, tako se koristi i na auto limovima.kad krenes da radis sa njim, ne smijes ostavit nijedan sloj do lima-moras sve skinut, posle se dobro ocisti dio i posle idu razne vrste premaza koje su namijenjene za gole limove

  20. The Following User Says Thank You to kikiriki For This Useful Post:


  21. #4040
    Join Date
    May 2021
    Posts
    753
    Thanks Thanks Given 
    155
    Thanks Thanks Received 
    98
    Thanked in
    71 Posts

    Default

    Koje su ono bile preporuke za izradu i montiranje unutrašnjih vrata u stanu? Po mogućnosti okviri da budu sa onim svjetlarnikom iznad i da se vrata naprave i postojeća zamijene po principu ključ u ruke. Da ne moram poslije majstora za vrata da jurim zidare i majstore drugih struka. Znači, da se kompletira posao.

  22. #4041
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    6,385
    Thanks Thanks Given 
    625
    Thanks Thanks Received 
    2,093
    Thanked in
    779 Posts

    Default

    Preporuka za fasadere, neko ko moze neki sitniji posao odraditi.

  23. #4042
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    9
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Radim ja privatno. Sve vrste sitnijih popravki i montaža u stanu, klasičan moleraj I sl. 067 283-324. Pošalji mi poruku sa detaljima ili sliku sa oštećenjem na fasadi, mogu doći ili te posavjetovati kako da sam rijesis problem ako je sitnica.
    Pozdrav,

    Sent from my SM-A135F using Tapatalk

  24. #4043
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    977
    Thanks Thanks Given 
    150
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    94 Posts

    Default

    Zna li neko kako rijesti keder za konbinovani frizider samsung za vrata od zamrzivaca ,da li znate gdje ima da se uzme na metar ?

    Послато са 2203129G помоћу Тапатока

  25. #4044
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    9
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Probaj u moto frigo Vujovic, preko puta Cedisa. Imaju solidan asortiman rezervnih djelova za rashladne uredjaje i bijelu tehniku.

    Sent from my SM-A135F using Tapatalk

  26. #4045
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    977
    Thanks Thanks Given 
    150
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    94 Posts

    Default

    Nemaju gledao i kod njih i kod onih kod hrama ,ali nema za Samsung .

    Послато са 2203129G помоћу Тапатока

  27. #4046
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    1,207
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    30
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Ima li ko iskustva sa Stanley multiprocesor aparatima za varenje( tig,mig,mma) trenutno su na nekoj akciji u okovu a ne mogu naći neke informacije na netu.
    KOnrektno mi treba za varenje tanjih limova uz upotrebu gasa


  28. #4047
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    714
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    31
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Ima li neko da mi preporuci majstora koji bi mi uradio stazu do kuce popločanu kamenom?

  29. #4048
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,352
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,692
    Thanked in
    5,188 Posts

    Default

    Što rekosmo za hidroizolaciju, imate li mi koga preporučiti? Pominja sam već prije ali eto, imam terasu od 50-60m2 na kojoj su odrađene pločice, ispod terase je velika garaža i kad su veće kiše (ali ne stalno u pm) poplavi dolje u garažu, tj. natopi se plafon vode, e sad tu se takva vlaga stvorila na više strana da više i ne znam đe pušta.

    U suštini treba mi neko privremeno rješenje, ne bih da dižem pločice i rušim jer ćemo vjerovatno renovirati taj dio kroz par godina, ono što meni treba sad je (pretpostavljam) da se kompletna terasa pređe hidroizolacijom, sumnjam da neđe pušta vlagu na fuge ili da štokove koji idu na obod terase nije izolacija uopšte odrađena, nešto da je od toga dvoje...

  30. #4049
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    18,615
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    1,655
    Thanked in
    1,036 Posts

    Default

    Pa hidroizolacija ide ispod plocica, ne znam kako drugacije.

  31. #4050
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,352
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,692
    Thanked in
    5,188 Posts

    Default

    Nisam se dobro izrazio, neko mi reče da ima neki lijepak ili nešto koji ide preko pločica/podova, premaz neki ?

Page 162 of 245 FirstFirst ... 62112152158159160161162163164165166172212 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Majstori NON STOP?
    By Corwin in forum Centralni
    Replies: 4
    Last Post: 18-07-10, 01:41
  2. majstori u bd ?
    By swinger in forum Primorski
    Replies: 6
    Last Post: 17-08-09, 09:44
  3. Majstori za Pezo
    By Krsto Zrnov Popovic in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 2
    Last Post: 21-06-08, 20:13
  4. Cetinjski majstori
    By gabol in forum Centralni
    Replies: 10
    Last Post: 09-11-06, 15:29
  5. Majstori foliranti
    By Splinter in forum Ostali sportovi
    Replies: 2
    Last Post: 07-08-06, 10:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •