Page 305 of 442 FirstFirst ... 205255295301302303304305306307308309315355405 ... LastLast
Results 7,601 to 7,625 of 11038

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2023]

  1. #7601
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    15,063
    Thanks Thanks Given 
    3,557
    Thanks Thanks Received 
    4,688
    Thanked in
    2,086 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaf7 View Post
    Mislio sam da pricamo o prekoracenju nuzne odbrane i zasto je i zrtva kaznjena.

    Sent from my phone
    Pitanje je kako je sudija utvrdio prekoracenje nuzne odbrane. Samo na osnovu izjave optuzenog, odnosno napasnika? Pa svako se reci da nije kriv. Koliko treba nekome ko je ficicki slabiji (ako uzmemo da su muskarci generalno fizickii jaci od zena, a pogotovo neko ko je gradjevinac) da odbije napad i da se zastiti. Moze mozda jednim udarcem da se zastiti i da mu nanese povrede, a mozda mora vise puta...Nije to bas tako crno i bijelo. Neko laze od crnogoraca, sto bi rekli. Treba ih pitat da sve sot imaju ispricaju na poligraf. Jesete d anije sudski valjan dokaz, ali moze da povede istrafu u nekom boljem pravcu.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  2. #7602
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    1,924
    Thanks Thanks Given 
    431
    Thanks Thanks Received 
    435
    Thanked in
    248 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Vama smeta da srbi pjevaju pjesme o svojim junacima, bitkama itd? Baš vas ne kapiram.
    Zamislite da u cg neke guslarske ili druge pjesme o XY bitki slavnih koje imamo u istoriji zamjera i ovako komentariše i govori da ne treba to pjevat itd. Ne avetajte ljudi.
    Kakva mržnja, nerealno.
    Bate, na koji tender nisi prošao kod bivše vlasti (koju si u srcu nosio, i sa kojom si se gordo zorio), pa si doživo reinkarnaciju, tj vratio na fabrička podešavanja

    Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  3. #7603
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    4,451
    Thanks Thanks Given 
    408
    Thanks Thanks Received 
    1,309
    Thanked in
    886 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    "Ako mislimo da modernizujemo 'Čistoću', moraju se povećati cijene, u skladu sa zakonom... 'Čistoća' je uvijek smatrana socijalnom ustanovom, upravljanje otpadom je skup i ozbiljan posao", kazao je on u Bojama jutra na TV Vijesti.
    Salu na stranu za domacinstva treba da se digne cijena ali ne i za privrednike jer ih vec u krv deru (istina je da mnogi ne placaju al' to je vec neka druga prica). Znajuci koliko pojedini poslovni prostori placaju odvoz otpada cistici HN cudi me kako do sad nisu zapalili nekoga posto je u pitanju cista pljacka.

  4. #7604
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,652
    Thanks Thanks Given 
    75
    Thanks Thanks Received 
    931
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by isnogood View Post
    Bate, na koji tender nisi prošao kod bivše vlasti (koju si u srcu nosio, i sa kojom si se gordo zorio), pa si doživo reinkarnaciju, tj vratio na fabrička podešavanja
    Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
    Nema tendera ni kod bivše ni sadašnje vlasti da nisam prošao
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  5. #7605
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    1,924
    Thanks Thanks Given 
    431
    Thanks Thanks Received 
    435
    Thanked in
    248 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Nema tendera ni kod bivše ni sadašnje vlasti da nisam prošao
    Neka čoče

    Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  6. #7606
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,652
    Thanks Thanks Given 
    75
    Thanks Thanks Received 
    931
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by isnogood View Post
    Neka čoče

    Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
    Tako je, prosto jer ne učestvujem nikad na tendere, poslovi kojima se bavi nemaju veze sa drzavnim tenderima, i potpuno mi je svejedno ko je vlast, ja cent ne mogu uzet od njih.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  7. #7607
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,697
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default

    Vidim svudje ovo izbacaju.
    Cudo da adzic slusa cecku.


  8. #7608
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,973
    Thanks Thanks Given 
    8,708
    Thanks Thanks Received 
    3,852
    Thanked in
    2,297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Vidim svudje ovo izbacaju.
    Cudo da adzic slusa cecku.

    Ljige lazave,neizivljene,kolko su srali prije izbora...da nece ni auta sluzbena koristit,a oni su dps zajebali i sad gledaju dok su josh tu da se poseru na sve,fuj
    ...

  9. The Following User Says Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  10. #7609
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,573
    Thanks Thanks Given 
    1,560
    Thanks Thanks Received 
    2,172
    Thanked in
    1,038 Posts

    Default

    Uživa u posljednjim nedeljama na vlasti


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. The Following 5 Users Say Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  12. #7610
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,358
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,694
    Thanked in
    5,189 Posts

    Default Iz raznih medija [Edicija 2023]

    Identično je napravio Prijovićka kad je gostovala tamo, pominja sam već.

    To su ti kompleksi, do juče je konobarisa tamo ili u sličnim objektima a sad njemu konobari pale tompuse i sipaju skupa pića.

    Ovo samo može da se desi ođe i eventualno u Bocvanu i Trinidad & Tobago


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by BiTrAtE; 14-08-23 at 22:17.

  13. The Following 5 Users Say Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  14. #7611
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,573
    Thanks Thanks Given 
    1,560
    Thanks Thanks Received 
    2,172
    Thanked in
    1,038 Posts

    Default Iz raznih medija [Edicija 2023]

    Jbg Bitrate,uspio je covjek da se probije,koristi svoje privilegije kao i mnogi drugi,tj. zloupotrebljavaju ih.

    To se snimi i izbaci se na vijesti,pa ih razapneš u medije,jer kod nas nema kazne za mnoge stvari.

    Kad se sjetim nedje prije 5,6 godina gledam dje u službeno auto trpaju namirnice iz prodavnice i to bijaše vikend(prije nego nedelja postaDE neradna,mislim da je upravo nedelja bila).

    Naravno,to je samo jedan od mnogih primjera zloupotreba,ali mi smo krivi jer ćutimo na sve.
    Sasvim je nebitno ko je na vlasti,red se mora znati.

    Ja se nešto nadam u ovu iducu vladu da će dovesti u red dosta toga,možda se varam,ali vidjecemo


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by AdO_pG; 14-08-23 at 22:42.

  15. #7612
    Join Date
    May 2006
    Posts
    2,243
    Thanks Thanks Given 
    6,952
    Thanks Thanks Received 
    680
    Thanked in
    397 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Pitanje je kako je sudija utvrdio prekoracenje nuzne odbrane. Samo na osnovu izjave optuzenog, odnosno napasnika? Pa svako se reci da nije kriv. Koliko treba nekome ko je ficicki slabiji (ako uzmemo da su muskarci generalno fizickii jaci od zena, a pogotovo neko ko je gradjevinac) da odbije napad i da se zastiti. Moze mozda jednim udarcem da se zastiti i da mu nanese povrede, a mozda mora vise puta...Nije to bas tako crno i bijelo. Neko laze od crnogoraca, sto bi rekli. Treba ih pitat da sve sot imaju ispricaju na poligraf. Jesete d anije sudski valjan dokaz, ali moze da povede istrafu u nekom boljem pravcu.
    Lako, sigurno je bilo svjedoka. A 99% sam siguran da je zrtva ispricala u policiji sve do detalja kako ga je udarila par puta i kad je prestao sa vatanjem, prosto ne vidim kako je drugacije moglo doci do toga. E sad policajci su po meni trebali da ljudski zanemare to jer ipak je zensko i zrtva a ne da skoce i na nju sa prijavom, bas jadno od njih. I sad kao posledica ovoga neuk narod moze pomisliti da ne smije uopste da se brani nekaznjeno.

    Sent from my phone

  16. The Following User Says Thank You to nikolaf7 For This Useful Post:


  17. #7613
    Join Date
    May 2008
    Location
    At Home
    Posts
    3,656
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    1,579
    Thanked in
    785 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Lud zbunjenog.

    Neka su junaci "nesporazum" ispeglali a ovaj u autu bukvalno.
    Lako je ispeglat nesporazum i zataškat stvar ako si U.P.
    Izgleda su neki jednakiji od drugih kad je zakon u pitanju....
    I da ne vaze pravila za sve jednako...

  18. #7614
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,871
    Thanks Thanks Given 
    24,044
    Thanks Thanks Received 
    9,908
    Thanked in
    7,410 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pauki View Post
    Lako je ispeglat nesporazum i zataškat stvar ako si U.P.
    Izgleda su neki jednakiji od drugih kad je zakon u pitanju....
    I da ne vaze pravila za sve jednako...
    Ne znam nisam ispratila što se tačno desilo mada mi je ovo nauk da više ne čitam ovakve članke kojima je sve nek ostane na publici i bače ti snimak i urnebesni naslov.

    A ko zna što je sve u pozadini.

    Pravo da ti rečem kod ovakvih makljavina ne želim ni da znam.To je njihova interna stvar pa nek je rješavaju.

  19. #7615
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    25,006
    Thanks Thanks Given 
    4,281
    Thanks Thanks Received 
    8,267
    Thanked in
    3,145 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Salu na stranu za domacinstva treba da se digne cijena ali ne i za privrednike jer ih vec u krv deru (istina je da mnogi ne placaju al' to je vec neka druga prica). Znajuci koliko pojedini poslovni prostori placaju odvoz otpada cistici HN cudi me kako do sad nisu zapalili nekoga posto je u pitanju cista pljacka.
    Ne treba da se digne cijena, nego da se otpusti 90% ljudi iz kancelarija, i racionalizuju troskovi.

    Ako kome to odgovara.... mozda ipak bolje da se podignu cijene da se moze jos trpat po dubini.

    Sent from my SM-A536B using Tapatalk

  20. #7616
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    20,264
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    8,656
    Thanked in
    3,825 Posts

    Default

    Naravno da nikome ne pada na pamet da se optimizacijom broja zaposlenih dođe do potrebnih para. Ne samo u Čistoći, naravno. Ada nisu se decenijama borili da bi stanje u državi bilo bolje, nego da bi njima lično bilo bolje. A sistem koji je kreirao dps pruža takve mogućnosti onome ko ga kontroliše.

  21. The Following User Says Thank You to NHM For This Useful Post:


  22. #7617
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,638
    Thanks Thanks Given 
    6,189
    Thanks Thanks Received 
    5,817
    Thanked in
    3,367 Posts

    Default

    Radih ja jednu takvu firmu optimizovanu pa si mora da drncis 15 dana bez dana slobodnog da bi otisao na 15 dana odmora ....
    treba samo prerasporediti poziciji vec kad ih ima vise nego sto treba pa ove dokone iz birokratije prebaciti u inspekciju da love nepravilnosti sa terena od strane gradjana

    Svaka cast zenskom lobiju vise imaju ... no dosta muskaraca neki put i preuveličavaju ali moramo zenske zaštiti!

    https://www.antenam.net/drustvo/2956...uzklNI3mfxlHp8

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  23. #7618
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    9,220
    Thanks Thanks Given 
    3,383
    Thanks Thanks Received 
    1,717
    Thanked in
    940 Posts

    Default

    Има ли шта горе од глупе особе која се плека у све и свашта?

    Мислим на Аиду да не буде забуне.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  24. #7619
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    3,692
    Thanks Thanks Given 
    1,231
    Thanks Thanks Received 
    1,667
    Thanked in
    904 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...t-sa-vise-zena

    Kako smara više ovo... Žene, *****i, crnci, bijelci, ko da je bitno, valjda treba da se gledaju znanje i struka.

  25. The Following User Says Thank You to Dzi For This Useful Post:


  26. #7620
    Join Date
    May 2008
    Location
    At Home
    Posts
    3,656
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    1,579
    Thanked in
    785 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzi View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...t-sa-vise-zena

    Kako smara više ovo... Žene, *****i, crnci, bijelci, ko da je bitno, valjda treba da se gledaju znanje i struka.

    Tražim 4 žene za ručni istovar 20t kamenih ploča.
    Šifra: ravnopravnost polova.

  27. The Following User Says Thank You to pauki For This Useful Post:


  28. #7621
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,638
    Thanks Thanks Given 
    6,189
    Thanks Thanks Received 
    5,817
    Thanked in
    3,367 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Има ли шта горе од глупе особе која се плека у све и свашта?

    Мислим на Аиду да не буде забуне.
    postoje stavovi razni pogotovo ovi feministički cesto dodju u istoj ravni kao ekolozi... ali realno jeste da slabiji pol je dosta nezasticen , da kvalifikacija djela cesto bude pogresna, ada bi li ubistva sad u Sarajevo , zena se krila od muza jer institucije su zakazale a tamo i ovamo isto stanje je....

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  29. #7622
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    4,451
    Thanks Thanks Given 
    408
    Thanks Thanks Received 
    1,309
    Thanked in
    886 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Ne treba da se digne cijena, nego da se otpusti 90% ljudi iz kancelarija, i racionalizuju troskovi.

    Ako kome to odgovara.... mozda ipak bolje da se podignu cijene da se moze jos trpat po dubini.

    Sent from my SM-A536B using Tapatalk
    Slazem si i sa time naravno ali mislim da znamo, kako ti, tako i ja, da to trenutno nije moguce. Sta vise i da je moguce opet sam za to da se dignu cijene domacinstvima i da se prinudno vrsi naplata, kako za cistocu tako i za sve ostalo. Previse je neplatisa, isto ka i uhljeba, a na racun i jednih i drugih normalni gradjani pate na svim poljima.

    Jel' mi ono bjesmo ekoloska drzava? Ekoloska my ass...

  30. #7623
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    9,220
    Thanks Thanks Given 
    3,383
    Thanks Thanks Received 
    1,717
    Thanked in
    940 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    postoje stavovi razni pogotovo ovi feministički cesto dodju u istoj ravni kao ekolozi... ali realno jeste da slabiji pol je dosta nezasticen , da kvalifikacija djela cesto bude pogresna, ada bi li ubistva sad u Sarajevo , zena se krila od muza jer institucije su zakazale a tamo i ovamo isto stanje je....

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Па је ли судија погријешио квалификацију дјела или тужилац, и коме Аида пише?
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  31. #7624
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,638
    Thanks Thanks Given 
    6,189
    Thanks Thanks Received 
    5,817
    Thanked in
    3,367 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Па је ли судија погријешио квалификацију дјела или тужилац, и коме Аида пише?
    Vašoj današnjoj izjavi kao postupajuceg sudije povodom nasilnog napada turskog državljanina U.E. prema djevojci M.Ž. iz Kolašina nisam mogla čuti da ste pomenuli seksualno uznemiravanje kao srž početka svakog seksualnog nasilja nad ženama, djevojkama, djevojčicama. Necu da vjerujem da sudija ne poznaje termin i značenje jednog od oblika seksualnog nasilja koje je definisano terminom –seksualno uznemiravanje?!

    ako je sve prezentovano kako treba zasto dezurni sudija nije rekao ej ovo je nesto cudno.

    cak sto vise ovo je sad kolegijalnost kao u zdravstvu
    ubica doktor
    los sudija
    konstatacija zao mi je sto je Vesna Medenica u zatvor bar bi svoje kolasinke zastitila

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  32. #7625
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    9,220
    Thanks Thanks Given 
    3,383
    Thanks Thanks Received 
    1,717
    Thanked in
    940 Posts

    Default

    Шта би зауставило судију да поред покушаја силовања дода и покушај убиства? Кад је ту нек дода по својој жељу и још два три кривична дјела?

    Јасно ми је да обична популација не схвата процесе правне, али Аида је досад требала нешто да научи.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  33. The Following User Says Thank You to Mstislav For This Useful Post:

    NSX

Page 305 of 442 FirstFirst ... 205255295301302303304305306307308309315355405 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Premier League 2022/2023
    By miovrag in forum Fudbal
    Replies: 213
    Last Post: 19-08-23, 22:38
  2. 2022/2023 NBA Season
    By miha in forum Košarka
    Replies: 2802
    Last Post: 30-06-23, 11:26
  3. Iz raznih medija [Edicija 2022]
    By Kliker17 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 14336
    Last Post: 01-01-23, 10:50
  4. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  5. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •