Page 303 of 442 FirstFirst ... 203253293299300301302303304305306307313353403 ... LastLast
Results 7,551 to 7,575 of 11038

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2023]

  1. #7551
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    15,065
    Thanks Thanks Given 
    3,559
    Thanks Thanks Received 
    4,690
    Thanked in
    2,087 Posts

    Default

    Nece Ljaljo dat. To ti je zeCka veza. Knezevic, Stijepovic...
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  2. The Following User Says Thank You to mexiko For This Useful Post:


  3. #7552
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    16,395
    Thanks Thanks Given 
    2,439
    Thanks Thanks Received 
    5,125
    Thanked in
    2,749 Posts

    Default

    je li nam se ovoi Dajko velikomucenik udomio i naplastio svoju dugogodisnju borbu?
    Forever young, i want to be forever young

  4. #7553
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,644
    Thanks Thanks Given 
    6,193
    Thanks Thanks Received 
    5,820
    Thanked in
    3,370 Posts

    Default

    Ajmo malo Kolasinskih cudnih vijesti...

    Kolašinci,
    U Kolašinu se desio pokušaj silovanja. Djevojka se odbranila, ali je kažnjena jer je silovatelja dobro isprebijala, previše po ocjeni suda. E sad, zašto građani ne izađu na ulicu i daju podršku svojoj sugrađanki? Imate sestre, ćerke, majke, supruge, kojima se ovo isto može desiti. Na privremenom radu u Kolašinu je ogroman broj stranaca, i posao im je da rade na zgradama, a ne da siluju! Ko je taj ko je toj mrcini izdao stan?
    Stidite se što ćutite na ovakva dešavanja!

    uglavnom napasnik (silovatelj siledzija) Turcin ufatio je za vrat , pa za dupe , a ova ga curica ne bi lijenja pa ga dobro izudara i popi kaznu cura, zrtva nasilja seksualnog je platila kaznu ...
    svaki dan ima nesto da nas iznenadi

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  5. #7554
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    https://rtcg.me/vijesti/crna_hronika...d-50-eura.html

    ebem ti državu i sudove i sve. ovoga bolesnika koliko ujutru treba u zatvor, a on će slobodno da se šeta


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  6. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  7. #7555
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    16,395
    Thanks Thanks Given 
    2,439
    Thanks Thanks Received 
    5,125
    Thanked in
    2,749 Posts

    Default

    popisam im se u sudstvo, usput i u sudije
    Forever young, i want to be forever young

  8. The Following 4 Users Say Thank You to technus For This Useful Post:


  9. #7556
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,644
    Thanks Thanks Given 
    6,193
    Thanks Thanks Received 
    5,820
    Thanked in
    3,370 Posts

    Default

    ja se zapitam samo sta bi bilo da je ova cura novinarka? da li bi ovakva presuda bila ...

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  10. The Following User Says Thank You to NetworkMaster For This Useful Post:


  11. #7557
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,363
    Thanks Thanks Given 
    44
    Thanks Thanks Received 
    363
    Thanked in
    219 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    Ajmo malo Kolasinskih cudnih vijesti...

    Kolašinci,
    U Kolašinu se desio pokušaj silovanja. Djevojka se odbranila, ali je kažnjena jer je silovatelja dobro isprebijala, previše po ocjeni suda. E sad, zašto građani ne izađu na ulicu i daju podršku svojoj sugrađanki? Imate sestre, ćerke, majke, supruge, kojima se ovo isto može desiti. Na privremenom radu u Kolašinu je ogroman broj stranaca, i posao im je da rade na zgradama, a ne da siluju! Ko je taj ko je toj mrcini izdao stan?
    Stidite se što ćutite na ovakva dešavanja!

    uglavnom napasnik (silovatelj siledzija) Turcin ufatio je za vrat , pa za dupe , a ova ga curica ne bi lijenja pa ga dobro izudara i popi kaznu cura, zrtva nasilja seksualnog je platila kaznu ...
    svaki dan ima nesto da nas iznenadi

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Jbga, ne daj boze da gradjani imaju pravo na samoodbranu, bilo od bjelosvjetske olosi, ili mozda od domacih napasnika na ulici, napasnika iz rezima, i sire.
    Ne moze to tako, ipak je odje i dalje drug Tito ziv, i moraju se postovati njegovi 'demokratski' principi Da se ne desi slucajno da gradZani i pomisle na samoodbranu, jer misao je krivicno djelo, a samoodbrana smrtni grijeh. Da se gospodar ne naljuti, jer gradZani CG najvise vole svog gospodara, i to kad ih dobro.... uzduz i poprijeko

    Cudi me da je nijesu optuzili da je ona pokusala njega da napastvuje, i mozda i neka NGO da se ukljuci da im pomogne u tome

    A tebi djevojko svaka cast, imas vise hrabrosti, i dostojanstva nego 99 % muske populacije u CG, dokazano za ovih 34 god.

    Sto ostade od junastva, i postenja u provizorijumu zvanom CG. Tuga...

  12. The Following 2 Users Say Thank You to techlinkit For This Useful Post:


  13. #7558
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    ček sad, za vrijeme Tita nisi smio da se braniš ako te neko napadne?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  14. #7559
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    288
    Thanked in
    170 Posts

    Default

    A dje dobro je ovo odlicno jer bi se fejza brat odma javio kako se progone

  15. The Following 2 Users Say Thank You to Beton For This Useful Post:


  16. #7560
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,652
    Thanks Thanks Given 
    75
    Thanks Thanks Received 
    931
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    https://rtcg.me/vijesti/drustvo/4571...1_byutq9jPMCHQ

    Kako je krenulo do narednog popisa 2033 neće nas ni 500k biti...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  17. #7561
    Join Date
    Sep 2021
    Location
    Twitter
    Posts
    2,231
    Thanks Thanks Given 
    2,578
    Thanks Thanks Received 
    677
    Thanked in
    403 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    https://rtcg.me/vijesti/drustvo/4571...1_byutq9jPMCHQ

    Kako je krenulo do narednog popisa 2033 neće nas ni 500k biti...
    Bitno je ima li vise fanova mirasa ili ovih drugih..

  18. The Following 2 Users Say Thank You to p0smatrac For This Useful Post:


  19. #7562
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    20,265
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    8,656
    Thanked in
    3,825 Posts

    Default

    Šta bi ti? Joanikije i forsira ljude da se razmnožavaju, čak je i sa Milatovićem razgovarao kakva strategija treba da se primijeni. Doduše, zabolje ih šta sa njima dešava jednom kad se rode, ali nećemo sad cijepat dlake.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  20. The Following User Says Thank You to NHM For This Useful Post:


  21. #7563
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    28,654
    Thanks Thanks Given 
    3,564
    Thanks Thanks Received 
    5,862
    Thanked in
    2,813 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    je li nam se ovoi Dajko velikomucenik udomio i naplastio svoju dugogodisnju borbu?
    O da. Sad je rukovodilac sluzbe za gradjane.
    Mafa je visoko postavio standarde u NK, ali ne sumnjam u Dajkovu odlucnost i borbu.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  22. #7564
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    15,065
    Thanks Thanks Given 
    3,559
    Thanks Thanks Received 
    4,690
    Thanked in
    2,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    popisam im se u sudstvo, usput i u sudije
    Ako moze bez diskriminacije. TUzilastvo i ruzioce si zaboravio
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  23. #7565
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    16,395
    Thanks Thanks Given 
    2,439
    Thanks Thanks Received 
    5,125
    Thanked in
    2,749 Posts

    Default

    a realno, vjerujem da je u ovom kokretnom slucaju
    tuzilac odradio svoj dio posla, ali ovakva sramna presuda je da mu svaki dan sve zene u CG opale po 10 macola.
    Quote Originally Posted by hercules View Post
    O da. Sad je rukovodilac sluzbe za gradjane.
    Mafa je visoko postavio standarde u NK, ali ne sumnjam u Dajkovu odlucnost i borbu.

    Mafu su gradjani NK prakticno direktno izabrali za gradonacelnika, dok ovoga neko postavlja po politickoj direktivi, jer je 'zasluzan'.
    Mafa jeste zaleluja nekim avetnim ideoloskim putanjama i prosipa se u zadnje, ali je inteligentan momak, dok je Dajko prosto komad budaletine.
    Forever young, i want to be forever young

  24. #7566
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    288
    Thanked in
    170 Posts

    Default

    Mafa je inteligentan pa dobro

  25. #7567
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Mafa jeste zaleluja nekim avetnim ideoloskim putanjama i prosipa se u zadnje, ali je inteligentan momak, dok je Dajko prosto komad budaletine.
    a nemoj technus brate, đe ona veprina i inteligencija. teško da ima grada koji je bira gore predsjednike opština do NKa
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  26. #7568
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    a realno, vjerujem da je u ovom kokretnom slucaju
    tuzilac odradio svoj dio posla, ali ovakva sramna presuda je da mu svaki dan sve zene u CG opale po 10 macola.



    Mafu su gradjani NK prakticno direktno izabrali za gradonacelnika, dok ovoga neko postavlja po politickoj direktivi, jer je 'zasluzan'.
    Mafa jeste zaleluja nekim avetnim ideoloskim putanjama i prosipa se u zadnje, ali je inteligentan momak, dok je Dajko prosto komad budaletine.
    na tužiocu je da pokrene krivični postupak, a njene povrede su prilično vidljive

    da li je tužilac ili sudija utvrdio da nema elemenata KD?(nisam čitao presudu)
    She is only here to annoy herself!

  27. #7569
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    16,395
    Thanks Thanks Given 
    2,439
    Thanks Thanks Received 
    5,125
    Thanked in
    2,749 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    a nemoj technus brate, đe ona veprina i inteligencija. teško da ima grada koji je bira gore predsjednike opština do NKa

    jes on zastranio ideoloski, ponasa se ka' i celnici mu stranke ali da je glup, nije, vjeruj mi. svakako ce za godinu i po najdalje dobit ispisnicu i srecni mu put, nikad vise.
    ali mislim, poredit ga sa ovom penalcinom od Dajka, a dajte malo realnosti ljudi

    Forever young, i want to be forever young

  28. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:


  29. #7570
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,644
    Thanks Thanks Given 
    6,193
    Thanks Thanks Received 
    5,820
    Thanked in
    3,370 Posts

    Default

    https://m.cdm.me/svijet/region/pod-i...egova-supruga/


    meni se cini da kod nas zena ako nema brata da je zastiti mrka kapa od institucija...

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  30. The Following User Says Thank You to NetworkMaster For This Useful Post:


  31. #7571
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/tv/emisije/66...zovati-cistocu

    "Ako mislimo da modernizujemo 'Čistoću', moraju se povećati cijene, u skladu sa zakonom... 'Čistoća' je uvijek smatrana socijalnom ustanovom, upravljanje otpadom je skup i ozbiljan posao", kazao je on u Bojama jutra na TV Vijesti.

    znači ako će Čistoća da se modernizuje mora biti po našem džepu, zanimljivo razmišljanje


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  32. #7572
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    9,220
    Thanks Thanks Given 
    3,383
    Thanks Thanks Received 
    1,717
    Thanked in
    940 Posts

    Default

    Како рече неки лик на твитеру, да се угаси "Градска" и да се паре преусмјере за чистоћу.
    Добро је за физичку и менталну хигијену.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  33. The Following 2 Users Say Thank You to Mstislav For This Useful Post:


  34. #7573
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    15,065
    Thanks Thanks Given 
    3,559
    Thanks Thanks Received 
    4,690
    Thanked in
    2,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    Ajmo malo Kolasinskih cudnih vijesti...

    Kolašinci,
    U Kolašinu se desio pokušaj silovanja. Djevojka se odbranila, ali je kažnjena jer je silovatelja dobro isprebijala, previše po ocjeni suda. E sad, zašto građani ne izađu na ulicu i daju podršku svojoj sugrađanki? Imate sestre, ćerke, majke, supruge, kojima se ovo isto može desiti. Na privremenom radu u Kolašinu je ogroman broj stranaca, i posao im je da rade na zgradama, a ne da siluju! Ko je taj ko je toj mrcini izdao stan?
    Stidite se što ćutite na ovakva dešavanja!

    uglavnom napasnik (silovatelj siledzija) Turcin ufatio je za vrat , pa za dupe , a ova ga curica ne bi lijenja pa ga dobro izudara i popi kaznu cura, zrtva nasilja seksualnog je platila kaznu ...
    svaki dan ima nesto da nas iznenadi

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  35. The Following User Says Thank You to mexiko For This Useful Post:


  36. #7574
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,644
    Thanks Thanks Given 
    6,193
    Thanks Thanks Received 
    5,820
    Thanked in
    3,370 Posts

    Default

    aooo

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  37. #7575
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    penalcinom od Dajka





    Sent from my iPhone using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

Page 303 of 442 FirstFirst ... 203253293299300301302303304305306307313353403 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Premier League 2022/2023
    By miovrag in forum Fudbal
    Replies: 213
    Last Post: 19-08-23, 22:38
  2. 2022/2023 NBA Season
    By miha in forum Košarka
    Replies: 2802
    Last Post: 30-06-23, 11:26
  3. Iz raznih medija [Edicija 2022]
    By Kliker17 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 14336
    Last Post: 01-01-23, 10:50
  4. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  5. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •