
Originally Posted by
hercules
Ah te Vijesti. Malo su tekst editovali ali nema veze. Razlog kupovine direktni platni promet sa Srbijom je prica za malu djecu. Nisu mogli to ni sa Komercijalnom godinama da naprave. Nego dobro, fina je prica.
A vlasnik ima pozamasna ocekivanja kad je cijena u pitanju. Svojevremeno je odbio fine pare koje su mu nudjene. Vrijeme ce pokazati.
Sent from my SM-N980F using Tapatalk
Taman tako, vrijeme ce pokazat.
Naravno da im nije interes samo platni promet, to je jasno, mada će i tu imat dobar monopol.
Mada vremena su se promijenila, vlasnik je sad u evakuaciji i prodaje sve što ima i nosi u Luksemburg dje je preselio već 80% biznisa, pa je lakši za pregovore. Takodje banka je u kanalu i pred zatvaranjem, a sad nema burazera da mu pozajmi 50 miliona državnih para, tako da nema neki prostor nego daj šta daš.
Samo ti...
U mome srcu si...
Jedna jedina, nepobjediva -
Zvezdo ljubavi!
Bookmarks