Page 258 of 442 FirstFirst ... 158208248254255256257258259260261262268308358 ... LastLast
Results 6,426 to 6,450 of 11038

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2023]

  1. #6426
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,045
    Thanks Thanks Given 
    4,958
    Thanks Thanks Received 
    8,917
    Thanked in
    4,308 Posts

    Default

    pominje mu se tata koji je policajac granicni, sta li vec, bas podobno
    nothing comes from violence and nothing ever could

  2. #6427
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    9,154
    Thanks Thanks Given 
    1,450
    Thanks Thanks Received 
    1,185
    Thanked in
    582 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    Не знам шта да ти кажем. Можда да се сам увјериш је ли пизда.
    Али, ти то нећеш. Јбг, мала кохоњес.
    Шта то треба да значи? Како мислиш да се увјери? Лично? Знаш ли можда и овога вепра лично као и Божовића?

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Sate sate sate

  3. #6428
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    24,997
    Thanks Thanks Given 
    4,278
    Thanks Thanks Received 
    8,266
    Thanked in
    3,144 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    Не знам шта да ти кажем. Можда да се сам увјериш је ли пизда.
    Али, ти то нећеш. Јбг, мала кохоњес.
    Cim su te kupili?

    Sent from my SM-A536B using Tapatalk

  4. #6429
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    kako je krenulo brzo će @NHM opet na fbu kod nekog deefovca završit


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  5. #6430
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,319
    Thanks Thanks Given 
    5,881
    Thanks Thanks Received 
    7,608
    Thanked in
    3,046 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...web&utm_medium

    Prodaće avgustovci sve Srbiji...oh wait

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  6. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  7. #6431
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    20,262
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    8,655
    Thanked in
    3,825 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    Не знам шта да ти кажем. Можда да се сам увјериш је ли пизда.
    Али, ти то нећеш. Јбг, мала кохоњес.
    Vazda može da ulici da me presretne pa možemo pričat i na taj način. Pa kako ko koju kost odnese kući. No bi onda bila dreka napadoše ga jer je Srbin. Inače, je li iko od vas sposoban da stane iza svojih riječi i djela, ili ćete kukat svaki put kad vam na naplatu dođe ono što ste zaradili? I je li iko od vas sposoban da bude pojedinac, sa svojim mišljenjem i karakterom, ili ćete cijeli život da se krijete iza grupnog srpskog identiteta? Kao što rekoh, pizda raspala.

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Шта то треба да значи? Како мислиш да се увјери? Лично? Знаш ли можда и овога вепра лично као и Божовића?

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Naravno da poznaje svoje partijske kolege. Šubara mu je vjerovatno jedan od najbližih saradnika u okvoru lokalne skupine nsd.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  8. The Following 3 Users Say Thank You to NHM For This Useful Post:


  9. #6432
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,615
    Thanks Thanks Given 
    6,177
    Thanks Thanks Received 
    5,814
    Thanked in
    3,364 Posts

    Default

    a mnogo kume 25 eura za obilazak a sprdaju se Joki sto oce cijene da dize...
    https://www.antenam.net/ekonomija/29...731-cGzRBc5vno
    a ovo za lezaljke znam cure sto love pa plate lezaljke i 500 eurica....

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  10. The Following User Says Thank You to NetworkMaster For This Useful Post:


  11. #6433
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    16,395
    Thanks Thanks Given 
    2,439
    Thanks Thanks Received 
    5,125
    Thanked in
    2,749 Posts

    Default

    PolakoTe monci, nećemo se sa foruma bit', ako ste jaki i moodati, imate dje to pokazat', npr. kod mene kad mi stignu drva, pa se jakajte sa njima
    Last edited by technus; 08-07-23 at 16:38.
    Forever young, i want to be forever young

  12. The Following 4 Users Say Thank You to technus For This Useful Post:


  13. #6434
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    23,550
    Thanks Thanks Given 
    9,632
    Thanks Thanks Received 
    5,990
    Thanked in
    2,286 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    a mnogo kume 25 eura za obilazak a sprdaju se Joki sto oce cijene da dize...
    https://www.antenam.net/ekonomija/29...731-cGzRBc5vno
    a ovo za lezaljke znam cure sto love pa plate lezaljke i 500 eurica....

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Neka naši idu u septembar.

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  14. #6435
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    16,395
    Thanks Thanks Given 
    2,439
    Thanks Thanks Received 
    5,125
    Thanked in
    2,749 Posts

    Default

    U septembruuuu, biće u oktobruuuu
    Forever young, i want to be forever young

  15. #6436
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,987
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,043
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Neka naši idu u septembar.

    Sent using Tapatalk
    Sto?

    Mozemo i mi nekadasnja sirotilja u julu i avgustu.

    Evo ova iz ASK veli da sad svi odlicno zivimo i da su nam svima povecane plate.
    I da je Iphone danas standard za srednju i nizu klasu.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  16. The Following User Says Thank You to Kliker17 For This Useful Post:


  17. #6437
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,502
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,084
    Thanked in
    1,594 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    pominje mu se tata koji je policajac granicni, sta li vec, bas podobno
    A evo godinama pricamo ovdje kakva je ovo drzava bila. Da smo godinama kokainska meka, samo sto su pojedinima ovo bili heroji i zastitnici. Mada se vecina vise ni ne stidi toga, samo ignorise
    Ali kao sto se vidi iz teksta, Lazovic koji radi u policiji, ne vjeruje kotorskim policajcima, jer rade za Vukotica. Toliko o toj cuvenoj CG policiji, perjanici i zastitnici.
    Ispade da jedino cistacice u UP kod Veljovica nisu radile sa drogom ili je cuvale.
    I jos jedan detalj. Dogovorio se sa tuziocem, a cim nije imenom, onda nije Cadjenovic. Toliko i o CG postenom i moralnom tuzilastvu, svima ko i policiji krvave ruke jer su stitili ovakve ka Lazovic, a i na strani Skaljara.
    Kad ispadne Oficir Katnomic bice price.
    Ali dobro....da mi pricamo o necemu drugom a ne da je vise od pola policije krvavo do lakata
    Last edited by Hell Raiser; 08-07-23 at 17:24.

  18. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  19. #6438
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,538
    Thanks Thanks Given 
    6,093
    Thanks Thanks Received 
    6,644
    Thanked in
    3,172 Posts

    Default

    Bolje #dogodine.
    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

  20. #6439
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,652
    Thanks Thanks Given 
    75
    Thanks Thanks Received 
    931
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...-koje-ima-epcg

    Djukanovići velike patriote i komite, prodaju banku ni manje ni više nego državi Srbiji
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  21. #6440
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,045
    Thanks Thanks Given 
    4,958
    Thanks Thanks Received 
    8,917
    Thanked in
    4,308 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    A evo godinama pricamo ovdje kakva je ovo drzava bila. Da smo godinama kokainska meka, samo sto su pojedinima ovo bili heroji i zastitnici. Mada se vecina vise ni ne stidi toga, samo ignorise
    Ali kao sto se vidi iz teksta, Lazovic koji radi u policiji, ne vjeruje kotorskim policajcima, jer rade za Vukotica. Toliko o toj cuvenoj CG policiji, perjanici i zastitnici.
    Ispade da jedino cistacice u UP kod Veljovica nisu radile sa drogom ili je cuvale.
    I jos jedan detalj. Dogovorio se sa tuziocem, a cim nije imenom, onda nije Cadjenovic. Toliko i o CG postenom i moralnom tuzilastvu, svima ko i policiji krvave ruke jer su stitili ovakve ka Lazovic, a i na strani Skaljara.
    Kad ispadne Oficir Katnomic bice price.
    Ali dobro....da mi pricamo o necemu drugom a ne da je vise od pola policije krvavo do lakata
    radili su za dobrobit drzave nego mi to ne razumijemo.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  22. #6441
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,502
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,084
    Thanked in
    1,594 Posts

    Default

    Evo izgleda.
    Ovdje je postalo veca vijest poskupljenje goriva od 2 centa nego to da je Veljoviceva policija i Katnicevo tuzilastvo u stvari bila kriminalna organizacija koje smo mi kroz poreze finansirali.
    A ostali barjacili i pricali da tako treba jer cuvaju drzavu.
    I da cuvena forumska "institucije drzave" koje eto kao propadaju.
    A ovamo 200 ubistava uz logistiku policije i tuzilastva.

  23. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  24. #6442
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    28,649
    Thanks Thanks Given 
    3,562
    Thanks Thanks Received 
    5,861
    Thanked in
    2,812 Posts

    Default

    Glavni razlog za kupovinu Prve banke je uspostavljanje direktnog platnog prometa između Srbije i Crne Gore.
    Dalje se ne mora citat dovoljno je.
    Da das milione za 20% udjela u banci kojoj je revizor napisao da je ugrozena jer ces da iskoristis razvijenu infrastrukturu za platni promet.
    Bas sa 20% udjela mozes i stratesdke odluke da donosis, i da nagovoris regualtora da napravi posebni platni promet zbog tebe i bode oci ECB-u.
    Gomila gluposti.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  25. #6443
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,760
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    204
    Thanked in
    153 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Vazda može da ulici da me presretne pa možemo pričat i na taj način. Pa kako ko koju kost odnese kući. No bi onda bila dreka napadoše ga jer je Srbin. Inače, je li iko od vas sposoban da stane iza svojih riječi i djela, ili ćete kukat svaki put kad vam na naplatu dođe ono što ste zaradili? I je li iko od vas sposoban da bude pojedinac, sa svojim mišljenjem i karakterom, ili ćete cijeli život da se krijete iza grupnog srpskog identiteta? Kao što rekoh, pizda raspala.



    Naravno da poznaje svoje partijske kolege. Šubara mu je vjerovatno jedan od najbližih saradnika u okvoru lokalne skupine nsd.
    Е оће, тебе ће или било кога да пресрета 😂
    Не спрдај се.

    Није први пут да се трупачке улијеће у Марка. Смета, смета јер је од најраније младости члан цркве, доцније црквенога хора. Смета што је пристојан, што пише стихове, што слуша Азру и ВИС Идоле. За разлику од промотера Звезди Гранда

  26. #6444
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,045
    Thanks Thanks Given 
    4,958
    Thanks Thanks Received 
    8,917
    Thanked in
    4,308 Posts

    Default

    pristojan 😂
    nothing comes from violence and nothing ever could

  27. The Following 13 Users Say Thank You to goozica For This Useful Post:


  28. #6445
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default Iz raznih medija [Edicija 2023]

    pristojan momak kome su idoli ratko mladić, radovan karadžić, šešelj i ekipa

    što fali zvezdama granda? Džejla pobijedila, top pjeva. Prija vrh riba, kolega @Zuma potvrdi! a i Milica Pavlović isto


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  29. #6446
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    20,262
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    8,655
    Thanked in
    3,825 Posts

    Default

    Bolje će znat Nikšićani je li tačno da je stavio u džep pare nekakvog omladinskog spc udruženja u kojem je bio, snimljen kako navodi onog malog na krivokletstvo o navodnom napadu policije na njega, raportira o svom radu trećerazrednim političarima u Srbiji... Četnikovanje nema potrebe da pominjem jer je to nešto čime se ponosi pa ne može ni shvatit kao uvredu kad mu se to kaže.

    Života mi, niksicanin24 je počeo da nas troluje. Odbijam da povjerujem da vjeruje u ono što priča o partijskim kolegama. Budi iskren i reci šta misliš o Šubarinom bulažnjenju o progonu jer je Srbin, o progonu na godišnjicu Oluje i slično. Ovo je forum, niko ga ne prati liše nas dvadesetak suludnika i možda pokoji pacijent poput onoga iz Leposavićeve stranke, reče li neko da je u njoj. Ostaće među nama, ionako ne znamo na kojoj si partijskoj funkciji pa te ne možemo prošpijat sve i da želimo.

  30. #6447
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,630
    Thanks Thanks Given 
    885
    Thanks Thanks Received 
    1,314
    Thanked in
    692 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...-koje-ima-epcg

    Djukanovići velike patriote i komite, prodaju banku ni manje ni više nego državi Srbiji
    Ne vjerujem da bi oni to napravili pa taman da im ponude duplo vecu cijenu nego prvi sledeci kupac-isto je njima prioritet Crna Gora i njena nezavisnostvod Vučića i Putina!
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  31. #6448
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    23,550
    Thanks Thanks Given 
    9,632
    Thanks Thanks Received 
    5,990
    Thanked in
    2,286 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    pristojan
    Dostojan.

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  32. The Following 7 Users Say Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  33. #6449
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,652
    Thanks Thanks Given 
    75
    Thanks Thanks Received 
    931
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Dalje se ne mora citat dovoljno je.
    Da das milione za 20% udjela u banci kojoj je revizor napisao da je ugrozena jer ces da iskoristis razvijenu infrastrukturu za platni promet.
    Bas sa 20% udjela mozes i stratesdke odluke da donosis, i da nagovoris regualtora da napravi posebni platni promet zbog tebe i bode oci ECB-u.
    Gomila gluposti.
    Mozda si pogresno shvatio, u tekstu piše da oni pregovaraju za 41% koje su u vlasništvu Aca Dj, a da su pored toga zainteresovani i za 20% koje ima EPCG da bi imali većinski paket i da onda mogu da samostalno donose sve odluke.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  34. #6450
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,573
    Thanks Thanks Given 
    1,560
    Thanks Thanks Received 
    2,172
    Thanked in
    1,038 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    pristojan
    Pa mora mu se priznati da je pristojno namjestao kaiš,dobro nije gaće skinuo


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Page 258 of 442 FirstFirst ... 158208248254255256257258259260261262268308358 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. Premier League 2022/2023
    By miovrag in forum Fudbal
    Replies: 213
    Last Post: 19-08-23, 22:38
  2. 2022/2023 NBA Season
    By miha in forum Košarka
    Replies: 2802
    Last Post: 30-06-23, 11:26
  3. Iz raznih medija [Edicija 2022]
    By Kliker17 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 14336
    Last Post: 01-01-23, 10:50
  4. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  5. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •