Meni je ova ostala u sjećanje.
Bile su nam sestre od tetke iz Beograda idemo na Krupac a gruva K(i)nez na radio.
Buahaha.
Aj sad ne reci da nema neke nindža pokrete.Bruse Lea.
A krst oko vrata ko da ga je oteo sa nekog hrama.U stvari on je baš seljober.
Dizelaši tako smo ih u Nikšić zvali.



Reply With Quote





PopCorn 

Bookmarks