stvar kućnog vaspitanja je navijati protiv Njemacato SP je prenosio IN. Djoko Kustudić i Šole polufinala i finale sa lica mjesta. odbrana Buffona u produžetku kad je Henry izvadio onu loptu uz ovu Martineza na prošlom SP jedna od najbitnijih u istoriji fudbala
treba reći da je tada bila afera čuvena, da su sa priprema odvodjeni neki igrači da daju izjave. al Lippi je to sve gospodski posložio i jedna od jačih slika sa SPa ikad
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
Oce li mi ko objasniti nenormalnu guzvu u svako doba dana i noci u Prvoj Banci na Koniku? I to svaki dan. Od muke podjoh u Zetu jer mi je usput nesto bilo i jedan covjek samo bio ispred mene.
Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
ne izgleda lose insta threads
nothing comes from violence and nothing ever could
odradih update app al ništa il ja ne znam dje je to
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
Posebna aplikacija je u pitanju.
https://instagram.com/highlander_brushes/
Ima li išta gadnije i grdje od ovih crocs papuča klompi sta li je već
Sent from my SM-A546E using Tapatalk
Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "
ima li sta grdje kad od neke stvari ljudi naprave trend
nothing comes from violence and nothing ever could
Smak svijeta pod hitno
Sent from my SM-A546E using Tapatalk
Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "
Zaspah u 1 sat popodne, probudih se u 3 ujutro.
Stvarno je neozbiljno.
FleXibilno.![]()
Jokara je veliki brat
https://www.b92.net/zivot/vesti.php?...01&version=amp
https://twitter.com/hidenakaaa/statu...424651776?s=20
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
Nijesam mislio da cu ikad reci ovo, Knez ima solinu novu pjesmu
https://youtube.com/watch?v=dJKhzD7LPq8&feature=share9
Sent from my SM-G998B using Tapatalk
Tu es mon héro!
nije vise nova, ali svaka njegova nikad ne dosadi
nothing comes from violence and nothing ever could
Meni ima dosta toga iritantnog u njegovim rezonatnim tonovima i pokretima kao da je kakav nindža boktemazo.
Ali nije do njega do mojeg je doživljaja.
Od Kneza samo ova, ostalo je težak cringe.
Forever young, i want to be forever young
i ova mu je dobra
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
There are currently 23 users browsing this thread. (0 members and 23 guests)
Bookmarks