Svaki vodeci Manager direktor ili rukovodilac sektora odeljenja u drzavnoj instituciji posjeduje Iphone , vjerovatno je po preporukama EU i Nato zbog bezbjednosti i komunikacija iskljucivo preko Signala i whatsApp...

Sent from my 2201117TY using Tapatalk