Page 250 of 442 FirstFirst ... 150200240246247248249250251252253254260300350 ... LastLast
Results 6,226 to 6,250 of 11038

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2023]

  1. #6226
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    20,268
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    8,657
    Thanked in
    3,826 Posts

    Default

    Možda su oni samo đeca koja su tražila roditeljsku pažnju pa nisu znali kako da je privuku.

  2. The Following 3 Users Say Thank You to NHM For This Useful Post:


  3. #6227
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,080
    Thanks Thanks Given 
    4,978
    Thanks Thanks Received 
    8,961
    Thanked in
    4,327 Posts

    Default

    tata je veli prosipao po bp.
    dobrocinitelj.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  4. #6228
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,750
    Thanks Thanks Given 
    452
    Thanks Thanks Received 
    2,933
    Thanked in
    1,455 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by retype_htc View Post
    I ja zelim da vjerujem da Demokrate nisu retardirane ili da nisu lazovi koji misle da smo mi retardirani. Pa opet, to su jedine dvije smislene opcije.
    My stomach was making the rumblies - that only hands would satisfy.

  5. #6229
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    11,936
    Thanks Thanks Given 
    19,028
    Thanks Thanks Received 
    8,872
    Thanked in
    4,311 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    kao da tati nikad valjao nisi pa si nasao nekog drugog tatu i cinis sve da mu udovoljis

    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...nom-pljevljaku
    A znaš kakav je moj utisak,posle ovoga?
    Sramota me je,recimo, koliko je oskudna i bez empatije bila moja komunikacija sa mojim maloljetnim đetetom koji je bio odsutan skoro ˝ godine i to daleko od kuće.
    Takođe,ovim putem se javno izvinjavam svojoj supruzi jer sam mislio da je ona tipičan primjer "helikopter" roditelja.Ovaj tajni agent ju je nadmašio po pitanju brige za čedom.
    I na kraju,mislim da se ovoliko ne dopisuje moja žena sa svojom,majkom,kumom i najboljom drugaricom zajedno.

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  6. The Following 5 Users Say Thank You to joni For This Useful Post:


  7. #6230
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,987
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,043
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    A znaš kakav je moj utisak,posle ovoga?
    Sramota me je,recimo, koliko je oskudna i bez empatije bila moja komunikacija sa mojim maloljetnim đetetom koji je bio odsutan skoro ˝ godine i to daleko od kuće.
    Takođe,ovim putem se javno izvinjavam svojoj supruzi jer sam mislio da je ona tipičan primjer "helikopter" roditelja.Ovaj tajni agent ju je nadmašio po pitanju brige za čedom.
    I na kraju,mislim da se ovoliko ne dopisuje moja žena sa svojom,majkom,kumom i najboljom drugaricom zajedno.

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Bas takav utisak.
    Kakva bezuslovna ljubav prema Saricu i Zviceru. Ubija za njih.
    Zene ih manje vole od Pera.

    A nekako imam utisak da mu nije bas bilo uzvraceno Pa je nekako sve ovo - "pomalo je tuzno".

    Gdje su sad svi oni kad je njemu najteze??? Da prevrnu nebo i zemlju da ga spasu.Sad je samo Z uz njega.

    Naravoucenije: Ljubavi i prijateljstva su prolazna. Samo porodica te moze voljet takvog kakav si.
    Last edited by Kliker17; 05-07-23 at 16:04.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  8. The Following 2 Users Say Thank You to Kliker17 For This Useful Post:


  9. #6231
    Join Date
    Sep 2021
    Location
    Twitter
    Posts
    2,231
    Thanks Thanks Given 
    2,578
    Thanks Thanks Received 
    677
    Thanked in
    403 Posts

    Default Iz raznih medija [Edicija 2023]

    Koliko dana dajete fore gosodinu Z ?

    Dje je i sto cini sadite luka i paprike

  10. #6232
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,372
    Thanks Thanks Given 
    6,185
    Thanks Thanks Received 
    13,719
    Thanked in
    5,198 Posts

    Default

    Ja mislim da na Katanu više uplate na primaju, kvota je čini mi se blizu 1


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #6233
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,987
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,043
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by p0smatrac View Post
    Koliko dana dajete fore gosodinu Z ?

    Dje je i sto cini sadite luka i paprike
    Evo ga pominje i PRAVNICA Ana Pesukic - po Katnicu (samo)organizovana kriminalka.

    https://press.co.me/ekskluzivno-vide...ic-markovic-2/


    Ovo je za ludilo mozga.

    Ali vjerujem apsolutno da je gospodin svo ovo vrijeme bio vladar iz sijenke i gospodar CG novca i CG nekretnina.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  12. #6234
    Join Date
    May 2006
    Posts
    2,243
    Thanks Thanks Given 
    6,952
    Thanks Thanks Received 
    680
    Thanked in
    397 Posts

    Default

    Kako tatu prosu da su isli na babine ko Sarica u PV, jos 2008....sad znamo da bar od tada mu daju podrsku

    Sent from my phone

  13. #6235
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,987
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,043
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaf7 View Post
    Kako tatu prosu da su isli na babine ko Sarica u PV, jos 2008....sad znamo da bar od tada mu daju podrsku

    Sent from my phone
    To je bio tajni zadatak.
    Isto kao svadba kod Kalica.

    Katnic to zna najbolje.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  14. The Following 3 Users Say Thank You to Kliker17 For This Useful Post:


  15. #6236
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,080
    Thanks Thanks Given 
    4,978
    Thanks Thanks Received 
    8,961
    Thanked in
    4,327 Posts

    Default

    kad zamislim malog, ja uvijek vidim lika koji sjedi i slika tatu sa slanje
    nothing comes from violence and nothing ever could

  16. The Following 2 Users Say Thank You to goozica For This Useful Post:


  17. #6237
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,474
    Thanks Thanks Given 
    112
    Thanks Thanks Received 
    1,847
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    O čuvari bemaksovog poštenja...
    Nije vas bilo ovih dana nešto. ŠTa bi, da se malo zaboravi Šefov tal od cigara, droge, oružja ili dijamanata? E neće moći bemaksovci.
    Cudo jedno kako vam ne smeta Vucicevo postenje ili je to samo zato sto je Srbin. Opet diskriminacija. Uzas sto se radi

  18. #6238
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,582
    Thanks Thanks Given 
    1,561
    Thanks Thanks Received 
    2,172
    Thanked in
    1,038 Posts

    Default Iz raznih medija [Edicija 2023]

    https://borba.me/calovic-porucila-ad...za-tri-godine/

    Pišem na ovom forumu oko 15 godina,ali vjerujte da trenutno nemam rijeci kojima bih opisao ogroman respekt koji imam prema ovoj ženi,znaci Vanja svaka ti čast


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. The Following 3 Users Say Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  20. #6239
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,760
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    204
    Thanked in
    153 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Cudo jedno kako vam ne smeta Vucicevo postenje ili je to samo zato sto je Srbin. Opet diskriminacija. Uzas sto se radi
    Ђе мене нађе?
    Вчћ пдр.

  21. #6240
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,474
    Thanks Thanks Given 
    112
    Thanks Thanks Received 
    1,847
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    Ђе мене нађе?
    Вчћ пдр.
    Nadjoh te u njegovom cedu NSDu.

  22. #6241
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,703
    Thanks Thanks Given 
    1,165
    Thanks Thanks Received 
    718
    Thanked in
    521 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...oko-pet-godina
    Isto bi trebalo ovaj trajekt posmatrat drugačije, mora radit pa sa sve gubitkom. Vijesti su sad valjda revoljucionarni medij
    Yes, I'm in need of something
    But it's something you ain't got​

  23. #6242
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,760
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    204
    Thanked in
    153 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Nadjoh te u njegovom cedu NSDu.
    Ако се не варам, НСД је од СНС старија макар 4 године, па је и са логичке стране ова констатација неодржива.
    И уосталом, отац твоје нације је прилично помогао стварању СНС.
    Last edited by niksicanin 24; 05-07-23 at 20:45.

  24. #6243
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,474
    Thanks Thanks Given 
    112
    Thanks Thanks Received 
    1,847
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    Ако се не варам, НСД је од СНС старија макар 4 године, па је и са логичке стране ова констатација неодржива.
    И уосталом, отац твоје нације је прилично помогао стварању СНС.
    Niksicanin potrdjuje tezu ne da su samo NSD i DPS isto vec su im i pristalice na istom nivou. Ovako su svojevremeno glasaci DPSa govorili da nisu za Mila

    Inace obozavam ovaj dio kad ti neko u odgovoru iz malog mozga izvuce neku nebitnost koja veze nema ni sa tobom, ni sa temom.

  25. #6244
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    ono jes da je nsd filijala snsa i da preko njih rovare po CG al to je nebitno. a i ono da je parama građana Srbije kupljeno mjesto predsjednika opštine ovome te mrzi sve Crnogorce i manjine je isto sitnica
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  26. #6245
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    20,268
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    8,657
    Thanked in
    3,826 Posts

    Default

    Ako bi śutra dps promijenio ime, ili kompletan dps kadar osnovao novu partiju, da li bi ikakvog značaja imalo to što bi nsd formalno bila starija partija od te preimenovane ili novoosnovane partije sa potpuno istim ljudima?

    Nilsicanin24, znam da nisi glup, ali ne znam zašto nas ostale ovđe smatraš glupima.

  27. #6246
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,760
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    204
    Thanked in
    153 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Niksicanin potrdjuje tezu ne da su samo NSD i DPS isto vec su im i pristalice na istom nivou. Ovako su svojevremeno glasaci DPSa govorili da nisu za Mila

    Inace obozavam ovaj dio kad ti neko u odgovoru iz malog mozga izvuce neku nebitnost koja veze nema ni sa tobom, ni sa temom.
    Ти си ме очито замијенио са неким.За Вучића никада нисам био нити ћу бити. Друга је ствар његова функција и чињеница да је на челу Србије Никола Шећероски, српска странка из ЦГ ће сарађивати са тим властима.

  28. #6247
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,551
    Thanks Thanks Given 
    6,094
    Thanks Thanks Received 
    6,648
    Thanked in
    3,173 Posts

    Default

    сарађивати = шупкати.
    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

  29. #6248
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    saradnja be like

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...intext_related

    jbg, sns im je gazda, a gazdu moraš da slušaš. čak i ako to znači da pljuješ po državi u kojoj živiš al šta je to za ove ljuCkovine
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  30. #6249
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,760
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    204
    Thanked in
    153 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    сарађивати = шупкати.
    Бемакса ти и Шефа ти, немој тако. Увијек ме матира тај врцави хумор.

  31. #6250
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,987
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,043
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Sto je ovo?????

    Ne moze se procitat nista korisno na temi "Iz raznih medija" od prepucavanja djecine ko je ko, ko je za koga, ko je ciji kucko, i ko je ciji gazda.

    Zabolje nas forumase ona stvar za sta ste vi i za koga. Zabolje mene npr. vase licno opredjeljenje. Trujete temu.

    Napisite nesto korisno i pametno, a tice se drustvenog i politickog zivota u CG i uticaja istog na nasu buducnost i svakodnevnicu.

    A za dopisivanja i licna prepucavanja i prebrojavanja otvorite neki grupni chat.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  32. The Following 7 Users Say Thank You to Kliker17 For This Useful Post:


Page 250 of 442 FirstFirst ... 150200240246247248249250251252253254260300350 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Premier League 2022/2023
    By miovrag in forum Fudbal
    Replies: 213
    Last Post: 19-08-23, 22:38
  2. 2022/2023 NBA Season
    By miha in forum Košarka
    Replies: 2802
    Last Post: 30-06-23, 11:26
  3. Iz raznih medija [Edicija 2022]
    By Kliker17 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 14336
    Last Post: 01-01-23, 10:50
  4. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  5. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •