
Originally Posted by
Bluemoon
Moj đed taj nije bio iz Crne Gore sa majčine strane no iz Srbije.Poslije partizana je upisao vojnu akademiju i postao oficir.S očeve strane su mi bili iz Crne Gore a oni su sve to gledali doba sa nostalgijom nekom kroz vrleti krševite.
I onaj kredenac što su svi tad imali.
On je međutim jezivo bio vezan za Rusiju i šah.I bio je okorjeli ateista.Savršeno,analitički i zdravorazumski mi je objasnio i zašto.
Elem.
Na ovu temu iz ww2 a i danas crkva mora biti odvojena od države u suprotnom od države ništa.
Bookmarks