Page 70 of 100 FirstFirst ... 206066676869707172737480 ... LastLast
Results 1,726 to 1,750 of 2493

Thread: Pivo(pije)

  1. #1726
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    2,053
    Thanks Thanks Given 
    426
    Thanks Thanks Received 
    1,020
    Thanked in
    467 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Za jednokratnu upotrebu isto ovako, nije povratno ?
    Povratna je ambalaža. Isto tako ima i velika burad sa kojima daje točilice na korišćenje.

    https://instagram.com/highlander_brushes/

  2. The Following 2 Users Say Thank You to Milos Darmanovic For This Useful Post:


  3. #1727
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,346
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,689
    Thanked in
    5,186 Posts

    Default

    Evo jedne interesantne tabele đe se vidi šta pijemo:


  4. The Following 11 Users Say Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  5. #1728
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,346
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,689
    Thanked in
    5,186 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Milos Darmanovic View Post
    Bolje uzeti od Pauna bure nego Heineken. Ima čak i ove male varijante od 4 litra što može direktno iz njih da se toči. Mislim da je oko 10 eura bilo to malo burence prošle godine.

    https://instagram.com/highlander_brushes/
    Zvah danas, nemaju trenutno 4l, čekaju da uvezu te male točilice ili što li, biće kroz mjesec dana.

    Uglavnom, imaju 20l bure, sa točilicom - 45e.
    Treba se popit isti dan kaže jer sjutra već nije to to što i pretpostavih.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #1729
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,293
    Thanks Thanks Given 
    135
    Thanks Thanks Received 
    713
    Thanked in
    332 Posts

    Default

    \\
    OFL•GIC

  7. The Following 2 Users Say Thank You to Drug Tito For This Useful Post:


  8. #1730
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,821
    Thanks Thanks Given 
    24,033
    Thanks Thanks Received 
    9,894
    Thanked in
    7,402 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Drug Tito View Post
    Mnogo kul priča,pivara i cijela linija.Voljela bih da probam ovo njihovo Dva klasa.I etikete mi se baš sviđaju.

  9. #1731
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,346
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,689
    Thanked in
    5,186 Posts

    Default

    Pojma nemam zašto nisam nefiltirano pio do sad, malo izguglah par tekstova đe se objašnjavaju razlike, ne planiram se vraćat nazad







    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. The Following 2 Users Say Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  11. #1732
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,737
    Thanks Thanks Given 
    9,158
    Thanks Thanks Received 
    6,614
    Thanked in
    2,591 Posts

    Default

    Brzo ces odustat
    Kako si ti dio ekipe ovdje koja ne pije 3-4 vec 12-20 vidjeces sta te ceka
    A za 2 ili 3 je perfekcija

  12. #1733
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,346
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,689
    Thanked in
    5,186 Posts

    Default

    A ja popijem tu količinu onog klasičnog Nikšićkog u limenku ili točenog, ka nov sam ujutru, računam da od ovoga ne mogu bit gori?

    Eventualno, kad se ponekad uključi i tekila i prećera se znam stavit pola litra čokoladnog mlijeka pored kreveta, liječi bukvalno...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #1734
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,821
    Thanks Thanks Given 
    24,033
    Thanks Thanks Received 
    9,894
    Thanked in
    7,402 Posts

    Default

    Malo ima više ekstrakta zato mislim da ti je rekao kao mutna kraft piva.
    Istina "malo su teža" za želudac na veću količinu.Isto važi i za pšenična.

  14. #1735
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,346
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,689
    Thanked in
    5,186 Posts

    Default Pivo(pije)

    A to vjerovatno, ja Erdinger recimo ne mogu bez 4-5 u vr glave, bude mi osjećaj u želucu kao da sam se prejeo. Nije mi muka nego jednostavno ne mogu više


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. The Following User Says Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  16. #1736
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Buduća Autonomna Pokrajina Boka Kotorska
    Posts
    9,319
    Thanks Thanks Given 
    1,724
    Thanks Thanks Received 
    2,378
    Thanked in
    1,097 Posts

    Default

    Ovaj Tuborg Ice po sastavu nije neka sreća, ali ide ko djeca iz škole

    Sent from my SM-S901E using Tapatalk
    Stay salty.

  17. The Following 2 Users Say Thank You to guvarana For This Useful Post:


  18. #1737
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,822
    Thanks Thanks Given 
    2,462
    Thanks Thanks Received 
    1,166
    Thanked in
    549 Posts

    Default

    Toceno Niksicko Tamno, proizvedeno u Apatinu- nevjerovatno dobro pivo ko voli tamna.
    Za klasu bolje od onog proizvedenog u Trebjesi.

  19. #1738
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,346
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,689
    Thanked in
    5,186 Posts

    Default Pivo(pije)

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Brzo ces odustat
    Kako si ti dio ekipe ovdje koja ne pije 3-4 vec 12-20 vidjeces sta te ceka
    A za 2 ili 3 je perfekcija
    Auh, popih 5-6 od 0.5, napit se nisam moga cijelu noć vode, baš mi je težina neka bila u glavu, trebalo mi je jutros dvije dobre ure sebi da dođem.

    Pitko je super, ukus po meraku ali dobro si, nije ovo za duže staze bez za posle/uz ručak...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. The Following User Says Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  21. #1739
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    12,782
    Thanks Thanks Given 
    26,052
    Thanks Thanks Received 
    8,372
    Thanked in
    4,114 Posts

    Default

    A ne za duže staze.
    Ali jedno 3, 4 komada Paulaner mutnog mi padnu fenomenalna. Točeni obavezno.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  22. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  23. #1740
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,821
    Thanks Thanks Given 
    24,033
    Thanks Thanks Received 
    9,894
    Thanked in
    7,402 Posts

    Default

    Na tuđim greškama se uči,na sopstvenim utvrđuje gradivo.

  24. The Following 4 Users Say Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  25. #1741
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    763
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Na tuđim greškama se uči,na sopstvenim utvrđuje gradivo.
    Lagano
    Trenutno si najveci besposlicar na forumu

  26. The Following User Says Thank You to Oliver Nedeljkovic For This Useful Post:


  27. #1742
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,737
    Thanks Thanks Given 
    9,158
    Thanks Thanks Received 
    6,614
    Thanked in
    2,591 Posts

    Default

    Reko ti moj dobri bitrate, nisam se salio
    Mi sto pijemo 10+ samo carlsberg, heineken i slicne sokove
    Ta mutna piva, to je vise hrana nego pivo, popih tri leffea u bahus prije par dana. Mada nisam nista bio jeo. Mrtav. Sto kazes 20l vode sam popio

  28. The Following 5 Users Say Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  29. #1743
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,821
    Thanks Thanks Given 
    24,033
    Thanks Thanks Received 
    9,894
    Thanked in
    7,402 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Oliver Nedeljkovic View Post
    Lagano
    Trenutno si najveci besposlicar na forumu
    Što bi voodu popaj reka' nije ti fazon.
    Dobra numera baj d vej i dobro pivo vazda.



  30. #1744
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,821
    Thanks Thanks Given 
    24,033
    Thanks Thanks Received 
    9,894
    Thanked in
    7,402 Posts

    Default

    I sad nešto mnooogo bolje.

    Jedna priča iz Beograda.Mnogo dobra priča.Takve su priče iz Beograda.Postoje likovi koji prosipaju m*da ka' klikere, a postoje momci koji prave dobre priče.
    Velika je razlika između dva pojma "seljak" i "ljakse".

    Ljakse se svako jutro slika na Porto dok pije dojč pa postavi na instagram ka' kakva faca - baČa fore i fazone sa Porta.
    Uz njega su obavezno likovi koji se dive njegovome liku i djelu Ljakseta.

    Preporuka za momke koju nisu iz te ljakserke priče. (ne kaEmse vele)





    Last edited by Bluemoon; 07-05-23 at 15:04.

  31. #1745
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Buduća Autonomna Pokrajina Boka Kotorska
    Posts
    9,319
    Thanks Thanks Given 
    1,724
    Thanks Thanks Received 
    2,378
    Thanked in
    1,097 Posts

    Default

    Svaka čast svakome, ali mene jako smaraju ovi kraft pivari. Jeste brate, niko ne zna pivo napravit bez ti.

    Sent from my SM-S901E using Tapatalk
    Stay salty.

  32. The Following 4 Users Say Thank You to guvarana For This Useful Post:


  33. #1746
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    3,582
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    1,238
    Thanked in
    740 Posts

    Default

    jeste,ogromna većina su petljavine,čast izuzecima.npr pravo ječmeno bez kukuruza,krupice i pšenice od zapravo dobre vode,ili pravo crno/tamno/stout pivo bez karamela (ono što je mamut pokušao da uradi u cg,ali heb'ga ne možeš ti sa zulumom nergelie).

    meni je zidar sasvim dovoljan zbog vode,iako bi volio da se okanu sumpora i krupice ali šta ćeš,tako je kako je.dunavska piva ne pijem od svjetskog 2010te a ove ostale prevare zaobilazim u širokom luku (iako IPA umije da okrijepi po žezi kao slabo šta ali tu je mammut,umijem doći do njega).

  34. #1747
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,821
    Thanks Thanks Given 
    24,033
    Thanks Thanks Received 
    9,894
    Thanked in
    7,402 Posts

    Default

    Ma da sve to treba pod ključ ko Sputnjik 1957 u Kragujevac koja je inače kafana što drži kraft piva.Ili Samo Pivo u Beograd.Mene da neko pita i jednu i drugu bi preporučila.
    Nije stvar u tome jel oni znaju ili ne znaju no što od toga realno nemaju ništa do entuzijazma ođe na Balkan,pa mi nekako kad gledam sve ove face što misle da išta znaju o pivu ide ono a dobro je to.
    Kad ih već država sa idiotima na načelju gazi što ne bi i ostali.

    Prije svega ti mali pivari pokušavaju neku priču da stvore pa ono što se mene tiče rispekt.U Njemačkoj su takve priče više na cijeni ovdje je ono šta ovi momci nešto izmišljaju i tako te ljakse fore.
    Last edited by Bluemoon; 07-05-23 at 15:42.

  35. #1748
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    3,582
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    1,238
    Thanked in
    740 Posts

    Default

    nikakav problem ne bi bio da neko ima zapravo korisnu ideju,dobar recept itd već što se ponavljam opet uz čast izuzecima cijela priča svodi na trendi marketing i valjanje generičkog piva sa kao nekim aditivima. to je samo faking pivo, nije neka alhemija

  36. #1749
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Buduća Autonomna Pokrajina Boka Kotorska
    Posts
    9,319
    Thanks Thanks Given 
    1,724
    Thanks Thanks Received 
    2,378
    Thanked in
    1,097 Posts

    Default

    Ljakse fore, ovo ono. A viđi ovoga klinca sa slike, nema 26-7 godina u prkno i već je brewmaster. To nije seljački?
    Pola likova sa ovoga threda su više piva popili nego li je on napravio.

    Sent from my SM-S901E using Tapatalk
    Stay salty.

  37. #1750
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,821
    Thanks Thanks Given 
    24,033
    Thanks Thanks Received 
    9,894
    Thanked in
    7,402 Posts

    Default

    Aok.

    Pitanje je prije svega sirovine,jel ovaj mali bru master ili nije najmanja je rabota.Prvo i osnovno kraft pivari uzimaju sirovine koje su neki više pedalj ispred sirovine kukuruzne krupice,i ostalo.Druga stvar kad su momci recimo iz Risna počeli svoju priču bila je priča da im se akciza lupa ka Nikšićkoj Pivari.

    Ti momci su pravili jedva 100 litara i pravili neku priču,i onaj što im je radio etikete je nešto eto radio.Akcenat na entuzijazam.
    Ali,ono jeste ljakse je nekima priča da takvi su problem.I još ono da naprave kako su ti neki momci konkurencija Jelenu,Nikšićkom i Hajnikenu.
    Dobro je da pojedini znaju iz kakvog pepela su ovi iz Dogme digli pivarstvo u Srbiji kao i oni isti u Crnoj Gori.
    Kabinet je u Srbiji inače krenuo da pravi neku svoju priču no bilo je ono a vidi ovu budalu i tome slični komentari uostalom.
    Nisu oni nikakva konkurencija gigantima no stvar ukusa pa kome što drago.
    Last edited by Bluemoon; 07-05-23 at 17:03.

Page 70 of 100 FirstFirst ... 206066676869707172737480 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •