Sto da činiš kad mobilni operater čiji se korisnik bude tako profesionalan pa te blokira na društvenoj mreži zato što si ostavio konstruktivnu kritiku, bez ikakvog neprikladnog rječnika?
Ovo je vjerovatno odluka nekog frustriranog klinca koji je zapošljen kao podrška na društvenim mrežama a kontrola vjerovatno ne postoji, nikakva.
Poslato preko goluba pismonoše






Reply With Quote
Bookmarks