Page 33 of 52 FirstFirst ... 2329303132333435363743 ... LastLast
Results 801 to 825 of 1280

Thread: m:tel [opšta tema]

  1. #801
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    33,106
    Thanks Thanks Given 
    3,589
    Thanks Thanks Received 
    6,833
    Thanked in
    3,573 Posts

    Default

    Evo su me danas obradovali da ce od aprila minimalna dopuna bit' 4e.

    Tako je to u banana drzavi dje nema niko da kontrolise ista i dje je zastita potrosaca misaona imenica na papiru za koju neke budale dobijaju pare a nista ne rade.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  2. #802
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,099
    Thanks Thanks Given 
    639
    Thanks Thanks Received 
    654
    Thanked in
    408 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Evo su me danas obradovali da ce od aprila minimalna dopuna bit' 4e.

    Tako je to u banana drzavi dje nema niko da kontrolise ista i dje je zastita potrosaca misaona imenica na papiru za koju neke budale dobijaju pare a nista ne rade.
    2e ako dopunjavas preko kartice

  3. #803
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    33,106
    Thanks Thanks Given 
    3,589
    Thanks Thanks Received 
    6,833
    Thanked in
    3,573 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Randy Orton View Post
    2e ako dopunjavas preko kartice
    Uvijek dopunjavam preko 'digitalnog kioska'.

    Ne znam u koju kategoriju to spada.

    Ali nisam ni ja bitan i kako ja dopunjavam, pricam uopsteno da svake godine dizu granicu da to vise nema smisla... Em moras svakog mjeseca da dopunjavas em to minimalno dopunjavanje je sve vece i vece.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  4. #804
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,099
    Thanks Thanks Given 
    639
    Thanks Thanks Received 
    654
    Thanked in
    408 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Uvijek dopunjavam preko 'digitalnog kioska'.

    Ne znam u koju kategoriju to spada.

    Ali nisam ni ja bitan i kako ja dopunjavam, pricam uopsteno da svake godine dizu granicu da to vise nema smisla... Em moras svakog mjeseca da dopunjavas em to minimalno dopunjavanje je sve vece i vece.
    Vjerovatno onda nije isto kao na Telenoru.Danas mi stize poruka da ce uskoro bit minimalna dopuna 4e a da preko kartice ostaje 2e

  5. #805
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    33,106
    Thanks Thanks Given 
    3,589
    Thanks Thanks Received 
    6,833
    Thanked in
    3,573 Posts

    Default

    Isto je to na svim mrezama sigurno... uvijek se to po dogovoru.

    Kad je u pitanju jace sklepanje naroda onda se i najkonkurentije firme dogovore bez problema.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  6. #806
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    11,167
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    564
    Thanked in
    405 Posts

    Default

    Pređite na postpaid i nema frke nego se cimate sa dopunom

    Послато са M2002J9G помоћу Тапатока

  7. #807
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    33,106
    Thanks Thanks Given 
    3,589
    Thanks Thanks Received 
    6,833
    Thanked in
    3,573 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by straus View Post
    Pređite na postpaid i nema frke nego se cimate sa dopunom
    Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
    Nekome mozda postpaid ne odgovara.

    Neko mozda provede vise vremena van CG nego u CG pa je malo glupo da placa pretplatu kad uopste ne koristi benefite iste.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  8. The Following User Says Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  9. #808
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Send me location
    Posts
    7,247
    Thanks Thanks Given 
    1,105
    Thanks Thanks Received 
    659
    Thanked in
    333 Posts

    Default

    Imas i onaj mono paket sa pretplatom od 0e, cijene poziva i poruka kao na prepaid.

    Sent from my S22+ using Tapatalk


  10. The Following User Says Thank You to nexus4 For This Useful Post:


  11. #809
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica - Cambodia
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    95
    Thanks Thanks Received 
    34
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Istice mi ugovor sa Telemach-om,pa ne znam sto mi je cinjet,dal se prebacit na mtel(samo zbog Arene)
    Kakav im je ovaj Move imaju li cesto prekida,internet mrceni znam da pocesto imaju problema,jel tu sto bolje stanje.

    Sent from my SM-A528B using Tapatalk
    Budućnost

  12. #810
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    3,224
    Thanks Thanks Given 
    150
    Thanks Thanks Received 
    281
    Thanked in
    167 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nexus4 View Post
    Imas i onaj mono paket sa pretplatom od 0e, cijene poziva i poruka kao na prepaid.

    Sent from my S22+ using Tapatalk
    Ima i telenor postpejd paket sa pretplatom od 0 eura, to im je kao za pomorce. Ja imam jedan takav broj jer mi je trebao samo za dolazne pozive.
    Nijesam siguran da MTEL ima tu varijantu postpaid

  13. #811
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    podgorica
    Posts
    2,168
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    164
    Thanked in
    112 Posts

    Default

    Ja koristim mtel one, platiš koliko koristiš.
    Za internet za 2€ 5 GB ako hoću pošalje se samo SMS. Plaćam preko mtel aplikacije prije 15-og i dobijam neke poene. Prije 2 mjeseca sam zamijenio 25 poena za 100gb za 12 mjeseci.

    Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
    ПОДГОРИЧКА БУДУЋНОСТ !

  14. #812
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    11,809
    Thanks Thanks Given 
    2,380
    Thanks Thanks Received 
    2,392
    Thanked in
    1,498 Posts

    Default

    Svi operateri da imaju paket od 0e pretplatom. Ja imam u telekom.

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  15. #813
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    Montenegro
    Posts
    8,833
    Thanks Thanks Given 
    2,767
    Thanks Thanks Received 
    1,347
    Thanked in
    874 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kambodza View Post
    Istice mi ugovor sa Telemach-om,pa ne znam sto mi je cinjet,dal se prebacit na mtel(samo zbog Arene)
    Kakav im je ovaj Move imaju li cesto prekida,internet mrceni znam da pocesto imaju problema,jel tu sto bolje stanje.

    Sent from my SM-A528B using Tapatalk
    I u PG i u DG imam mtel optiku, nisam imao nikakvih problema do sad.

  16. #814
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    12,774
    Thanks Thanks Given 
    26,036
    Thanks Thanks Received 
    8,365
    Thanked in
    4,107 Posts

    Default

    Ajde ovdje da pitam.
    Imao sam neku pripejd karticu (068) koja mi je koristila samo za Viber i zaboravim da dopunim i uzmu mi broj. Ostao mi je Viber i dalje ali imam problem da me zovu ljudi na taj broj.
    Sad bih da uzmem neku pripejd, nebitna mreža, koja će isto tako da mi služi samo za Viber ali da ne moram često dopunjati kako bi ostala aktivna.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  17. #815
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,478
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    4,446
    Thanked in
    2,610 Posts

    Default

    Uzmi postpaid sa pretplatom 0 i ćao.

    Poslato sa Ultra S22 pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  18. #816
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    12,774
    Thanks Thanks Given 
    26,036
    Thanks Thanks Received 
    8,365
    Thanked in
    4,107 Posts

    Default

    Nisam znao da ima i to. Odlično.
    Tnx.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  19. #817
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    11,809
    Thanks Thanks Given 
    2,380
    Thanks Thanks Received 
    2,392
    Thanked in
    1,498 Posts

    Default

    4g i kablovski internet nema u Baru. Ima li jos neko problema?
    edit: Eto vratio se nakon po ure

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
    Last edited by miovrag; 29-03-23 at 10:51.

  20. #818
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    8,093
    Thanks Thanks Given 
    2,001
    Thanks Thanks Received 
    1,333
    Thanked in
    805 Posts

    Default

    Pukao je bio u pg isto jutros...

    Sent from my Mate 40 pro using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  21. The Following User Says Thank You to darko cfc For This Useful Post:


  22. #819
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    33,106
    Thanks Thanks Given 
    3,589
    Thanks Thanks Received 
    6,833
    Thanked in
    3,573 Posts

    Default

    Kako prskava mtel net danas, jedva najobičnije stranice otvara... katastrofa.

    50 puta ispod normalne brzine, cijeli dan danas...

    EDIT: Evo izgurah jedva preko 1MB.. svaka cast.



    Poslato preko goluba pismonoše
    Last edited by Fidel Castro; 22-04-23 at 14:53.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  23. #820
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    >>>>>068 033045
    Posts
    3,531
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    131
    Thanked in
    102 Posts

    Default

    Moskovska ulica


    https://www.speedtest.net/my-result/a/9223421546


    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Last edited by JovanK; 22-04-23 at 15:04.

  24. #821
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    11,809
    Thanks Thanks Given 
    2,380
    Thanks Thanks Received 
    2,392
    Thanked in
    1,498 Posts

    Default

    Moguce pripaid Postpaid bez problema

    Sent from my Redmi note 12 Pro 5G using Tapatalk

  25. #822
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    33,106
    Thanks Thanks Given 
    3,589
    Thanks Thanks Received 
    6,833
    Thanked in
    3,573 Posts

    Default

    Sto da činiš kad mobilni operater čiji se korisnik bude tako profesionalan pa te blokira na društvenoj mreži zato što si ostavio konstruktivnu kritiku, bez ikakvog neprikladnog rječnika?



    Ovo je vjerovatno odluka nekog frustriranog klinca koji je zapošljen kao podrška na društvenim mrežama a kontrola vjerovatno ne postoji, nikakva.

    Poslato preko goluba pismonoše
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  26. #823
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    33,106
    Thanks Thanks Given 
    3,589
    Thanks Thanks Received 
    6,833
    Thanked in
    3,573 Posts

    Default

    Ja ne znam dje im prolazi ova glupa prica...



    Mislim turiste ne zanima ta prazna prica, uzece taj paket svakako za onoliko dana koliko budu tu.

    Ali za ove poput mene koji su do sada koristili iste te turisticke pakete a sad iste placaju 30-50% vise, ne znam o kakvim glupostima i benefitima pricaju.

    Stvar je vrlo prosta... mjesecni net koji je kostao 15 eura, sad kosta 20 eura. Polumjesecni net koji je kostao 10e, sad kosta 15e.

    Svaka druga prica je suvisna.

    "Nikada veci benefiti nisu bili". E pa kakvi paklenici.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  27. #824
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    11,809
    Thanks Thanks Given 
    2,380
    Thanks Thanks Received 
    2,392
    Thanked in
    1,498 Posts

    Default

    Zbog specifičnosti posla,čudim se da niko od operatera nije napravio paket za pomorce,koji će kada su brodu nece placati ili neki dio pretplate.
    Ovo ti je sa pripaid je mučenje,svaka cast kako imas živce....

    Sent from my Redmi note 12 Pro 5G using Tapatalk

  28. #825
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,478
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    4,446
    Thanked in
    2,610 Posts

    Default

    Pa napravili su.
    Koristiš dok si ovdje paket. Recimo Telenor 19e je sve neograničeno.
    Kada si na brod promijeniš paket i pretplata je 0.

    Poslato sa Ultra S22 pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

Page 33 of 52 FirstFirst ... 2329303132333435363743 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Grad Nikšić - opšta tema
    By --SpArTaNaC-- in forum Centralni
    Replies: 437
    Last Post: 21-06-26, 16:29
  2. T-Mobile [opšta tema]
    By YUGO-SLAVIJA in forum Operatori
    Replies: 4614
    Last Post: 13-04-26, 19:50
  3. RTCG - opšta tema
    By Icarus in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 587
    Last Post: 10-06-25, 17:18
  4. Nevjerovatno! Još jedno rušenje u Nikšiću..
    By balthazaar in forum Centralni
    Replies: 46
    Last Post: 04-03-09, 19:14
  5. Replies: 12
    Last Post: 27-11-07, 08:32

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •