Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 72

Thread: YouTube Vanced Revanced Premium

  1. #1
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    33,112
    Thanks Thanks Given 
    3,589
    Thanks Thanks Received 
    6,834
    Thanked in
    3,574 Posts

    Default YouTube Vanced Revanced Premium

    Danas je tuzan dan. Tuzan dan indeed.



    YouTube Vanced vise ne moze da se koristi.

    Znam da je bilo samo pitanje vremena ali eto... nadao sam se da to vrijeme nece jos doc' iako ih je Google pocerao jos prosle godine.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  2. The Following 5 Users Say Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  3. #2
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,045
    Thanks Thanks Given 
    40
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Danas je tuzan dan. Tuzan dan indeed.



    YouTube Vanced vise ne moze da se koristi.
    Moze. Samo skini poslednju verziju...
    Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...

  4. #3
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    33,112
    Thanks Thanks Given 
    3,589
    Thanks Thanks Received 
    6,834
    Thanked in
    3,574 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by fotograf View Post
    Moze. Samo skini poslednju verziju...
    Ovo je poslednja, nije bilo nista novije. Niti ce bit'.

    https://www.reddit.com/r/Vanced/comm...st_rip_vanced/
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  5. The Following User Says Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  6. #4
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,045
    Thanks Thanks Given 
    40
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Ovo je poslednja, nije bilo nista novije. Niti ce bit'.

    https://www.reddit.com/r/Vanced/comm...st_rip_vanced/
    Kako onda kod mene radi a isto to mi se pojavilo juce ili prekjuce?
    Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...

  7. #5
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    575
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    15
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Na huawei p50 pro sve radi normalno trenutno,nema upozorenja nikakvih

    Sent from my JAD-LX9 using Tapatalk

  8. #6
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    33,112
    Thanks Thanks Given 
    3,589
    Thanks Thanks Received 
    6,834
    Thanked in
    3,574 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by fotograf View Post
    Kako onda kod mene radi a isto to mi se pojavilo juce ili prekjuce?
    Ne znam stvarno, meni ne radi, kao i hiljadama koji su bas danas javili isto... A sinoc je sljakalo bez problema.

    Kad god se odradi neko azuriranje ili sta vec, ne "zahvate" se apsolutno svi korisnici, ili makar ne u isto vrijeme.

    Meni ne radi nikako, sve sam ocistio, reinstalirao itd. i opet ne radi.

    Jedini 'trik' koji je donekle uspio je da spustis snimak na dno i onda pritisnes 'play' jedno 100 puta dok ne pocne snimak. Ali to jednostavno ne zelim da radim.

    Ima i 'ReVanced' koji cu morat' da probam... ako ne, bice neki treci servis koji sigurno nece bit' tako dobar kao Vanced ali YT reklame necu gledat' sigurno a placat' jos manje.


    Sto se Vance-a tice, u zadnjih 5-6 sati je na hiljade i hiljade ljudi prijavilo isti problem, na svim mogucim platformama, iz svih mogucih zemalja...







    Last edited by Fidel Castro; 20-04-23 at 14:49.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  9. #7
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,045
    Thanks Thanks Given 
    40
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Ne znam stvarno, meni ne radi, kao i hiljadama koji su bas danas javili isto... A sinoc je sljakalo bez problema.

    Kad god se odradi neko azuriranje ili sta vec, ne "zahvate" se apsolutno svi korisnici, ili makar ne u isto vrijeme.

    Meni ne radi nikako, sve sam ocistio, reinstalirao itd. i opet ne radi.

    Jedini 'trik' koji je donekle uspio je da spustis snimak na dno i onda pritisnes 'play' jedno 100 puta dok ne pocne snimak. Ali to jednostavno ne zelim da radim.

    Ima i 'ReVanced' koji cu morat' da probam... ako ne, bice neki treci servis koji sigurno nece bit' tako dobar kao Vanced ali YT reklame necu gledat' sigurno a placat' jos manje.


    Sto se Vance-a tice, u zadnjih 5-6 sati je na hiljade i hiljade ljudi prijavilo isti problem, na svim mogucim platformama, iz svih mogucih zemalja...







    Skinuo sam tu verziju koja nije radila, instalirao ovu sa linka i od juce ujutru sve normalno radi. Ne znam do kad ce, ali radi...
    https://youtubevanced.org/dl/vanced-...cial-versions/
    Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...

  10. #8
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    33,112
    Thanks Thanks Given 
    3,589
    Thanks Thanks Received 
    6,834
    Thanked in
    3,574 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by fotograf View Post
    Skinuo sam tu verziju koja nije radila, instalirao ovu sa linka i od juce ujutru sve normalno radi. Ne znam do kad ce, ali radi...
    https://youtubevanced.org/dl/vanced-...cial-versions/
    Uzivaj dok mozes

    Evo ovaj ReVanced sljaka odlicno... treba se navic' na malo drugaciji 'look' i opcije ali bitno je da radi a cak se ni one reklame sa 'home'-a (na Vanced sam samo te imao) ne pojavljuju uopste, ovo je kao 'full Premium'.

    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  11. #9
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    PG
    Posts
    4,098
    Thanks Thanks Given 
    1,496
    Thanks Thanks Received 
    206
    Thanked in
    131 Posts

    Default

    Meni i dalje radi Youtube Vanced...

    Na drugi telefon mi ne radi,pa sam na taj stavio Revanced



    Sent from my S22+ using Tapatalk
    Last edited by Kradem_Shahte; 20-04-23 at 17:09.

  12. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,500
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    4,451
    Thanked in
    2,613 Posts

    Default

    Vanced ne radi od danas.

    Ali "Premium" radi bez problema.

    Poslato sa Ultra S22 pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  13. #11
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    5,162
    Thanks Thanks Given 
    624
    Thanks Thanks Received 
    1,232
    Thanked in
    903 Posts

    Default

    Meni radi. Odavno ne moze da cast-uje. Ali fercera na telefonu

  14. #12
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Buduća Autonomna Pokrajina Boka Kotorska
    Posts
    9,320
    Thanks Thanks Given 
    1,724
    Thanks Thanks Received 
    2,379
    Thanked in
    1,098 Posts

    Default

    Meni ne radi, ženi radi. ReVanced dosta dobar za sad. Bože podrži.

    Sent from my SM-S901E using Tapatalk
    Stay salty.

  15. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,500
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    4,451
    Thanked in
    2,613 Posts

    Default

    Proradio i meni Vanced.


    Poslato sa Ultra S22 pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  16. #14
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    33,112
    Thanks Thanks Given 
    3,589
    Thanks Thanks Received 
    6,834
    Thanked in
    3,574 Posts

    Default

    Meni je ReVanced i bolji.

    Tako da sve i da mi se vrati 'Vanced' mislim da bi zadrzao 'ReVanced'.

    Na 'Vanced' odavno 'cast' ne radi a pocele su i neke reklame da se filtriraju, konkretno na 'Home'.

    'ReVanced' nema ni jednog ni drugog problema + ima masu funcija jer je zapravo 'Premium YT' sto 'Vanced' nikad nije bio.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  17. #15
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    11,168
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    564
    Thanked in
    405 Posts

    Default

    Dajte mi link od tog revanceda. Hvala

    Послато са M2002J9G помоћу Тапатока

  18. #16
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    >>>>>068 033045
    Posts
    3,531
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    131
    Thanked in
    102 Posts

  19. #17
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    33,112
    Thanks Thanks Given 
    3,589
    Thanks Thanks Received 
    6,834
    Thanked in
    3,574 Posts

    Default

    Ja sam samo skinuo ReVanced Manager i noviju verziju YT-a u .apk formatu (oni su tamo postavili skoro najnoviju i nju sam skinuo) koju ces patch-ovat' pomocu tog ReVanced Manager-a i dobit' novu aplikaciju "YouTube ReVanced" koja ce zapravo bit' 'Premium YouTube'.

    Mozda ima i laksi nacin... ja sam ovo skinuo za 2-3 minuta, patch-ovalo se jos toliko i to je to.

    Posto sam ostavio 'Vanced Manager', nisam morao ni da povezujem nalog ni nista, pri pravom paljenju 'ReVanced' sam odma bio ulogovan u svoj nalog i sve je funckionisalo glatko.

    Samo da se iscackaju opcije i sto nekom odgovara ili ne odgovara.

    Meni je presmijesno da sad sam preskace one 'sponzorisane djelove' na klipovima, nisam ni znao da to postoji uopste tako da sad ne samo sto nemam ni jedne jedine reklame nego jos ne slusam ni one 'in-videos sponsors' jer cim kaze "this video..." odma preskoci taj segment i ustedi vrijeme...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  20. #18
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    Montenegro
    Posts
    8,833
    Thanks Thanks Given 
    2,767
    Thanks Thanks Received 
    1,348
    Thanked in
    875 Posts

    Default

    Vanced kod mene prestao prije 3-4 dana.
    Mora se isprobati taj Revanced, samo da ne gledam reklame i da ne moram da držim non stop uključen Youtube.

  21. #19
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    33,112
    Thanks Thanks Given 
    3,589
    Thanks Thanks Received 
    6,834
    Thanked in
    3,574 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mur3633 View Post
    Vanced kod mene prestao prije 3-4 dana.
    Mora se isprobati taj Revanced, samo da ne gledam reklame i da ne moram da držim non stop uključen Youtube.
    Sve to radi na ReVanced, jos bolje nego na Vanced.

    Ne zato sto je Vanced bio los nego zato sto je projekat napusten od strane developer-a jos prosle godine.

    Ali sve je ovo 'open soruce' i Gugl moze samo da juri jednog po jednog al' mislim (i nadam se) da ce uvijek bit' neka nova koja nudi manje-vise iste pogodnosti.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  22. The Following User Says Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  23. #20
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    9,154
    Thanks Thanks Given 
    1,451
    Thanks Thanks Received 
    1,185
    Thanked in
    582 Posts

    Default

    Пазите добро ђе скидате Revanced. Ја га још нисам скинуо ал сам чуо да је још у фази прављења стабилне апл и да се једино са github-a може скинути. Значи никакав сајт немају.

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Sate sate sate

  24. #21
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    6,221
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    958
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Ja sam ga skinuo sa 4PDA i nema greške.
    Oni su vazda pouzdani.

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

  25. #22
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    Montenegro
    Posts
    8,833
    Thanks Thanks Given 
    2,767
    Thanks Thanks Received 
    1,348
    Thanked in
    875 Posts

    Default

    Ja ga preuzeh sa revanced.net

  26. #23
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    33,112
    Thanks Thanks Given 
    3,589
    Thanks Thanks Received 
    6,834
    Thanked in
    3,574 Posts

    Default

    Ovo je njihova "stranica".. download isto vodi ka GitHub-u, samo sto sam siguran da vecina ljudi na GitHub ne bi znala da se snadje da dodje do valjanog linka jer je onima koji se ne "bave" time taj sajt totalni haos sa milion link-ova i cuda...

    https://revanced.io/manager/

    Ovako vodi direktno ka tom linku za skidanje pa onda dalje...

    Imaju i svoj subreddit gdje je sve objasnjeno kako treba..

    https://www.reddit.com/r/revancedapp/
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  27. #24
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    2,396
    Thanks Thanks Given 
    535
    Thanks Thanks Received 
    619
    Thanked in
    353 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Ja sam samo skinuo ReVanced Manager i noviju verziju YT-a u .apk formatu (oni su tamo postavili skoro najnoviju i nju sam skinuo) koju ces patch-ovat' pomocu tog ReVanced Manager-a i dobit' novu aplikaciju "YouTube ReVanced" koja ce zapravo bit' 'Premium YouTube'.

    Mozda ima i laksi nacin... ja sam ovo skinuo za 2-3 minuta, patch-ovalo se jos toliko i to je to.

    Posto sam ostavio 'Vanced Manager', nisam morao ni da povezujem nalog ni nista, pri pravom paljenju 'ReVanced' sam odma bio ulogovan u svoj nalog i sve je funckionisalo glatko.

    Samo da se iscackaju opcije i sto nekom odgovara ili ne odgovara.

    Meni je presmijesno da sad sam preskace one 'sponzorisane djelove' na klipovima, nisam ni znao da to postoji uopste tako da sad ne samo sto nemam ni jedne jedine reklame nego jos ne slusam ni one 'in-videos sponsors' jer cim kaze "this video..." odma preskoci taj segment i ustedi vrijeme...
    Odradio sam patch-ovanje, dobio "premium" aplikaciju ali nemam "dugme" za prebacivanje videa sa telefona na TV.
    Prilikom patch-ovanja nijesam izabrao opciju "Hide Cast Button".
    Radi li inače ova funkcija normalno?

    Poslano sa mog SM-S908B koristeći Tapatalk

  28. #25
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    33,112
    Thanks Thanks Given 
    3,589
    Thanks Thanks Received 
    6,834
    Thanked in
    3,574 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dasho View Post
    Odradio sam patch-ovanje, dobio "premium" aplikaciju ali nemam "dugme" za prebacivanje videa sa telefona na TV.
    Prilikom patch-ovanja nijesam izabrao opciju "Hide Cast Button".
    Radi li inače ova funkcija normalno?

    Poslano sa mog SM-S908B koristeći Tapatalk
    Ako nisi izabrao 'hide cast button' onda bi trebao da ga imas.

    Meni sljaka bez problema.



    Provjeri ponovo u opcijama, vidjeces istu opciju.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


Page 1 of 3 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. YouTube Premium
    By DeViLiSh|Je$$uS in forum Internet
    Replies: 175
    Last Post: 23-10-25, 10:59
  2. T - Premium i Premium Plus kartice
    By makach in forum Operatori
    Replies: 62
    Last Post: 10-12-16, 23:43
  3. Youtube videos...
    By BaRo in forum Muzika
    Replies: 22
    Last Post: 28-12-06, 07:11
  4. YouTube
    By Killy in forum Software
    Replies: 14
    Last Post: 18-09-06, 13:36

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •