Računam da će opasan posao svakako radit neko ko nešto zna o tome, nisu koritaši dočekali slobodu i nerealne i nezaslužene plate da bi ih struja pokosila.
Računam da će opasan posao svakako radit neko ko nešto zna o tome, nisu koritaši dočekali slobodu i nerealne i nezaslužene plate da bi ih struja pokosila.
- .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks