Ja mislim da nam je pukla pogibija (i jednima i drugima) kad se nacionalno izjašnjavanje privatizovalo.. Na jednu stranu branitelji svega Crnogorskoga na drugoj profesionalni Srbi..
A niko ništa o ugroženosti nas koji smo između te dvije udarne grupe..
No razumijem pojedine kolege, kad je već plaćeno mora se i mlatinjati po internetima..





Bookmarks