Page 51 of 442 FirstFirst ... 4147484950515253545561101151 ... LastLast
Results 1,251 to 1,275 of 11038

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2023]

  1. #1251
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    16,395
    Thanks Thanks Given 
    2,439
    Thanks Thanks Received 
    5,125
    Thanked in
    2,749 Posts

    Default

    U Njemačku su poljoprivredni krediti tipa 1%, sve mašinski se radi, oni i brda kose na onu kosačicu što sjediš na nju.
    Kad prolaziš Francuskom (nacionalom jel te, jer je autoput skup ), koja su to prostranstav njiva, zasada, ne možeš golim okom ufatit.
    Ljepota nacionalom je u pejzažu, koliko Francuzi imaju spomenika borcima i groblja istih, ima ček i nekih naših imena i prezimena što su ginuli tamo, pogotovo u WW1, na Verdenu, koliko su ih Njemci masakrirali
    Dok u Njemačku nema jednoga da ja vidjeh (mada se nemaju čime pofalit odista), e ima ustvari u sred Berlina, na 200m od Budenstaga, palim ruskin borcima, nek' @beatnological potvrdi.
    No, šta je ono bila tema
    Last edited by technus; 11-02-23 at 22:30.
    Forever young, i want to be forever young

  2. #1252
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,540
    Thanks Thanks Given 
    6,093
    Thanks Thanks Received 
    6,644
    Thanked in
    3,172 Posts

    Default

    wtf? Juce obalili iznad Aljaske, nocas iznad Kanade, a nista ne zbore sta im to znaci unidentified. da nijesu stigli?

    https://edition.cnn.com/2023/02/11/p...ada/index.html
    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

  3. The Following User Says Thank You to avet For This Useful Post:


  4. #1253
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    16,395
    Thanks Thanks Given 
    2,439
    Thanks Thanks Received 
    5,125
    Thanked in
    2,749 Posts

    Default

    Last edited by technus; 11-02-23 at 23:30.
    Forever young, i want to be forever young

  5. #1254
    Join Date
    May 2018
    Posts
    4,570
    Thanks Thanks Given 
    497
    Thanks Thanks Received 
    2,027
    Thanked in
    1,150 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    U Njemačku su poljoprivredni krediti tipa 1%, sve mašinski se radi, oni i brda kose na onu kosačicu što sjediš na nju.
    Kad prolaziš Francuskom (nacionalom jel te, jer je autoput skup ), koja su to prostranstav njiva, zasada, ne možeš golim okom ufatit.
    Ljepota nacionalom je u pejzažu, koliko Francuzi imaju spomenika borcima i groblja istih, ima ček i nekih naših imena i prezimena što su ginuli tamo, pogotovo u WW1, na Verdenu, koliko su ih Njemci masakrirali
    Dok u Njemačku nema jednoga da ja vidjeh (mada se nemaju čime pofalit odista), e ima ustvari u sred Berlina, na 200m od Budenstaga, palim ruskin borcima, nek' @beatnological potvrdi.
    No, šta je ono bila tema
    Sve su to tamo podigli neki ljudi sa juzne strane sredozemnog mora, nismo mi bili te mogucnosti :P


    Sala mala nemoj me objesiti herculesu

  6. #1255
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,540
    Thanks Thanks Given 
    6,093
    Thanks Thanks Received 
    6,644
    Thanked in
    3,172 Posts

    Default

    Nije loš marketing, a?

    Tužna crnogorska stvarnost: Na Žabljaku popust samo za goste iz Srbije – Sretenje 2023

    https://www.cdm.me/ekonomija/tuzna-c...sretenje-2023/
    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

  7. #1256
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,868
    Thanks Thanks Given 
    2,310
    Thanks Thanks Received 
    5,860
    Thanked in
    2,041 Posts

    Default

    Ako daju popust samo Srbima iz Srbije znači li to da su Srbi iz Crne Gore građani drugog reda, da ne kažem ugroženi, kao u NDH onomad, kako reče blazenopocivsi patrijarh?
    Last edited by remark; 12-02-23 at 09:42.

  8. The Following 3 Users Say Thank You to remark For This Useful Post:


  9. #1257
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    4,448
    Thanks Thanks Given 
    408
    Thanks Thanks Received 
    1,308
    Thanked in
    885 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    wtf? Juce obalili iznad Aljaske, nocas iznad Kanade, a nista ne zbore sta im to znaci unidentified. da nijesu stigli?

    https://edition.cnn.com/2023/02/11/p...ada/index.html
    Ma 100% nema nikakve veze sa onim sto se desava sa Bidenovim laptopom.

  10. #1258
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1,978
    Thanks Thanks Given 
    594
    Thanks Thanks Received 
    1,056
    Thanked in
    550 Posts

    Default

    Da nisu ti objekti u vezi sa crnogorskim svemirskim programom?

  11. #1259
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,844
    Thanks Thanks Given 
    1,905
    Thanks Thanks Received 
    1,869
    Thanked in
    770 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Ako daju popust samo Srbima iz Srbije znači li to da su Srbi iz Crne Gore građani drugog reda, da ne kažem ugroženi, kao u NDH onomad, kako reče blazenopocivsi patrijarh?
    A kako ja kao Srbin iz Crne Gore da dokazem nekome da sam Srbin?

    Sent from my SM-A528B using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  12. #1260
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,158
    Thanks Thanks Given 
    2,541
    Thanks Thanks Received 
    524
    Thanked in
    250 Posts

    Default

    Ja sam shvatio da, povodom srpskog praznika, daju popust svim građanima Srbije.
    Kad bi nama davali popust povodom srpskog praznika, bila bi to nekorektna provokacija, zar ne?

  13. #1261
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,652
    Thanks Thanks Given 
    75
    Thanks Thanks Received 
    931
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Oce da privuku turiste iz druge drzave jer imaju slobodne dane zbog nacionalnog praznika i prave promo paket za gradjane te drzave. Da pokusaju propalu sezonu spasit jer snijeg zakasnio.

    Bas apsolutno nista sporno ne vidim u ovome, sta vise svaka cast na domišljatosti i trudu da tudj praznik iskoriste da se slije koji dodatni euro u opštinu i pojača sezona.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  14. #1262
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,868
    Thanks Thanks Given 
    2,310
    Thanks Thanks Received 
    5,860
    Thanked in
    2,041 Posts

    Default

    Znači i Spajke može da iskoristi popust .

  15. The Following 5 Users Say Thank You to remark For This Useful Post:


  16. #1263
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,481
    Thanks Thanks Given 
    2,074
    Thanks Thanks Received 
    3,373
    Thanked in
    1,856 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    wtf? Juce obalili iznad Aljaske, nocas iznad Kanade, a nista ne zbore sta im to znaci unidentified. da nijesu stigli?

    https://edition.cnn.com/2023/02/11/p...ada/index.html
    https://www.instagram.com/reel/CoPz6...d=YmMyMTA2M2Y=

    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  17. #1264
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,482
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    4,446
    Thanked in
    2,610 Posts

    Default

    Kako lijepo šeta loptica između partijskih kolega... Mene samo zanima šta treba da se uradi da se Srbi osjećaju neugroženi u našoj divnoj zemlji Crnoj Gori?

    Jer sam prisustvovao zanimljivosti da je čovjek iz Nikšića pričao na kasi u Bingo Trebinje kako u NK Srbe jure, biju i zatvaraju i kako će to doći i kod njih u Trebinje. E sada ako je u NK tako, šta li rade u drugom gradovima Srbima

    Poslato sa Ultra S22 pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  18. #1265
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    415
    Thanks Thanks Given 
    73
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Dok su neki pravili pompe a na kraju nisu se ni pojavili, niti pokusali da vode razgovor sa strankama koje bi mogle da glasaju za smjenu ljudi koji su ponasanjem zasluzili da ne budu vise drzavni sluzbenici, jedna partija je cutala a odradila sto je do nje.

    I juce nidje da vidim to u medijima. Mozda bilo ali nisam vidio.

    Preokretu svaka cast.

    https://www.facebook.com/preokret.cg...src=deprecated

  19. #1266
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,579
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Kako lijepo šeta loptica između partijskih kolega... Mene samo zanima šta treba da se uradi da se Srbi osjećaju neugroženi u našoj divnoj zemlji Crnoj Gori?

    Jer sam prisustvovao zanimljivosti da je čovjek iz Nikšića pričao na kasi u Bingo Trebinje kako u NK Srbe jure, biju i zatvaraju i kako će to doći i kod njih u Trebinje. E sada ako je u NK tako, šta li rade u drugom gradovima Srbima
    Kakvo skretanje sa teme pod ručnom. Da ne pričamo više o skandaloznim popustima turistima iz Srbije nego ajmo malo o onome što sam usput čuo u Trebinju.

    A kako bi bilo da pričamo o ovome o čemu pričamo? Možda se neke etničke grupe u Crnoj Gori ne bi osjećale ugrožene kad bi ih tretirali isto kao druge? Recimo, da se ne pravi regionalni skandal kad im se da popust u CG hotelima, dok se za sve druge takvi popusti prihvataju zdravo za gotovo?

  20. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  21. #1267
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    13,466
    Thanks Thanks Given 
    6,598
    Thanks Thanks Received 
    6,292
    Thanked in
    2,622 Posts

    Default

    Mozda da pitamo forumase koji se izjasnjavaju kao Srbi da li se osjecaju ugrozeno i na koji nacin, van foruma.

    Znamo da su neki uspjeli da zajebu sistem i ipak otvore racun, ko zna sta bi bilo da se dofate drzavnih jasli...
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  22. #1268
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    8,193
    Thanks Thanks Given 
    242
    Thanks Thanks Received 
    1,813
    Thanked in
    913 Posts

    Default

    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  23. #1269
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,481
    Thanks Thanks Given 
    2,074
    Thanks Thanks Received 
    3,373
    Thanked in
    1,856 Posts

    Default

    Ja mislim da nam je pukla pogibija (i jednima i drugima) kad se nacionalno izjašnjavanje privatizovalo.. Na jednu stranu branitelji svega Crnogorskoga na drugoj profesionalni Srbi..
    A niko ništa o ugroženosti nas koji smo između te dvije udarne grupe..
    No razumijem pojedine kolege, kad je već plaćeno mora se i mlatinjati po internetima..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  24. The Following User Says Thank You to Zedd For This Useful Post:


  25. #1270
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,947
    Thanks Thanks Given 
    8,692
    Thanks Thanks Received 
    3,844
    Thanked in
    2,291 Posts

    Default

    Ljudi,chuste li Slavenku kako veli da zbog budzeta da bi se sproveo program Europa zdaj,nije imao toalet papira...???
    ...

  26. #1271
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,540
    Thanks Thanks Given 
    6,093
    Thanks Thanks Received 
    6,644
    Thanked in
    3,172 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    wtf? Juce obalili iznad Aljaske, nocas iznad Kanade, a nista ne zbore sta im to znaci unidentified. da nijesu stigli?

    https://edition.cnn.com/2023/02/11/p...ada/index.html
    3 dan zaredom. Sto smo obitavali, obitavali smo. Pocelo je. Dako budu imali smilosti prema nizim vrstama zivota kao sto mi nijesmo imali.

    US military shoots down high-altitude object over Lake Huron on Sunday

    https://www.cnn.com/2023/02/12/polit...ect/index.html
    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

  27. #1272
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    28,650
    Thanks Thanks Given 
    3,562
    Thanks Thanks Received 
    5,861
    Thanked in
    2,812 Posts

    Default

    Momci neka ste se vi ispričali o nacionalizmu za sve pare pored dvije otvorene teme baš tome namijenjene.
    Podijeliću nagrade kad stignem.
    Last edited by hercules; 12-02-23 at 22:34.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  28. #1273
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,690
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    https://www.cdm.me/sport/kosarka/crn...-po-direktivi/

    Dragan Vukcevic je vjerujem imao dobre namjere, ali se te stvari ne rade zabranama i direktivama. I to preko trecih lica. Trebao da je pozove kosarkasice na razgovor i da im objasni da bi trebale da se uzdrze poruka i simbola koje imaju politicku ili nacionalisticku konotaciju i izazivaju antagonizam kod dijela naroda Crne Gore. Te da reprezentacija drzave treba da predstavlja sve stanovnike/ce ove drzave. Ovakvim pogresnim postupkom je sam sebe doveo u neprijatnu situaciju. Sto ce sad kad su igracice ignorisale njegovu zabranu? Da nece mozda da ih kazni?

  29. The Following User Says Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  30. #1274
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    903
    Thanks Thanks Given 
    1,300
    Thanks Thanks Received 
    441
    Thanked in
    200 Posts

    Default

    https://m.cdm.me/politika/plamenac-d...iju-crne-gore/

    Da ne citate sve, najbolji je ovaj dio :


    “Već 30 godina živim u Njemačkoj … Ne želim da neko drugi kroji sudbinu moju i moje djece”

    Znaci,on ce doci sve sa djecom da mojoj djeci (i vasoj) kroji sudbinu ,i kad je skroje, obidju rodbinu par dana,put Gemanije.

  31. The Following 4 Users Say Thank You to MLS For This Useful Post:


  32. #1275
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,690
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    https://www.cdm.me/hronika/sta-kad-u...te-provalnika/

    Kada zateknete provalnika, možete ga lišiti slobode, i to samo kako su saopštili iz policije TVCG, bez prijetnji, sile, nečovječnog i ponižavajućeg postupanja.
    Kako lisiti slobode provalnika bez upotrebe sile? Na fino?

  33. The Following 2 Users Say Thank You to Ostoja For This Useful Post:


Page 51 of 442 FirstFirst ... 4147484950515253545561101151 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Premier League 2022/2023
    By miovrag in forum Fudbal
    Replies: 213
    Last Post: 19-08-23, 22:38
  2. 2022/2023 NBA Season
    By miha in forum Košarka
    Replies: 2802
    Last Post: 30-06-23, 11:26
  3. Iz raznih medija [Edicija 2022]
    By Kliker17 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 14336
    Last Post: 01-01-23, 10:50
  4. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  5. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •