Nije bas i da nije tema da budemo iskreni, usko je vezano za zemljotres jer je na zalost neminovno da i nas ceka jedan jaci. Pitanje je sta ce od primorja ostati da stoji al' je velika vjerovatnoca da ce malo onoga sto je izgradjeno poslije raspada YU biti na istom mjestu... Mada ni ono staro nije bas bas sigurno...






Reply With Quote
Bookmarks