
Originally Posted by
outline
pa tema su predsjednički izbori na kojima bi df da nam predsjednik bude plaćenik Rusije i SNSa koji mrzi Crnu Gore i Crnogorce
тапаталк
Ako je za to vecina naroda sta imas protiv toga?
Da me ne razumijes pogresno, daleko od toga da mi DF mirise :-)
Послато са SM-F936B помоћу Тапатока
doslo vrjeme da se promijeni potpis :)
Bookmarks