Brate, tek smo počeli, ne možeš očekivati od nas da odma' sve znamo, a većina nas čak i nema veze sa elektrikom, da ne pričam o solarnim panelima, prvi put smo ih vidjeli u životu u firmu.
A to za službene vozače i radnike, je li bolje kad nas je već toliko, da već nešto radimo, nego da se ne pojavljujemo na posa'?
A za gorivo, evo je drastično pala cijena goriva, što je muka?
A dje ima, tu se i troši, fala Bogu.
EПЦГ СГ
![]()




EПЦГ СГ



Bookmarks