Page 21 of 442 FirstFirst ... 111718192021222324253171121 ... LastLast
Results 501 to 525 of 11038

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2023]

  1. #501
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,868
    Thanks Thanks Given 
    2,310
    Thanks Thanks Received 
    5,860
    Thanked in
    2,041 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Pedja Bulatovic bi se mozda sjetio te iz 1863.
    Čuš sjetio, on je kažu bio i izvođač na šlageru srpskog sveta u Karlobagu, te daleke 1863-e. Spisak tj snimak postoji i čuva se u sefu u podrumu upravne zgrade Radoja Dakića.

  2. The Following User Says Thank You to remark For This Useful Post:


  3. #502
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,975
    Thanks Thanks Given 
    8,709
    Thanks Thanks Received 
    3,854
    Thanked in
    2,299 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Pa.... problem Novovica je sto je na onog sijaca luka poceo da podsjeca.
    Ne ulazeci u to je li Rade kriv ili nije, iako licno mislim da jeste, pocinje slucaj da mu lici na sprdnju. Ko za Krstovice.
    Vec evo dva ili 3 mjeseca se ni ne primicu sudu. Poslije pompeznoh hapsenja, pa pustanja, pa opet hapsenja.....nista se ne desava. A kad se ne ide na sud ovoliko dugo, male su sanse da ti imas neke cvrste dokaze.
    Da podjetim, a ovo je zvanicna konstrukcija SDT, Rade je formirao kriminalnu grupu sa dva covjeka koja je upoznao mjesec dana po dolasku na posao i sa trojicom koje nikad nije sreo niti ih poznaje.
    Iako vidim da su svi nesto sa njim odusevljeni, mislim da ce biti ko sa prvobitnom Katnicevom euforijom. Sto govori da je nama tuzilastbo svo isto i isto tako nesposobno i potkupljivo.
    Ali dobro. Vidjecemo brzo poslije izbora koliko je Novovic dobat. Za sad mislim da samo peca u mutnom i pravi sebi dimnu zavjesu da ga sklanjaju jer smeta politicki.
    Ali.....mozda i grijesim
    Novović je jasno i glasno one noci kod Petra rekao da je od 100% zaplijenjenih 90% nestajalo,ukradeno,tako da sigurno zna shto pricha,a sad shto se Drickey sinoc hvali zaplijenama,a ovo ne pominje,to je druga pricha.
    ...

  4. #503
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    1,862
    Thanks Thanks Given 
    1,082
    Thanks Thanks Received 
    1,450
    Thanked in
    725 Posts

    Default

    Kao i svi clanovi politickih stranaka, vjeruje samo sudu svoje partije.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #504
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    25,012
    Thanks Thanks Given 
    4,282
    Thanks Thanks Received 
    8,277
    Thanked in
    3,150 Posts

    Default

    Nikad vise 1863!



    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  6. The Following User Says Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  7. #505
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Laik View Post
    Naravno da jeste.
    Ne znam kako vam ne dosadi da vi pokušavate nama da namećete neke stavove. Ajde gledajte svoja posla.
    pomiješa si ti tu nešto žestoko. jedini koji nameću stavove ste vi, tj ekipa zvanični BG preko svojih izaslanika i DF ođe. dakle, HN jedini srpski grad sa izlazom na more, Boka stara srpska zemlja, Podgorica bila srpski grad za vrijeme Turaka i tome slično. od A do Š prepisana matrica koju je počeo SANU i onaj tvoj ratni zločinac Milošević, nastavio Vojo neiformisani a sad najjače ikad gura SNS.

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    Hm, možda da se promijeni ugao gledanja.
    Ko je patriota, DF koji donosi pare iz Srbije u Crnu Goru, ili ovi dps-ovci koji iznose pare iz Crne Gore i nose ih u Srbiju. Da kupuju stanove na najatraktivnijim beogradskim lokacijama.
    DF je najgori šljajm koji je moga zadesit ovu državu nakon pada DPSa. ka što smo za vrijeme rata imali izdajnike koji su svi srećni trčali kod njemaca i četnika da izdaju svoj narod tako sad imamo DF. u krvi im je da su četnički izdajnici tako da ovo trčanje u BG da lamentiraju i da ponižavaju državu ne čudi. DF iz Srbije tačnije od SNS (jer Srbija je nažalost osuđena da je vode ti zločinci) donosi pare samo za sebe. pa tako Emilo i Momo ne znaju koliko stanova imaju više. al to su tvoji drugovi sve i vrlo dobro znaš kako stoje stvari. jes masni četnik donosi pare za dobro CG

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Odlucio sam da ne navijam za reprezentaciju dok se ne vrati prava himna ova danicina


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    davno je taj razlog bio, pa sjećaš li se kako su forumaši posle izbora pisali

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  8. #506
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    3,692
    Thanks Thanks Given 
    1,232
    Thanks Thanks Received 
    1,667
    Thanked in
    904 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...acanje-prevoza

    Ovi ne staju. Vide raspad sistema u državi i davaj samo davaj.

  9. #507
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,690
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shaneman View Post
    Kao i svi clanovi politickih stranaka, vjeruje samo sudu svoje partije.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Paradoksalno je da prvi politicar uhapsen u Crnoj Gor zbog sverca cigareta dolazi iz partije koja je od svih politickih partija najglasnije najavljivala borbu protiv tog sverca.

  10. The Following User Says Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  11. #508
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    1,862
    Thanks Thanks Given 
    1,082
    Thanks Thanks Received 
    1,450
    Thanked in
    725 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Paradoksalno je da prvi politicar uhapsen u Crnoj Gor zbog sverca cigareta dolazi iz partije koja je od svih politickih partija najglasnije najavljivala borbu protiv tog sverca.
    Tada to mozda nisu znali ali im je poslije, kada su preuzeli te pakete, neko dosapnuo onu cuvenu repliku iz filma - greota da se baci.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. The Following 3 Users Say Thank You to Shaneman For This Useful Post:


  13. #509
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    5,632
    Thanks Thanks Given 
    2,234
    Thanks Thanks Received 
    2,979
    Thanked in
    1,245 Posts

    Default

    U poslednjih pet godina dodijeljeno preko 10.000 diploma Luča, vrijeme je za preispitivanje fiktivne produkcije “odlikaša”

    https://m.cdm.me/drustvo/vrijeme-je-...-diploma-luca/

    A IQ85 i PISA testovi su u skladu sa tim.


    Sent आत्मनः
    γνῶθι σαὐτόν


  14. The Following 10 Users Say Thank You to Caesar For This Useful Post:


  15. #510
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,868
    Thanks Thanks Given 
    2,310
    Thanks Thanks Received 
    5,860
    Thanked in
    2,041 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    U poslednjih pet godina dodijeljeno preko 10.000 diploma Luča, vrijeme je za preispitivanje fiktivne produkcije “odlikaša”

    https://m.cdm.me/drustvo/vrijeme-je-...-diploma-luca/

    A IQ85 i PISA testovi su u skladu sa tim.


    Sent आत्मनः
    U odjeljenju mog đeteta je na polugodištu bilo više od 15 nedovoljnih lučonoša, ne sumnjam da će svi oni na kraju biti odlični, tatine i mamine srećice pametne.

  16. The Following User Says Thank You to remark For This Useful Post:


  17. #511
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    25,012
    Thanks Thanks Given 
    4,282
    Thanks Thanks Received 
    8,277
    Thanked in
    3,150 Posts

    Default

    U moje pero prije 20-25 godina su se od 5 ili 6. razreda poklanjale petice da se 'ne pokvari Luca'.

    A kamoli danas sto se radi... Mozemo dupe Lucom da obrisemo i svim mogucim diplomama, to vazi za 80% ljudi do 25 godina koji steknu neku diplomu i rade za 500-600e.

    Eto koliko im je vrijedna ta diploma i 'znanje' kad nemas makar 1500+ eura platu.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  18. The Following User Says Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  19. #512
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    18,568
    Thanks Thanks Given 
    2,100
    Thanks Thanks Received 
    3,736
    Thanked in
    1,571 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    U moje pero prije 20-25 godina su se od 5 ili 6. razreda poklanjale petice da se 'ne pokvari Luca'.

    A kamoli danas sto se radi... Mozemo dupe Lucom da obrisemo i svim mogucim diplomama, to vazi za 80% ljudi do 25 godina koji steknu neku diplomu i rade za 500-600e.

    Eto koliko im je vrijedna ta diploma i 'znanje' kad nemas makar 1500+ eura platu.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Evo ja se sjecam kao da je juce bilo, u savo pejanovic kad se u 5 razred vec trazilo sa 2-3 petice da se dopisu da se ne kvari luca. Nevjerovatni roditelji a tek onda djeca


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  20. The Following 2 Users Say Thank You to acs For This Useful Post:


  21. #513
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,502
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,084
    Thanked in
    1,594 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Novović je jasno i glasno one noci kod Petra rekao da je od 100% zaplijenjenih 90% nestajalo,ukradeno,tako da sigurno zna shto pricha,a sad shto se Drickey sinoc hvali zaplijenama,a ovo ne pominje,to je druga pricha.
    Sta je Novovic rekao, a sta ce moci da dokaze su dva svemira, a ne sto drugo.
    Krstovici su mu propali, za Lazovica se sve cesce prica da SKY prepiske nece biti dovoljne( plus sto Dritan rece a slazem se, da nije Libertas objavio ne bi ni toga bilo), za Medenicu i Jovanica se vec drugi put odlaze, one stecajne upravnike niko ni ne pominje kao da ih nema, ima Rada i svoju karijeru sad bazira na uspjehu te optuznice, koja je na osnovu onoga sto je izaslo u novinama u najmanju ruku klimava.
    Za TopHill je Katnic rekao da nema dokaza, a on se nije ni potrudio da provjeri iako postoji brdo dokaza koja su se i po novinama potezala. Dokumenti, ugovori, palcanja.....sad je zastarjelo iako je mogao da pokrene slucaj a nije.
    Zato rekoh, da ne bude ko sa poljoprivrednikom, dje je pominjao 250 miliona svaki dan dje je na kraju zavrseno sa Gugijem i dvojicom marovica, a sve se svelo na placanje stanovima dje ni hodnici ulaza nisu bili gotovi, a kvadrat se racunao 5000.
    Nego....brzo ce se vidjeti. Da ne bude da ga smjenjuju zbog Rada......mada ocekujem tu pricu

  22. #514
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,975
    Thanks Thanks Given 
    8,709
    Thanks Thanks Received 
    3,854
    Thanked in
    2,299 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Sta je Novovic rekao, a sta ce moci da dokaze su dva svemira, a ne sto drugo.
    Krstovici su mu propali, za Lazovica se sve cesce prica da SKY prepiske nece biti dovoljne( plus sto Dritan rece a slazem se, da nije Libertas objavio ne bi ni toga bilo), za Medenicu i Jovanica se vec drugi put odlaze, one stecajne upravnike niko ni ne pominje kao da ih nema, ima Rada i svoju karijeru sad bazira na uspjehu te optuznice, koja je na osnovu onoga sto je izaslo u novinama u najmanju ruku klimava.
    Za TopHill je Katnic rekao da nema dokaza, a on se nije ni potrudio da provjeri iako postoji brdo dokaza koja su se i po novinama potezala. Dokumenti, ugovori, palcanja.....sad je zastarjelo iako je mogao da pokrene slucaj a nije.
    Zato rekoh, da ne bude ko sa poljoprivrednikom, dje je pominjao 250 miliona svaki dan dje je na kraju zavrseno sa Gugijem i dvojicom marovica, a sve se svelo na placanje stanovima dje ni hodnici ulaza nisu bili gotovi, a kvadrat se racunao 5000.
    Nego....brzo ce se vidjeti. Da ne bude da ga smjenjuju zbog Rada......mada ocekujem tu pricu
    Pitao ga je i oko sky prepiski,jer u Italiji valjda nisu mjerodavne,ali reche da ovdje jesu,i da ima i ostale dokaze,tako nekako...kolko se sad sjecam,no ajde da vidimo,nije djelovao nimalo tupavo,naprotiv,e sad da ga vidimo na djelu.
    ...

  23. The Following 2 Users Say Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  24. #515
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,063
    Thanks Thanks Given 
    4,965
    Thanks Thanks Received 
    8,940
    Thanked in
    4,316 Posts

    Default

    sky nije prihvacen kao osnov za pritvor, a ne za sud.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  25. #516
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,502
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,084
    Thanked in
    1,594 Posts

    Default

    DPS i Medenicino pravosudje ponovo jase.
    Ne nije sprdnja, ovo je stav Upravnog suda
    U odnosu na konkretan slučaj, sud je mišljenja da član 121 stav 2 Ustava Crne Gore, samo okvirno normira prestanak sudijske funkcije,
    Sad cekam cuvare Ustava iz DPS i SDP kao i na forumu da raspale.....
    Po sad kad god neko pomene ovdje krsenje ustava.....imace odgovor....jbga to samo okvirno
    Last edited by Hell Raiser; 13-01-23 at 18:18.

  26. #517
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,975
    Thanks Thanks Given 
    8,709
    Thanks Thanks Received 
    3,854
    Thanked in
    2,299 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    sky nije prihvacen kao osnov za pritvor, a ne za sud.
    Da,tako nekako,oni su po njegovim rijechima iz sky-a izvlachili djelove po kojima su trazili i navodno imaju dokaze,no mi je sad sva ta emisija kao u magli.
    ...

  27. #518
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    16,395
    Thanks Thanks Given 
    2,439
    Thanks Thanks Received 
    5,125
    Thanked in
    2,749 Posts

    Default

    Imadoh šta pročitat u povratku, koja količina nebuloza i licemjerstva, aparat uša u crveno
    E, i da odma poručim ovim smradovima što su išli na raport, po...am im se i u stranku, i u njih i u Vučića i u SNS

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    A je li ti neobičan momenat đe ni jedna druga država iz okruženja ne negira Crnogorcima naciju, ne daje izjave kako im je jako bitan popis u Crnoj Gori, ne najavljuju ujedinjenje "hrvatskog svijeta" ili "bošnjačkog svijeta", kroz inkorporiranje Crne Gore u isti?
    Tome da dodamo već pomenuti argument, da ovi DF-ovci nisu išli tamo kao predstavnici nacionalne manjine, no predsjednici opština, i dobijamo malčice drugačiju sliku.
    Kako si uspio lagano da lobuješ i eskiviraš onaj dio dje se pominje i Djeljošaj i dio dje isto on ide na raport u Tiranu ka' gradonačelnik opštine u CG, dje su isto sjevale albanske zastave.
    A i ono su komšije Albanci bez teritorijalnih pretenzija na CG, how yes no.
    Sjećam se kad ste i tada ovako grinjali...NOT


    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Pa kazu da posjeta fasistickoj manifestaciji nije narusila odnose CG i BiH: https://www.cdm.me/politika/turkovic...i-ni-dolaziti/


    Zato kad se ode na proslavu Oluje, ne može se slovo od vas pročitat.



    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Smetaće sjutra kad Kosovo bude slavilo svoj dan, iako je njegovo nastajanje ništa manje različito od nastajanje Republike Srpske. Naprotiv, identični postulati, samo su potpomognuti NATO bombama.

    Kad već pomenu da oćemo da smo veći katolici od Pape, sjutra očekujem da će vam biti OK kad ode delegacija Crne Gore na proslavu Oluje, dana Kosova i slično?
    Oh wait. Ipak su neke prozivke i na taj račun bile.

    Sjećam se i kad se hercules ovako raspisa' i pjenio kad se išlo na proslavu Oluje i slale čestitke Kosovu, nego se zagubili ti postovi po arhivi.


    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Možda iz Norveške. Probaj tamo da upališ vatromet bez odobrenja države pa javi kako si prošao.



    Da se ne ponavljam, evo @mexiko je pitao

    Nisam bio u mogućnosti oko Nove da pratim, vraćam se sad i čitam unazad, kad vidim Hercules ispisa' eseje i osudjiva vatromete za Novu, daleko se kazalo da ko pomisli da samo na Božić smeta


    Quote Originally Posted by remark View Post
    Može li skupština CG da se javno izvini Lepome što ga škartiraše jer ne priznaje genocid.
    Eo vlada CG ne priznaje ni genocid a ni BiH pa im niko ne prigovara.

    Šta bi braćala, ne poštujemo Dejtonski sporazum?
    Kako to, a inostrani partneri, a medjunarodne institucije?
    Ccc...




    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Evropski blok za Crnu Goru je jedino rješenje za Crnu Goru.

    Tako da tu vidim DPS+SDP+ES+Manjine

    Ostali su sami sebe banovali.

    I to je ono što bi meni bilo prihvatljivo kao rješenje za izlazak iz krize i konačno da se krene u napredak.

    Sve ostalo je uvijek bilo i biće gubljenje vremena.
    Snila baba što joj milo...
    Last edited by technus; 13-01-23 at 19:21.
    Forever young, i want to be forever young

  28. The Following 2 Users Say Thank You to technus For This Useful Post:


  29. #519
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    12,785
    Thanks Thanks Given 
    26,072
    Thanks Thanks Received 
    8,375
    Thanked in
    4,116 Posts

    Default

    Lijep povratak

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  30. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  31. #520
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,868
    Thanks Thanks Given 
    2,310
    Thanks Thanks Received 
    5,860
    Thanked in
    2,041 Posts

    Default

    Odakle si se to vratio, iz Beograda jel

  32. The Following 5 Users Say Thank You to remark For This Useful Post:


  33. #521
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    28,654
    Thanks Thanks Given 
    3,564
    Thanks Thanks Received 
    5,862
    Thanked in
    2,813 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    sjećam se i kad se hercules ovako raspisa' i pjenio kad se išlo na proslavu Oluje i slale čestitke Kosovu, nego se zagubili ti postovi po arhivi.

    Nisam bio u mogućnosti oko Nove da pratim, vraćam se sad i čitam unazad, kad vidim Hercules ispisa' eseje i osudjiva vatromete za Novu, daleko se kazalo da ko pomisli da samo na Božić smeta
    Ja nisam pjenio i mani se takvih konstatacija. Koliko znam Oluja je zvanicni praznik drzave Hrvatske ne i Slavonije. Republika Srpska je entitet jedne drzave. Otprilike kao da Dacic dodje na proslavu Republike Zabjelo.

    Svakako si masio poentu, jer se pisalo o blamiranju drzave i narusavanju odnosa.

    Nisam osudjivao vatromete vec samo naveo drzavu dje je zabranjeno kad je forumas pitao.

    Nego bice da te euforija ponijela zbog povratka pa si malo masio.

    A citao si citao, sa drugog nicka dok se nisi otkrio.

    Sent from my SM-N980F using Tapatalk
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  34. The Following User Says Thank You to hercules For This Useful Post:


  35. #522
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    16,395
    Thanks Thanks Given 
    2,439
    Thanks Thanks Received 
    5,125
    Thanked in
    2,749 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Odakle si se to vratio, iz Beograda jel
    Da, da, tamo dje se spuštalo 80% Cetinja i dje bježi većina patriJota kad im se Spuž nasmije.


    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Ja nisam pjenio i mani se takvih konstatacija. Koliko znam Oluja je zvanicni praznik drzave Hrvatske ne i Slavonije. Republika Srpska je entitet jedne drzave. Otprilike kao da Dacic dodje na proslavu Republike Zabjelo.

    Svakako si masio poentu, jer se pisalo o blamiranju drzave i narusavanju odnosa.

    Nisam osudjivao vatromete vec samo naveo drzavu dje je zabranjeno kad je forumas pitao.

    Nego bice da te euforija ponijela zbog povratka pa si malo masio.

    A citao si citao, sa drugog nicka dok se nisi otkrio.

    Sent from my SM-N980F using Tapatalk

    Dakle, došao si do zaključka da je entitet isto što i pokrajina neke države?
    Republika Zabjelo?
    Moderator?
    Mislio sam da ti možeš bolje.
    Narušavanje odnosa, narušiše li se odnosi kad se priznalo Kosovo, nešto se i tada baš potresoste i raspisate ovako, po tomovima.
    Simptomatično kako ovjek te osude i navodi država se dese kad treba da se osudi jedna strana lol.
    Da, čita' sa drugog nicka, koji je banovan prije Nove čini mi se, možda i griješim.




    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Aleksandar Raković je neko ko je preko 20 godina involviran u politički život u Crnoj Gori.
    Učestvovao je sa srpskim partijama i organizacijama u „popisnim kampanjama“ 2003. i 2011. godine.
    Lični prijatelj i politički savjetnik Andrije Mandića.
    Redovan gost na srpskim medijima, ne slučajno.
    Posrednik između zvanične Srbije i njenih eksponenata u Crnoj Gori.

    Ko vam kaže da je nebitan taj ili nema pojma o čemu priča ili vas laže i baca vam prašinu u oči.
    premoćan lik, taman je vojvoda izgubio svake izbore od kad se ovaj blavor uključio u politički život CG, vidi se taj neiskorišćeni potencijal.
    Last edited by technus; 13-01-23 at 21:56.
    Forever young, i want to be forever young

  36. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:


  37. #523
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,975
    Thanks Thanks Given 
    8,709
    Thanks Thanks Received 
    3,854
    Thanked in
    2,299 Posts

    Default

    Brzo ce izbori,chim Drickey ovako forsira CG i himnu a ne svoje uvazavanje...


    https://www.dan.co.me/vijesti/politi...a-gora-5156018
    ...

  38. #524
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    28,654
    Thanks Thanks Given 
    3,564
    Thanks Thanks Received 
    5,862
    Thanked in
    2,813 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Sta je Novovic rekao, a sta ce moci da dokaze su dva svemira, a ne sto drugo.
    Krstovici su mu propali, za Lazovica se sve cesce prica da SKY prepiske nece biti dovoljne( plus sto Dritan rece a slazem se, da nije Libertas objavio ne bi ni toga bilo), za Medenicu i Jovanica se vec drugi put odlaze, one stecajne upravnike niko ni ne pominje kao da ih nema, ima Rada i svoju karijeru sad bazira na uspjehu te optuznice, koja je na osnovu onoga sto je izaslo u novinama u najmanju ruku klimava.
    Za TopHill je Katnic rekao da nema dokaza, a on se nije ni potrudio da provjeri iako postoji brdo dokaza koja su se i po novinama potezala. Dokumenti, ugovori, palcanja.....sad je zastarjelo iako je mogao da pokrene slucaj a nije.
    Zato rekoh, da ne bude ko sa poljoprivrednikom, dje je pominjao 250 miliona svaki dan dje je na kraju zavrseno sa Gugijem i dvojicom marovica, a sve se svelo na placanje stanovima dje ni hodnici ulaza nisu bili gotovi, a kvadrat se racunao 5000.
    Nego....brzo ce se vidjeti. Da ne bude da ga smjenjuju zbog Rada......mada ocekujem tu pricu
    Mala ispravka samo, nisu Novoviću Krstovići propali jer nije SDT vodio predmet, nego VDT i tužiteljka Tanja Božović.
    Nije da ti ostatak posta ne stoji, naprotiv dijelim mišljenje da ako ne bude neki čvrstih i konkretnih dokaza, propadoše slučajevi.
    Za SKY nisam siguran koliko će biti prihvatljiv. Puno tekstova ide po novinama od strane advokata sa praksom iz Francuske, Italije i sl gdje ga ne priznaju kao dokazni materijal.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  39. #525
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    28,654
    Thanks Thanks Given 
    3,564
    Thanks Thanks Received 
    5,862
    Thanked in
    2,813 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Dakle, došao si do zaključka da je entitet isto što i pokrajina neke države?
    Republika Zabjelo?
    Moderator?
    Mislio sam da ti možeš bolje.
    Narušavanje odnosa, narušiše li se odnosi kad se priznalo Kosovo, nešto se i tada baš potresoste i raspisate ovako, po tomovima.
    Simptomatično kako ovjek te osude i navodi država se dese kad treba da se osudi jedna strana lol.
    Da, čita' sa drugog nicka, koji je banovan prije Nove čini mi se, možda i griješim.
    Mogu bolje naravno, nego nema potrebe dovoljno je i ovo.
    Ja ne dođoh do tog zaključka, a ti možda jesi - tvoja stvar.
    Da jedan od entiteta, po Dejtonskm sporazumu iz 1995.
    Opet Kosovo i priznavanje. Nađi đe sam napisao da podržavam priznavanje Kosova pa ga onda umetni u priču.

    Inače ovoliko šamara administraciji Dritana Abazovića zbog posjete je vjerovatno orkestrirana paljba zavidnih zapadnjaka koji oće da unište integritet Crne Gore, sa posebnim naglaskom na Srbe iz Crne Gore.
    Da si čitao i nisi baš, nego i pisao, kad si ispunio kvotu postova na fudbal.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

Page 21 of 442 FirstFirst ... 111718192021222324253171121 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Premier League 2022/2023
    By miovrag in forum Fudbal
    Replies: 213
    Last Post: 19-08-23, 22:38
  2. 2022/2023 NBA Season
    By miha in forum Košarka
    Replies: 2802
    Last Post: 30-06-23, 11:26
  3. Iz raznih medija [Edicija 2022]
    By Kliker17 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 14336
    Last Post: 01-01-23, 10:50
  4. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  5. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •