Page 17 of 442 FirstFirst ... 71314151617181920212767117 ... LastLast
Results 401 to 425 of 11038

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2023]

  1. #401
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,760
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    204
    Thanked in
    153 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Mene samo zanima šta li će ovo da nam krupno provuku ispod radara javnosti pa su sad uprli sa senzacijama oko posjete opstinskih čelnika parlamentu Srbije a isti se dogodio 13 decembra i svudje je objavljeno javno bilo prije skoro mjesec dana, međutim sad bi da nam time skrenu pažnju sa nečega...
    ostaje da vidimo...
    Pa eto Milaš otišao u Sent Moric, a tamo je, opštejepoznato, džabana, pa što bi smo pričali o Milovom bahaćenju u tom ski centru kad možemo o nečem što je bilo prije mjesec dana.
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  2. #402
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,551
    Thanks Thanks Given 
    6,094
    Thanks Thanks Received 
    6,648
    Thanked in
    3,173 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Laik View Post
    Naravno da jeste.
    Ne znam kako vam ne dosadi da vi pokušavate nama da namećete neke stavove. Ajde gledajte svoja posla.
    Ok, i da li je taj isti Milovan Srbin iz Pirota bliskiji od Ivana Crnogorca sa Cetinja?

    A oko namećanja stvarno ne znam o čemu misliš. Kakvo namećanje?
    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

  3. #403
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,551
    Thanks Thanks Given 
    6,094
    Thanks Thanks Received 
    6,648
    Thanked in
    3,173 Posts

    Default

    A naši političari neka nastave da se igraju kauboja i indijanaca. Nemoć države, nebriga političara o građanima.

    Za četiri godine u Crnoj Gori 455 samoubistava: Čuje li iko vapaje za pomoć

    https://www.cdm.me/hronika/za-cetiri...paje-za-pomoc/
    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

  4. #404
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,956
    Thanks Thanks Given 
    102
    Thanks Thanks Received 
    612
    Thanked in
    381 Posts

    Default

    Da je neko iz CG kojim slučajem "polagao račune" u Bundestagu, o tome bi se pisalo afirmativno.

    Ili bi bar prošlo neprimjećeno, kao recimo kad hrvatska dijaspora iz CG "polaže račune" u hr saboru.


    https://www.sabor.hr/hr/node/21050



    https://radiokotor.info/clanak/polit...tskog-sabora/0

  5. #405
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,750
    Thanks Thanks Given 
    452
    Thanks Thanks Received 
    2,932
    Thanked in
    1,455 Posts

    Default

    Kad Hrvatska bude negirala postojanje Crne Gore i Crnogoraca i kad bude vodila hibridni rat protiv ove drzave, mozda ce tvoji pokusaji da izjednacis te dvije stvari uroditi plodom. A valjalo bi i da ljudi koji polazu racune drugoj drzavi u ovoj budu izabrani na neke visoke funkcije. Recimo, na funkcije gradonacelnika i sl.
    Last edited by VanjaTheMan; 11-01-23 at 06:54.
    My stomach was making the rumblies - that only hands would satisfy.

  6. #406
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,956
    Thanks Thanks Given 
    102
    Thanks Thanks Received 
    612
    Thanked in
    381 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Kad Hrvatska bude negirala postojanje Crne Gore i Crnogoraca i kad bude vodila hibridni rat protiv ove drzave, mozda ce tvoji pokusaji da izjednacis te dvije stvari uroditi plodom. A valjalo bi i da ljudi koji polazu racune drugoj drzavi u ovoj budu izabrani na neke visoke funkcije. Recimo, na funkcije gradonacelnika i sl.
    Pa zar nije Adrijan Vuksanović bio minstar u prethodnoj vladi?
    Eno piše i da je Ilija Janović vijećnik u Skupštini općine Tivat.

    A nakon toga si i dobio uvjete, vjerovatno kao plod ovakvih sastanaka.

    Crna Gora treba da prestane s prisvajanjem hrvatske kulturne baštine
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...aziti-oprostaj

  7. #407
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,760
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    204
    Thanked in
    153 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Kad Hrvatska bude negirala postojanje Crne Gore i Crnogoraca i kad bude vodila hibridni rat protiv ove drzave, mozda ce tvoji pokusaji da izjednacis te dvije stvari uroditi plodom. A valjalo bi i da ljudi koji polazu racune drugoj drzavi u ovoj budu izabrani na neke visoke funkcije. Recimo, na funkcije gradonacelnika i sl.
    Kad 99% ovih što drže ruku na srcu kad svira himna prestanu da kradu istu, možda ću im povjerovati da vole CG.
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  8. #408
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    28,654
    Thanks Thanks Given 
    3,564
    Thanks Thanks Received 
    5,862
    Thanked in
    2,813 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Od 30 miliona Abu Dabi fonda, 21.7 miliona je nenaplativo. A Ivanovic i DPS funkcioneri twituju. Plus se i ovdje podrzavao zadnji protest poljoprivrednika od kojih su vecina korisnici ovog fonda kojeg sad ne vracaju.
    Nisi ispratio moj dobri Hell kakve crne 21.7 miliona nenaplativo. Mada tu imaju hipoteke, poljoprivredni krediti su inače kroz istoriju bili najuredniji krediti svudje u svijet. (ironija ko je nije prepoznao)
    Enjvej, evo oslobođeni SDT zašvrava istragu. Novinari predviđaju da je šteta 30.000.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  9. #409
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    28,654
    Thanks Thanks Given 
    3,564
    Thanks Thanks Received 
    5,862
    Thanked in
    2,813 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shaneman View Post
    Posli ljudi da opravdaju potrosene novce koje im se daju iz budzeta Republike Srbije a izvjesno po ukazu predsjednika svih Srba Predsjednika Republike Srbije, i da se kvalifikuju za novu finansijsku podrsku inace bez politike ostadose na vjetrometini Zavoda za zaposljavanje, kao uostalom i mnogi drugi prije njih koji su isli da lizu i sisaju razne stvari i za kintu sve rade. Nista iznenadjunuce za ove prostore, naprotiv
    Juče bijah u neku gužvu pa evo sad listam.
    Dakle posle mjesec dana nam se pušte klipovi. SUper.

    Je li realno da su ljuti prtili 500km da bi se uvlačili u dupe nekoj Milici zavetnici i pojašnjavali i pravdali trošenje para koje su dobili rečenicama: ja sam vrnuo trobojku u kabinet, ja sam uvrnuo ćirilicu?
    Đe si potoršio ostale pare momak? Na kupovinu glasova? Borbu za srpstvo? Ili si sve spiskao na zastavu ćirilicu?

    Dijasporo, skupe te zastave i ta ćirilica. Ali neka, samo neka se pare prosipaju.

    Ovi izdajnici koji su pošli u Beograd da se uvlače u dupe bi 1941 bili oni koji bi potpisali sporazum sa Hitlerom. Znamo kako su završili i na koje mjesto u istoriji
    Divno je što će ih moderna istorija kao takve zapamtiti, jer internet je čudo pamti bolje od popova, i đedova koji su prošli paklove rata i koji su strijeljani a ujedno naživjeli se nakon strijeljanja dovoljno dugo da unučadima ispričaju svoje verzije.
    Last edited by hercules; 11-01-23 at 08:37.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  10. The Following User Says Thank You to hercules For This Useful Post:


  11. #410
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,363
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,699
    Thanked in
    5,192 Posts

    Default

    Ovo ispade skoro svake 3 dana neko izvrši samoubistvo WTF ?!

    https://www.cdm.me/hronika/za-cetiri...paje-za-pomoc/

  12. #411
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,648
    Thanks Thanks Given 
    6,198
    Thanks Thanks Received 
    5,821
    Thanked in
    3,371 Posts

    Default

    U poslednjih pet godina, od 2011. do 2015, samoubistvo su izvršila čak 743 lica. Za „Dan” je iz Uprave policije Ministarstva unutrašnjih poslova saopšteno da je lani sebi život oduzelo 140 građana, dok je 2014. godine registrovano 164 samoubistava. Tokom 2013. samoubistvo je izvršilo 128 građana, 2012 - 148, a 2011 - 163
    hmmmm od promjene vlasti stopa samoubistva u padu....

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  13. #412
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,579
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Kad Hrvatska bude negirala postojanje Crne Gore i Crnogoraca i kad bude vodila hibridni rat protiv ove drzave, mozda ce tvoji pokusaji da izjednacis te dvije stvari uroditi plodom. A valjalo bi i da ljudi koji polazu racune drugoj drzavi u ovoj budu izabrani na neke visoke funkcije. Recimo, na funkcije gradonacelnika i sl.
    Svodi se opet na staru našu politiku dvostrukih standarda. Bošnjaci i Hrvati na raport u Sarajevo i Zagreb mogu, ali Srbi u Beograd ne mogu. Zašto? Po kriterijumu ko se nekome više politički sviđa.

    Valjalo bi samo malo više principijelnosti, pa da kažemo da je nešto ili dozvoljeno svim narodima, ili zabranjeno svim narodima. A ne da imamo narode prvog i drugog reda.

  14. #413
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    9,220
    Thanks Thanks Given 
    3,383
    Thanks Thanks Received 
    1,717
    Thanked in
    940 Posts

    Default

    Испада да смо 2019 били на петом мјесту у европи.

    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  15. #414
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,579
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    ...Ovi izdajnici koji su pošli u Beograd da se uvlače u dupe bi 1941 bili oni koji bi potpisali sporazum sa Hitlerom. Znamo kako su završili i na koje mjesto u istoriji...
    Znamo, bar za ove koji ne "bi potpisali", već su stvarno potpisivali sporazume sa Musolinijem.

    Crtaju im se murali po Podgorici, kad neko pokuša da ih prekreči nadignu Pobjeda i CdM dreku. Pjevaju im se pjesme, ministri bivše vlade drže o njima govore, RTCG snima pohvalne emisije, a SDP i DPS ih slave kao svece.

  16. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  17. #415
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    28,654
    Thanks Thanks Given 
    3,564
    Thanks Thanks Received 
    5,862
    Thanked in
    2,813 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Znamo, bar za ove koji ne "bi potpisali", već su stvarno potpisivali sporazume sa Musolinijem.
    Crtaju im se murali po Podgorici, kad neko pokuša da ih prekreči nadignu Pobjeda i CdM dreku. Pjevaju im se pjesme, ministri bivše vlade drže o njima govore, RTCG snima pohvalne emisije, a SDP i DPS ih slave kao svece.
    Još da nađeš da sam negdje afirmativno pisao o njemu? Ili ne daj bože izjednačavao ovako kao ti?
    Ajde mani se spinovanja i razdvodnjavanja diskusije. Dosadno je to.
    Lopovo je lopov, ukrao euro ili milion. Izdajnik je izdajnik, priklonio se Musoliniju ili Vučiću.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  18. #416
    Join Date
    May 2015
    Posts
    382
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    135
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Ok, i da li je taj isti Milovan Srbin iz Pirota bliskiji od Ivana Crnogorca sa Cetinja?

    A oko namećanja stvarno ne znam o čemu misliš. Kakvo namećanje?
    Naravno da jeste.
    To da antisrbi određuju koja je nama matica, za koga da navijamo, kojim jezikom da pričamo... dosadni ste.

  19. #417
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,868
    Thanks Thanks Given 
    2,311
    Thanks Thanks Received 
    5,860
    Thanked in
    2,041 Posts

    Default

    @SKOJ Ne reče nam, ili sam propuštio, jesi li i ti Srpska dijaspora u Crnoj Gori?

  20. #418
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    12,186
    Thanks Thanks Given 
    24
    Thanks Thanks Received 
    1,402
    Thanked in
    383 Posts

    Default

    Здраво живо.

    Срећна свима предстојећа српска нова година, да вас све поздравим пуно, није ме било неко време јер сам био у својој матичној земљи Србији, у Димитровграду. Те лепоте која грије срце и душу, то се не може описати речима.

    Нема извештаченог говора на иеакавици, сви иду једни код других, посећују се, друже, сви су добри људи једноставно, сви за нашег брата Путина, за Русију. Нико не пије кока колу, сви пију квас. Нико не једе слаткише Крашове, само домаће, нико не гледа америчке филмове и серије, само Биковића у руској и белоруској кинематографији. Нико не слуша песме на енглеском језику, сви слушају на руском. Омиљени спорт женска одбојка.

    Прославили смо победу Аргентине над Хрватском како и доликује, са дивним објавама на сторијима руских друштвених мрежа, ватрометом и велики петардама. Сви пију шливовицу, ракија од винове лозе се користи за после бријања, евентуално када човек добије температуру да накваси чарапе са њом.

    Док куцам присећам се и суза ми кваси ћириличну тастатуру. Ма иди у першун бре.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  21. The Following 8 Users Say Thank You to Jakuza For This Useful Post:


  22. #419
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    1,862
    Thanks Thanks Given 
    1,082
    Thanks Thanks Received 
    1,450
    Thanked in
    725 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Svodi se opet na staru našu politiku dvostrukih standarda. Bošnjaci i Hrvati na raport u Sarajevo i Zagreb mogu, ali Srbi u Beograd ne mogu. Zašto? Po kriterijumu ko se nekome više politički sviđa.

    Valjalo bi samo malo više principijelnosti, pa da kažemo da je nešto ili dozvoljeno svim narodima, ili zabranjeno svim narodima. A ne da imamo narode prvog i drugog reda.
    Dozvoljeno bi trebalo biti svim nacijama, kao clanovima odredjene nacionalne manjine u drugoj drzavi ali ne i narodima jer su to dva sasvim razlicita pojma.
    Hrvatska nacionalna zajednica u Crnoj Gori ode na konsultacije u Republiku Hrvatsku, madjar iz madjarske nacionalne zajednice u Crnoj Gori ode na konsultacije za dijasporu u Budimpestu, pa na kraju naravno, i clan Srpske nacionalne zajednice ode u svoju maticnu drzavu Srbiju (jer takav narativ o nacionalnoj zajednici i forsira Vuksanovic iz Srpskog nacionalnog vijeca, za kintu sasvim vjerovatno jer se za to budzetira novac) te bilo koji drugi nacionalni entitet u nekoj drzavi.
    Sa druge strane, scenario u kojem na primjer amerikanac koji obnasa javnu funkciju u USA ode u parlament Velike Britanije da raportira sta je ucinio za britance u USA jer se sjetio i zao mu je predaka koji su bili protiv Bostonske cajanke ili potomak nekog srpskog iseljenika a gradonacelnika nekog grada u Njemackoj da ode kod Milice zavetnice da joj polozi racune sta je ucinio u gradskoj upravi za srpski narod u toj opstini nam je malo vjerovatan i svjesni smo da bi ga javno mnjenje i vlasti takvih iole ozbiljnih drzava sa noge na nogu sa javne funkcije.
    Ali ne treba pretjerano davati paznje za ono sto je razumno ocekivano, ovi to ne rade iz uvjerenja vec zato sto im je neko a zna se ko porucio da se nacrtaju tog i tog dana na tom i tom mjestu i da pred kamerama, a u digitalno doba da ne bi negdje nekada prdoklacili da to nisu radili, javno poljube ruku koja ih hrani ako jos misle dobijati novaca i ostajati tu gdje sjede a ne mlatiti se po birou i van politike.
    Siguran sam ipak da velika vecina stanovnika Crne Gore koji se osjecaju Srbima (iako mozda ne razumiju ili im namjerno nijesu objsnili razliku izmedju prioadnosti naciji i propadnosti narodu) ne misle i ne prihvataju da su Srpska nacionalna manjina i da im je Vucic predsjednik a da su im institucije u Beogradu (sto te opet jel, narativ ovih drugih artikulisan kroz djelovanje Srpskog nacionalnog savjeta).


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  23. The Following User Says Thank You to Shaneman For This Useful Post:


  24. #420
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    1,862
    Thanks Thanks Given 
    1,082
    Thanks Thanks Received 
    1,450
    Thanked in
    725 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Juče bijah u neku gužvu pa evo sad listam.
    Dakle posle mjesec dana nam se pušte klipovi. SUper.

    Je li realno da su ljuti prtili 500km da bi se uvlačili u dupe nekoj Milici zavetnici i pojašnjavali i pravdali trošenje para koje su dobili rečenicama: ja sam vrnuo trobojku u kabinet, ja sam uvrnuo ćirilicu?
    Đe si potoršio ostale pare momak? Na kupovinu glasova? Borbu za srpstvo? Ili si sve spiskao na zastavu ćirilicu?

    Dijasporo, skupe te zastave i ta ćirilica. Ali neka, samo neka se pare prosipaju.

    Ovi izdajnici koji su pošli u Beograd da se uvlače u dupe bi 1941 bili oni koji bi potpisali sporazum sa Hitlerom. Znamo kako su završili i na koje mjesto u istoriji
    Divno je što će ih moderna istorija kao takve zapamtiti, jer internet je čudo pamti bolje od popova, i đedova koji su prošli paklove rata i koji su strijeljani a ujedno naživjeli se nakon strijeljanja dovoljno dugo da unučadima ispričaju svoje verzije.
    Kako uce na ekonomiji: "Nema besplatnog rucka" a tu lekciju ova ekipa najbolje zna


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  25. #421
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,760
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    204
    Thanked in
    153 Posts

    Default

    Narod, običan svijet, naravno da ima pravo da komentariše nečije odlaske. ALi, isti taj narod još nisam čuo da bekne ijednu riječ o odlascima ovih političara,što grakću zadnjih dana, koji ni na popiš ne idu dok im ambasad(e)a ne kaže možeš u wc. Nekako mi licemerno to. To su ovi što su dozvolili postavljanje spomenika Hitlerovim vojnicima.
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  26. The Following User Says Thank You to niksicanin 24 For This Useful Post:


  27. #422
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,750
    Thanks Thanks Given 
    452
    Thanks Thanks Received 
    2,932
    Thanked in
    1,455 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Valjalo bi samo malo više principijelnosti
    Principijelnosti radi, reci mi da li hrvatska vlada radi o glavi Crnoj Gori? Vode li hibridni rat protiv Crne Gore? Negiraju li postojanje crnogorske nacije i da li imaju pretenzije da Crnu Goru pretvore u dio hrvatskog svijeta ili nešto slicno?

    Postoji vrlo jasna razlika izmedju ovoga sto su uradili ovi likovi, i onoga sto rade Hrvati i Bosnjaci. Zna se sta su ciljevi i pretenzije jednih i drugih. Pokusaj da se stavi znak jednakosti na bazi povrsnih slicnosti i da se na taj nacin jos jednom relativizuju pokusaji Srbije da destabilizuje Crnu Goru nece proci.
    My stomach was making the rumblies - that only hands would satisfy.

  28. The Following 2 Users Say Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  29. #423
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,579
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Još da nađeš da sam negdje afirmativno pisao o njemu? Ili ne daj bože izjednačavao ovako kao ti?
    Ajde mani se spinovanja i razdvodnjavanja diskusije. Dosadno je to.
    Lopovo je lopov, ukrao euro ili milion. Izdajnik je izdajnik, priklonio se Musoliniju ili Vučiću.
    Niko nije ni rekao da si afirmativno pisao. Ali jesi napisao da se zna kako takvi izdajnici prolaze pa ja samo potvrđujem da se zna - slave ih ministri, RTCG, najveća CG partija, a ako se usudiš da im prekrečiš mural na ulici digne se na tebe i kuso i repato.

  30. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  31. #424
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,579
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shaneman View Post
    ...
    Siguran sam ipak da velika vecina stanovnika Crne Gore koji se osjecaju Srbima (iako mozda ne razumiju ili im namjerno nijesu objsnili razliku izmedju prioadnosti naciji i propadnosti narodu) ne misle i ne prihvataju da su Srpska nacionalna manjina i da im je Vucic predsjednik a da su im institucije u Beogradu (sto te opet jel, narativ ovih drugih artikulisan kroz djelovanje Srpskog nacionalnog savjeta).
    I ja u to vjerujem, i ne sviđa mi se ovaj odlazak na raport uopšte. Ali to je nešto na šta ti ljudi imaju puno pravo. Presenećivanje i razvlačenje u DPS medijima (a i ovdje) je krajnje licemjerno, jer nikad isti ti ljudi nisu to isto to pravo Bošnjaka ili Hrvata dovodili u pitanje.

    To su stvari koje se kažnjavaju na izborima, od strane glasača tih partija, ali se svakako radi o pravu koje su druge nacionalne zajednice često i bez riječi kritike koristile.

  32. #425
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,648
    Thanks Thanks Given 
    6,198
    Thanks Thanks Received 
    5,821
    Thanked in
    3,371 Posts

    Default

    Zasto nema RTCG kanala na kablovske u Srbiji???

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

Page 17 of 442 FirstFirst ... 71314151617181920212767117 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Premier League 2022/2023
    By miovrag in forum Fudbal
    Replies: 213
    Last Post: 19-08-23, 22:38
  2. 2022/2023 NBA Season
    By miha in forum Košarka
    Replies: 2802
    Last Post: 30-06-23, 11:26
  3. Iz raznih medija [Edicija 2022]
    By Kliker17 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 14336
    Last Post: 01-01-23, 10:50
  4. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  5. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •