Page 2 of 198 FirstFirst 1234561252102 ... LastLast
Results 26 to 50 of 4927

Thread: Rusko-ukrajinski rat 2023

  1. #26
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,803
    Thanks Thanks Given 
    24,025
    Thanks Thanks Received 
    9,891
    Thanked in
    7,399 Posts

    Default

    Odslušah govor Zelenskog,i odslušah govor Putina u obraćanju svom narodu za NG.
    Mislim da je jasno koliko su govori predsjednika bitni u ovakvim situacijama,i moram priznati Zelenski zaista ima nevjerovatnu moć govorništva.
    A Putin..

    Recimo nek to bude u dvije rečenice.
    Predsjednik Ukrajine : I'm here. We are here. You are here. Everyone is here. We are all Ukraine.

    A onih deset minuta koje natjerah sebe da odslušam predsjednika RF-a okruženog facama koje kao da su krenule na streljanje (mislim suđenje ratnim zločincima)..možda ovako.

    Ja sam u bunkeru.Vi ste u klanici.Svi su s*ebani osim mojih drugara u RT.Jer,to je Rusija na moj način a i navikli ste.
    Vaš Vova.

  2. #27
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,286
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    139
    Thanked in
    105 Posts

    Default

    Putin predložio primirje dok traju praznici ali je ovo ***** satanističko odbilo ...
    deuscroix

  3. #28
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    23,550
    Thanks Thanks Given 
    9,632
    Thanks Thanks Received 
    5,990
    Thanked in
    2,286 Posts

    Default

    Nema primirja dok poslednji okupator ne napušti ukrajinsku teritoriju.

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  4. The Following 3 Users Say Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  5. #29
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,803
    Thanks Thanks Given 
    24,025
    Thanks Thanks Received 
    9,891
    Thanked in
    7,399 Posts

    Default

    Ma nemoj.Predložio primirje pod uslovima da ovo što mu izmiče iz drhtavih staračkih ručica ostane njegovo, da ga ovaj narod kome se očajno obratio za NG ne bi skinuo sa trona.Čak je izbrisao Herson iz govora, boktemazo kako on lako priznaje poraze ko bi rekao.Ali, drži se, drži se..još se drži mačka mala.
    A za NG je pokazao koliko brine o praznicima, još samo s leđa da im dođu kako znaju razoružanim,pa da.To je ta taktika kukavička.


    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws..
    Last edited by Bluemoon; 05-01-23 at 17:18.

  6. #30
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    A onih deset minuta koje natjerah sebe da odslušam predsjednika RF-a okruženog facama koje kao da su krenule na streljanje (mislim suđenje ratnim zločincima)..možda ovako.
    zašto slušaš oboljelog čovjeka i to još 10 minuta...
    She is only here to annoy herself!

  7. #31
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,803
    Thanks Thanks Given 
    24,025
    Thanks Thanks Received 
    9,891
    Thanked in
    7,399 Posts

    Default

    Zato što on drži prst na dugme da digne i tebe i mene u nuklearnu prašinu, ili je sve to teorija zavjere, ha NSX? Naravno da slušam i idiote od kojih zavisi dosta toga.

    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws..
    Last edited by Bluemoon; 05-01-23 at 19:37.

  8. #32
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    9,066
    Thanks Thanks Given 
    1,018
    Thanks Thanks Received 
    4,104
    Thanked in
    2,313 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    Putin predložio primirje dok traju praznici ali je ovo ***** satanističko odbilo ...
    Битно је да ће Рустам Муратович Ресулбегов и Шамил Алијевич Алибегов, велики борци за одбрану православља и пословних простора у Москви, уз пријатеље из групе О са заставама СССР-а (срп и чекић) да испоштују договор.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  9. The Following User Says Thank You to BAR For This Useful Post:


  10. #33
    Join Date
    May 2015
    Posts
    382
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    135
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Da im se kaže, ispoštovali bi dogovor kako znaju i umiju pa ne znam koje da su vjere i ideologije.

  11. #34
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,803
    Thanks Thanks Given 
    24,025
    Thanks Thanks Received 
    9,891
    Thanked in
    7,399 Posts

    Default

    Pravoslavlje? Buahaha. Sve sami ruski agenti.To ko se loži na te fore, mene više zanimaju njihovi kgb fajlovi.Fajlove na sto drugovi i drugarice a ne bajkice za malu djecu.To cmizdrenje oko religijskih osjećanja a ovamo se djeca i žene ubijaju to naivnim budalama koje su pri tom vrh bezobrazluka i licemjerja u tom smislu dostigle.Umjesto da si pročitao što je BAR napisao za ova dva lika ti naravno nastavljaš, pa u to ime ono.
    U fudbalu se to zove šesnaesterac.
    (hvala što mi loptu nabaci bajdvej.PleŽR iz majn).



    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws..
    Last edited by Bluemoon; 05-01-23 at 21:33.

  12. #35
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    11,922
    Thanks Thanks Given 
    18,997
    Thanks Thanks Received 
    8,856
    Thanked in
    4,303 Posts

    Default

    E što volim ove analogije sa fudbalom,posebno kad dođu od nekog ko me osuđivao baš zbog toga
    Go for it.
    Mi.ro's on fire

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  13. #36
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,803
    Thanks Thanks Given 
    24,025
    Thanks Thanks Received 
    9,891
    Thanked in
    7,399 Posts

    Default

    Što ćeš zbog tebe sam (možda) morala matematički da obradim fudbal a vidim da se muški lože na to i da im je to slaba tačka.U svakom slučaju geometrijski ovo jes bio šesnaesterac i samo čekam dokaz od Laika da Kiril nije kgbovac.

    Moj savjet je da u tom suđenju ne budeš advokat, jer 100% gotov slučaj.
    A kakve su to mačke, to nema gdje nije postavilo po svijetu svoju bazu da rovari ko oni rovci.KGB-ovci mačke male...



    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws..
    Last edited by Bluemoon; 05-01-23 at 23:00.

  14. #37
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,803
    Thanks Thanks Given 
    24,025
    Thanks Thanks Received 
    9,891
    Thanked in
    7,399 Posts

    Default

    Mislim da se Vova sjetio one pričice iz ww1 kad su se vojnici u rovovima, malo da daju predah našli na božićno veče.Ali, nije dobro to pročitao jer su se vojnici a ne zapovjednici dogovorili sa obje strane za katolički božić.
    Vojnici a ne zapovjednici koji slave po koktelima za NG dok su ovi u rovovima.

    Najs traj.



    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws..

  15. #38
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,803
    Thanks Thanks Given 
    24,025
    Thanks Thanks Received 
    9,891
    Thanked in
    7,399 Posts

    Default

    Predsjednika RF-a nikad nisam nazvala botoksirani, niti ću. Njega to nimalo ne pogađa ali ovo Vova kako ga zove ruska opozicija mislim da ga baš boli.
    U djetinjstvo ga vraća, u krilo njegove majke i kad je mogao biti pored nje u svom tom mučnom djetinjstvu Marije Ivanovne.Negdje se pominje da on ima i jevrejske korijene no nebitno to vazda ljudi koriste a ne znači ništa.
    Ali, majka znači dosta.
    Putin je imao jezivo djetinjstvo u suštini.
    Nego, ovaj Strelkov idiot teški je predstavnik onoga što je držao uz sebe.Već neko vrijeme pratim koliko mu kontrira.A sad mu prijeti i Hagom, a on prvi treba tamo da završi.
    To je teško smeće od čovjeka, i na kraju kad bude letio sa prozora što da se čini.
    IT inženjeri će svakako skapirati ovo.
    U prevodu ovi likovi su mi gori od Putina jer su gnjide.








    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws..
    Last edited by Bluemoon; 06-01-23 at 14:42.

  16. #39
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    6,802
    Thanks Thanks Given 
    2,255
    Thanks Thanks Received 
    5,625
    Thanked in
    2,374 Posts

    Default

    Aoooo, a taman sam pomislio neces ova 2 dana. Reko' imat' ces obzira.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #40
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,803
    Thanks Thanks Given 
    24,025
    Thanks Thanks Received 
    9,891
    Thanked in
    7,399 Posts

    Default

    Znaš da neću.Imat obzira.

    A danas me baš pukla inspiracija.Nemaju ni tamo obzira, što bi onda ja.
    No dobro, evo nek Strelkov bude za ispis.
    Za danas.

    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws..

  18. #41
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    9,066
    Thanks Thanks Given 
    1,018
    Thanks Thanks Received 
    4,104
    Thanked in
    2,313 Posts

    Default

    Украјинци модификовали Букове да испаљују Си Спаров противаздушне ракете.
    Тиме ће се ријешити проблем недостатка ракета за ове системе.

    https://twitter.com/bayraktar_1love/...w6TpPN4Sw&s=19

    Шпекулише се да ће и Њемачка послати једну батерију патриота и 40 Мардер транспортера.
    Американци ће послати 50 Бредлија, са већом количином противоллопних ракета.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  19. The Following User Says Thank You to BAR For This Useful Post:


  20. #42
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    9,066
    Thanks Thanks Given 
    1,018
    Thanks Thanks Received 
    4,104
    Thanked in
    2,313 Posts

    Default

    Послаће и још 18 хаубица 155мм, 36 хаубица 105мм и око 300 оклопних возила (хамери, мрапови, м113).
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  21. The Following User Says Thank You to BAR For This Useful Post:


  22. #43
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,803
    Thanks Thanks Given 
    24,025
    Thanks Thanks Received 
    9,891
    Thanked in
    7,399 Posts

    Default

    Prigožin je imao nešto oko Bahmuta.. govor kao neki a ono prebacuje odgovornost na druge.Lelek.Jer kad su svi krivi niko krivac nije.Klasika.A Bahmut je realno tipična sovjetska priča.I mislim da je konačno vakat da se baci na papir priča oko Bahmuta i to baš na 7.januar pa da se ispoštuje i terminal.
    Daleko gadnijih likova od Vove ima..daleko,daleko gadnijih likova poput ovog Prigožina.

    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws..
    Last edited by Bluemoon; 06-01-23 at 22:27.

  23. #44
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    9,066
    Thanks Thanks Given 
    1,018
    Thanks Thanks Received 
    4,104
    Thanked in
    2,313 Posts

    Default

    Два вода Вагнероваца, 50+ људи, потпуно уништена у околини Бахмута.18+

    https://twitter.com/nexta_tv/status/...csON4-ekA&s=19

    https://twitter.com/PaulJawin/status...Lqa1G2kQA&s=19

    Иначе јуче су успјели да се пробију у Соледар, сјеверно од Бахмута, али су данас отјерани са те позиције.

    Још један раније оборени а сада потврђени руски Су25, 15 Плави, околина Чернобаевке, херсонска област.

    https://twitter.com/UAWeapons/status...eGP3mWudw&s=19
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  24. The Following User Says Thank You to BAR For This Useful Post:


  25. #45
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,803
    Thanks Thanks Given 
    24,025
    Thanks Thanks Received 
    9,891
    Thanked in
    7,399 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Још један раније оборени а сада потврђени руски Су25, 15 Плави, околина Чернобаевке, херсонска област.

    https://twitter.com/UAWeapons/status...eGP3mWudw&s=19
    Bukvalno vraćen na fabrička podešavanja i rastavljen ko lego kockice.
    I nevezano sad za situaciju, ali Su-25 mi je jedan od ljepših aviona i koliko ih je samo u ovom ratu otišlo na otpad.


    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws..

  26. #46
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    9,066
    Thanks Thanks Given 
    1,018
    Thanks Thanks Received 
    4,104
    Thanked in
    2,313 Posts

    Default

    Погрешан сам линк поставио, на слици је само дуо уништених Вагнероваца.Ево шири кадар:

    https://twitter.com/wstydkrs/status/...CN-Pbum7w&s=19
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  27. #47
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    9,066
    Thanks Thanks Given 
    1,018
    Thanks Thanks Received 
    4,104
    Thanked in
    2,313 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    I nevezano sad za situaciju, ali Su-25 mi je jedan od ljepših aviona i koliko ih je samo u ovom ratu otišlo na otpad.
    Су25 је сјајна машина.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  28. The Following User Says Thank You to BAR For This Useful Post:


  29. #48
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,803
    Thanks Thanks Given 
    24,025
    Thanks Thanks Received 
    9,891
    Thanked in
    7,399 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Погрешан сам линк поставио, на слици је само дуо уништених Вагнероваца.Ево шири кадар:

    https://twitter.com/wstydkrs/status/...CN-Pbum7w&s=19
    Sve su prilike da on "diže ruke" od Bakhmuta mada realno to je bilo jezivo mučenje možda čak najmučniji dio fronta kako taj čovjek ima odnos prema vojnicima.(ova slika 1000 riječi) A tipično za takve "vojskovođe" svu krivicu će da prebaci na Šojgua i ekipu oko njega.
    Ne znam ni šta tu reći ali ona scena kako regrutuje osuđenike po zatvorima, pa svo njegovo obraćanje istima i sve što je činio je dovoljno da se Vagner u budućnosti potpuno ugasi.

    https://twitter.com/justartsndstuff/...sguwo6ktw&s=19



    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws..
    Last edited by Bluemoon; 07-01-23 at 22:08.

  30. #49
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,803
    Thanks Thanks Given 
    24,025
    Thanks Thanks Received 
    9,891
    Thanked in
    7,399 Posts

    Default

    Nadam se da će prije nego i što krene u ovakav projekat pravljenja Sjeverne Koreje od te zemlje u ful modu da se sruši sadašnja struktura poput kule od karata.

    https://twitter.com/igorsushko/statu...p-gHDJCWg&s=19

    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws..

  31. #50
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    8,339
    Thanks Thanks Given 
    1,848
    Thanks Thanks Received 
    5,399
    Thanked in
    2,078 Posts

    Default

    Drugoruski izdajnik se ruga patrijotama sa ruske državne televizije i lamentira nad nekim dosadnim vremenima kad susjedne države nisu zazirale od ruske sile, umjesto da se raduje što se Rusija širi... (na srušene gradove i groblja nevinih ljudi, ali to su sitnice)


Page 2 of 198 FirstFirst 1234561252102 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Kupujem Ruski fotoaparat (FED, Zorki, Zenit) ili Ukrajinski Kiev
    By aresMD in forum Ostali oglasi
    Replies: 4
    Last Post: 08-08-14, 18:18
  2. Rusko-Ukrajinski spor oko gasa
    By Hombre in forum Politika generalno
    Replies: 37
    Last Post: 23-01-06, 21:19
  3. Rusko Carstvo, pocetak XIX vijeka, unutrašnje prilike
    By Milant_se_zali in forum Istorija
    Replies: 4
    Last Post: 16-11-04, 09:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •