Ovi osvježeni su skroz drugačiji.
Dobro je bar da su bogougodni i kreposni. Niko ne smije neku štetu u ovaj Cedis jer bi morala neka svojta nastradat

https://www.pobjeda.me/clanak/partij...edis-do-ambisa



A i kod Rovča Tesle osvježilo. Sad kad MI dijelimo stanove to je i da se partija pofali.
Pridružujemo se čestitkama za duplirani stambeni fond u odnosu na DPS.
Malo gasa, da nadoknadimo dok se može!




Sent from my iPhone using Tapatalk