Mama je dama i pol. Slikasmo se sinoc, bas prijatna osoba.

Inace, koliko je lijepa uzivo jedna voditeljka, godinama je vodila ozbiljne emisije, nikad nisam kapirao da je toliko lijepa. A uzivo pravi cukar, njezna, slatka, dama.
Bila sa majkom, iako vec ima ozbiljne godine za devojcicu, nema prsten.
Zanimljivo da najbolje ribe sinoc bile sa majkama/babama. Kapiram decki im preletaci pa ne znaju sto ce od sebe sad.