Pazi ovo
https://m.facebook.com/story.php?sto...ibextid=Nif5oz
Pravi je DPS kadar i vidim da su nasli pravog nasljednika "tate". Bahati idiot koji misli da sve prolazi.
Razlog je kao zahtjevna organizacija i bla bla truc truc....a nije problem ni organizacija ni tehnicki mandat da uleti u 10 gradjevinskih projekata sa namjestenim tenderima....to mu ne smeta sto moraju da se "formiraju timovi i priprema dokumentacija".
Od Mugose ovakvog indijanca da se usere u grad, nismo imali....Jos ce Migo biti najbolji gradonacelnik kojeg je ovaj grad vidio
Bookmarks