Ja licno mislim da je Vukovic dosta uradio za grad. Nije bilo lako poslije Mugose, i naravno uvjek moze bolje. Ali "Traka, posebno iz pravca Bloka V, do sada je dominantno služila za nepropisno zaustavljanje vozila, zbog čega očekujemo da će novo saobraćajno rješenje doprinijeti efikasnijem protoku saobraćaja duž glavnog gradskog bulevara." ovo ne moze da bude opravdanje za ovakvo resenje. Treba nekad prihvatiti da za nesto ne postoji dobro resenje. A ne ajde da to rijesimo tako sto cemo napravit neki drugi problem, pa cemo njega resavat kasnije. Lijepo je to da autobusi i taxi imaju rezervisanu traku, ali ako trenutna situacija to ne dozvoljava jer ce se napraviti jos veci haos, onda to ne treba raditi. A kakav smo narod, tuda ce i dalje svi da voze
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
Bookmarks