Originally Posted by MLS Pogledah video. Ili nije sinhronizovan zvuk sa videom ili drugari sa videa pjevaju sasvim drugu pesmu a ova je da kažem, namontirana. Bezobraznici, zar tako prema velikom vođi. Molim moderatore da izbrišu snimak.
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Forum Rules
Bookmarks