
Originally Posted by
montenegrina
Evo kako niče jedna grana i baš fino raste

Čak mi je i lavanda ispjela, smao je moram sad presaditi u veću saksiju.

Prelijepo! Oću i ja lavandu na terasu... I ruzmarin... I bosiljak... To mi je top 3
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Bookmarks